Rozważania transferowe (dyskusja)


Bez paniki z transferami. W Niemczech jest pełno dobrych pomocników, a Klopp i Schmadtke maja tam sporo kontaktów. Dodatkowo będziemy na miejscu, wiec myśle, że na dniach kogos z Bundesligi ogłosimy.
I oczywiście nie będzie to Gravenberch, bo on to zapowiada się na drugiego Arthura.

1 polubienie

Ja bym się spytał co oni palą w Chelsea że pozwolili uciec takiemu piłkarzowi do Westhamu w 2013r?

My nie kupujemy gwiazd z topowych klubów. Kupujemy wyróżniających się graczy którzy mają potencjał ze średnich i co najwyżej dobrych klubów. Więc zapomnijcie o Kimmichu.

Co do klątwy odchodzących zawodników. Ja mam wrażenie, że to nie fatum LFC tylko Kloppo. Podobnie było w BVB. Na palcach jednej ręki można wskazać , którzy zrobili karierę - Lewy, Hummels.

1 polubienie

Chelsea tak lubi :smiley:
Znakiii

1 polubienie

Ktoś już o nim wspominal?
Idealny nastepca Fabinho wedlug @neiljonesgoal



1 polubienie

Chyba jedyny słuszny kandydat dla którego mógłbym pożegnać bez żalu Fabinho. W dodatku wchodzi w najlepszy piłkarski wiek.

Mało się do tej pory mówiło o tym chłopaku, bo ma klauzulę 120 mln euro. Chyba, że coś się zmieniło albo istnieje szansa, że Benfica zmięknie i zejdzie o połowę z ceny pomijając klauzulę.

To mój faworyt, a najlepiej do spółki z Lavią.


Dziś oficjalka ?:thinking:

1 polubienie

Pod koniec sezonu przewijala sie w necie cena ponizej 40mln.No ale od tego czasu moglo sie sporo zmienjc


Czyli Klopp nie chciał się go pozbywać, ale będzie pozbywał się każdego, który będzie chciał odejść. To Hendo tez raczej pożegnamy i bardzo k dobrze :joy:

14 polubień

Stary on miał wtedy 14 lat to wiesz pewnie był jednym z wielu.

1 polubienie

a takie nazwisko to pierwsze słysze.

Mocno przepłacony transfer. Rice nie jest tyle wart.

3 polubienia

Tak to nalezy traktowac


9 polubień

Obstawiam, że jakimś cudem uda się nam wyrwać Palhinhę. Najmniej się o nim mówi w kontekście przejścia do nas.

Trochę stary, ale wpisałby się w profil doświadczonej 6 na już.

1 polubienie

Od jakiegoś czasu ględzę i ględzę o potrzebie kupienia klasowego ŚPD, to nie dość, że takiego nie kupiliśmy, to jeszcze nie zabieramy na najważniejszy obóz przygotowawczy jedynego doświadczonego ŚPD jakiego mamy, bo już jest praktycznie sprzedany. Uważam, że w każdej drużynie najważniejsza jest linia pomocy, bo to dzięki niej obrona i atak funkcjonują lub nie. Jak to u nas wyglądało to sami widzieliśmy w zeszłym sezonie, a jeżeli w tym sezonie na ŚPD będziemy grali młodziutkimi Bajceticiem czy ( kupionym wcześniej Lavią) to ja jestem przerażony. A jeszcze bardziej przeraża mnie fakt, że tak naprawdę to na ten moment nie ma ŻADNEGO klasowego ŚPD do kupienia, bo jedyny dostępny na rynku to na chwilę obecną naprawdę klasowy defensywny pomocnik to Caicedo, a on już jest podobno po słowie z Chelsea. Jak nie wyczarujemy jakiegoś naprawdę udanego transferu w miejsce Fabinho to tej równowagi w naszej drużynie dalej nie będzie, niezależnie od tego że wyżej będą grać lepsi pomocnicy w osobach Mac Allistera czy Szobo.

7 polubień

naprawde jedynie Caicedo z DM jest?

ja będę przerażony jak w pierwszym meczu zobacze Fabinho lądującego co chwile na dupie albo dającego się zrobić na raz.

13 polubień

Na szczęście nie zobaczysz, chyba ze jesteś fanem ligi saudyjskiej :stuck_out_tongue_winking_eye: