Rozważania transferowe (dyskusja)

Bardzo dobrze, że się nim nie interesujemy. Typ jest tragiczny, a ostatni sezon dobry trzy sezony temu.
Polecam skróty z jego występu przeciwko LFC. Był najgorszy na boisku. Chyba bym się powiesił jak by do nas przyszedł.

Był za darmo.

1 polubienie

Ja tylko pytałem bo nie ogl Barcy wiec nie wiem. Spytałem dlaczego sie nim nie interesujemy.

1 polubienie

Barcelona go nie kupila bo odszedl do niej za free. Milan grosza za niego nie wylapal.

Cos sie panowie i panie dzeje :sweat_smile:

Co się dzieje? Te informację o Pavardzie pojawiły się już X czas temu. 0 konkretów.

4 polubienia

image

1 polubienie

Dobrze niech wkoncu jakieś konkrety będą albo w lewo albo w prawo z Flaco i Hendo . Bo musimy kogoś kupić za nich .

1 polubienie

Gerald Sagoe rozmawiał z TuttoMercatoWeb o przyszłości swojego klienta i jednej z młodych gwiazd AFCON U20 w tym roku, Pape Demba Diop. W tym wywiadzie Sagoe ujawnił, że Liverpool prowadził z nim rozmowy w sprawie Diopa, a przyszłość gracza wciąż jest niepewna

1 polubienie

Sugeruje, że grający w piłkę środkowy obrońca Colwill będzie niepewny, czy uda mu się przebić do podstawowego składu The Blues, co sprawia, że ​​zainteresowani kupujący Liverpool są pewni, że podpiszą go tego lata.

Przemawiając w podcastie Talking Transfers 90min , Bailey skomentował Colwilla: „Colwill i [Wesley] Fofana mogą być świetni, ale czy Poch (Pochettino) zaufa tym dwóm młodym graczom, że tam będą? Ma tam również [Benoit] Badiashille, wiem, że jest kontuzjowany na początku sezonu i ma [Marca] Cucurellę.

„Nie jestem pewien, czy Colwill wierzy Chelsea, że ​​zostanie wybrany przed nimi i jest to sytuacja, w której być może będziemy musieli poczekać do początku sezonu, ale dlatego Liverpool jest pewny siebie i myślę, że za kulisami Colwill chce Zostawić. Naprawdę. I to nie dlatego, że nie lubi Chelsea, ale dlatego, że nie jest w 100% pewny swojej drogi do drużyny

Fabrizio wciąż mówi, że podpiszemy pomocnika bez względu na odejścia Fabinho czy Hendersona. W takim razie przy odejściach pewnie będzie to dwóch. Moim zdaniem powinnismy podpisać Lavię i kogoś bardziej ogranego na już i pomysłem o Goretzce z Bayernu skoro Jorg dobrze zna Bundesligę. Może zagrać na 6 i 8. Ma 28 lat, więc nie blokowałby Lavii.

1 polubienie

1 polubienie

Oficjalnie pewnie można spodziewać się na dniach

1 polubienie

Jak już negocjacje są na tak zaawansowanym poziomie, to Fabinho na 90% odejdzie.

Bardziej, niż samo jego odejście niepokoi mnie to, że Liverpool nie był na taką sytuację przygotowany i teraz będziemy musieli kombinować, aby znaleźć odpowiednie zastępstwo. Czyli generalnie gramy partyjkę pokera i może się uda zgarnąć pełną pulę.

Co do Hendo, to również jestem nastawiony na to, że odejdzie. Choć zanim go puścimy, to gwarancją bezpieczeństwa powinno być najpierw zaklepanie transferu Fabinho (tylko dlatego, że tutaj rozmowy są na bardziej zaawansowanym poziomie) i kupienie nowego DMF (i oby nie był to tylko młody Lavia).

W innym wypadku Liverpool nie powinien zaakceptować tych marnych £10 mln za kapitana. Trzeba do tego podejść trzeźwo. W porównaniu do tych pieniędzy Hendo wciąż może dać nam sporo jakości i doświadczenia w wielu meczach na przestrzeni sezonu.

Jak puścimy ich obu, a później zaczniemy szukać wzmocnień, to może się okazać, że będzie to niczym bieg do toalety, zanim puści się sraczka. Niespecjalnie mi się to podoba.

Pierwsze dwa letnie transfery i sposób, w jaki je przeprowadziliśmy są na plus, więc LFC ma u mnie kredyt zaufania pomimo tego, że nie byłem i nie jestem zwolennikiem odejścia Fabinho w tym okienku.

4 polubienia

No ale z drugiej strony ile mozna dostac za 33 letniego zawodnika ktory jest jedynie solidnym ligowcem na poziomie PL? Bardziej bym oczekiwal lepszej kasy za Faba i Kellehera.

Szkoda, ale jeśli potwierdzają się informacje, że Fabsowi nie chce się nawet biegać na tych przed sezonowych treningach, to rozstanie jest najlepszą opcją. 40 milionów piechotą nie chodzi, a może przełoży się to na jakiś super transfer, który w obecnej sytuacji jest nawet wymagany.

5 polubień

Fulham ma zlozyc oferte za Andre w wysokosci 28m€, Liverpool tez ma byc zainteresowany

Racja niewiele. Ale co nam z tych 10mln. Za tyle nie kupisz zawodnika ktory moglby go zastąpić. Nigdy niebbylem za wymianą calych formacji w jednym okienku. Oby to wszystko sie udało, trzymam kciuki za Jurgena.

Wymieńcie mi mecze, w którym to Henderson był nie do zastąpienia, dostał MOTM, był po prostu kimś potrzebnym? Sportowo nie daje prawie nic, wolę zaryzykować nowymi, młodymi - a być może wystrzeli ktoś z formą taką, że przestaniecie za nim tęsknić.
Co potrafił trochę lepiej niż zwykle zagrać np. na koniec sezonu z Leicester, to w kolejnym spotkaniu z AV był cienki jak sik węża. Szanujmy się i szanujmy Hendersona - potrafił być kozakiem, chyba 19/20 był jego najlepszym sezonem, zbudował legendę kapitana, który mimo braków sportowych nadrabiał nieustępliwością, a takich “zagrać” jak teraz odwala to po prostu nie było. Grał co trzeba i dodawał z serducha drugie tyle. Teraz jak już kilkukrotnie powtórzyłem, rozdrabnia swoją legendę i im szybciej odejdzie (oby teraz) tym lepiej dla niego, dla Nas, opcja win-win. To, że nie wiadomo kogo ściągniemy w jego miejsce to inna sprawa, ale nawet jakby sportowo zlewał się z obecnym Jordanem, to i tak trzeba było tę wymianę pokoleniową zrobić. Wina klubu, że taka drastyczna. W innych okolicznościach pewnie okienko zmierzałoby do oceny 9/10 (zmierzałoby, patrząc po wszelakich plotkach - a ponadto jeszcze daleko do jego zamknięcia), w tych? Mocne 6/10, chociaż duży + będzie, jeśli za Fabinho uda nam się wyrwać te 40 mln funtów. Od odejścia Edwardsa mamy problem ze spieniężaniem piłkarzy, liczę że uda nam się też sprzedać Phillipsa, a gdyby udał się Colwill, to i o Matipu pomyślą, by zarobić choćby te 5-10mln (a przy okazji zaoszczędzić na tygodniówce) - wtedy gdyby powalczyli jeszcze o Pavarda, to byłoby to MOCARNE okienko (Pavard też sprawia, że możemy myśleć o sprzedaży Gomeza, który jako jedyny po odejściu Milnera z pierwszego składu potrafił obskoczyć PO - TAK! wiem, że Pavard NIE CHCE grać na PO, ale incydentalnie, to by nie złożył żadnego zażalenia pewnie, inna sprawa że kto zaczyna pracować z Kloppem, to zaczyna często chodzić na ustępstwa, jeśli trzeba).

8 polubień