Rozważania transferowe (dyskusja)

3 polubienia

Ktoś tu pisał, że to słabe źródełko. Sam pomysł Trenta na środek popieram. Przydałby się nam Clyne z prime-time na prawej obronie.

Tavolieri to top źródło dotyczące belgijskich piłkarzy. Przy reszcie to taki gier 3 lub 4, niemniej jednak fajnie byłoby ściągnąć prawego obrońcę, dałoby to sporo możliwości taktycznych.

1 polubienie

Ale nie kosztem 6 zakładając odejscie Flaco.

image

7 polubień

@neiljonesgoal
: Fabinho to Al-Ittihad is set to be finalised this week.

2 polubienia

Dłuższy artykuł od Jonesa na temat obecnej sytuacji. Może warto przetłumaczyć i wrzucić na stronę?

Alleluja! Oby to nie były tylko puste słowa czy też wyssana z palca plotka.
Zastępstwo za Trenta jest tak samo konieczne jak wzmocnienie środka pola w tym okienku.

1 polubienie

Ja to ostatnio na pisałem. Zeby kupić PO i trenda przesunąć do pomocy. I kupic tego Laive. Ale szkoda by było marnować trenda na ŚPD.

1 polubienie

Fabinho dostał „zielone światło” na opuszczenie Liverpoolu, podczas gdy Joao Palhinha prowadził rozmowy transferowe za 40 milionów funtów

Ogólnie ciekawe co z tego wyniknie slabo trochę te transfery widzę. My potrzebujemy konkretnych zawodników. Nie wiem mam obawy co do przyszlego sezonu. Przedewszystkim klopp musi na stałe dac trenda do pomocy. Do tego potrzebujemyjemy 2 pomocnikow i obrońców najlepiej dwóch.

Nie mowiac ze w przyszłym okienku trzeba będzie szukac nastepcy za salaha. Jota tez ma swoje lata. Teraz musimy wzmocnić obrone i pomoc. A w przyszłym roku atak.

Mnie tam ploty o Palhinhe martwią, ok fajnie , że wymienimy słabego Faba na teoretycznie lepszego piłkarza, ale sam wiek to już duży minus.
Sam wolałbym piłkarza max 25/26 lat, żeby był spokój na lata.

2 polubienia

Szczerze ja bym wolał dac te 100 baniek za Moisés Caicedo. Mlody i perspektywa na przyszłość.

Chłopie,Jota w tym roku skończy 27 lat

11 polubień

No i co z tego że kończy ? A ty myslisz że co? Jota wytrzyma caly sezon ? Salah raczej będzie chciał odejść do takiej arabi zeby zarobić trochę więcej. Mimo zebym chciał by tu grał do końca kariery. Ma już swoje lata nasz Salah.

Dlatego w przyszłym okienku trzeba będzie jednego transferu do ataku na pewno.

Napisaleś,że już swoje lata ma.27 lat jak na piłkarza to bardzo dobry wiek.I to z tego.

5 polubień

Lavia za młody, Palninha za stary, Florentino ze słabej ligi ,Kone kontuzjogenny ciężko tu komuś dogodzić

6 polubień

Mati proszę Cię… Trent, nie Trend, bo to D na końcu kilkukrotnie, aż razi w oczy.
Bez spiny, pozdrawiam😉

10 polubień

No ciężko, bo żaden z w/w nie jest gwarancją gry na najwyższym poziomie na pozycji DMa na chwilę obecną. Myślisz, że jakbyśmy byli poważnie łączeni z np. Caicedo czy Czułamenim to ludzie na forum by nie byli mega pozytywnie nastawieni?

Caicedo też nie jest żadną gwarancją. Chłop ma jeden udany sezon w karierze i dobry dział marketingu. Typowy one season wonder. Wielu już takich było.