Rozważania transferowe (dyskusja)

nie prawda, inaczej Touchmeini czy Busqets byliby wyżej stawiani, Rodri wszedł na poziom na którym jest Niemiec od lat dopiero w poprzednim sezonie, eksperci i kibice czy dziennikarze uważają w większości Kimmicha i to od lat za najlepszego DM na świecie, bo bo prostu gra świetnie na tej pozycji, to Messi na DM, jak go kupią to już nie marudzę nawet jak ściągniemy Scharra jako zbawienie obrony

1 polubienie

Bardziej pow to w takim znaczeniu że my nie damy tyle Kimmich ile mowi 100 mil. Myślę że FSG nie dałoby więcej niz 60 może 70. Ale nie 100.

Ogólnie wróbelki ćwierkają, że szukamy kogoś młodego, więc zarówno Kimmich, jak i Paulinha odpadają. Po prostu chcemy stworzyć sobie środkową linię na lata, więc zapewne nie kupimy zawodnika powyżej 25. roku życia.

Doucoure wygląda bardzo dobrze defensywnie
image

1 polubienie

Jak brać któregoś z tych 28 latków to tylko Kimmicha. Ale nie sądzę, że jest to rozważane.

1 polubienie

Cheick Doucouré od tygodnia latają plotki o nim i też możliwe ze tak będzie. Ale Kimmich bym chciał. Transfermarket wycenia na 75 mil.

Jeżeli sprzedamy hehe i Fabinho to można by na spokojnie obu ściągnąć. Ale czy FSG wyda 140/160 mil na nich? Ogólnie nie tylko do środek pola trzeba kupić bo do obrony. Najlepiej PO i Trent do pomocy przesunąć.

Jak się pojawia realnie Kimmich do kupienia to trzeba iść i chociaż spróbować. Nie wiem w którym klubie obecnie Kimmich nie miałby pierwszego składu. Najlepsze rozgrywająca 6 na świecie. Plus może od biedy zagrać na prawej obronie. No, ale to marzenie. I Liverpool tego nie zrobi.

15 polubień

te wszystkie rozważania prowadzą do tego ile jest warte zdobycie mistrzostwa czy LM, lepiej wg mnie dołożyć 50 mln i bić się o mistrza niż ich nie wydać ale drżeć o top 4, FSG jeśli tego nie pojmują to Out bo nas ciągną na dół, myślę że kasa jest oni chcieli kupić 3 pomocników z Bellinghamem, w cenie anglika kupili 2 więc jakieś 100 baniek gdzieś tam jest plus 40 na obrońcę, te 250 mln to nie musi być mit ze sprzedaży Philipsa i Fabinho będzie prawie 50 mln, dodatkowo, myślę że mamy lub wydamy na transfery od 150 do 200 mln, nie kupujemy Lavii tylko czekamy na kogoś konkretnego, prawdziwe wzmocneienie a nie Fofane czy Felipe Luisa, interesujemy się niby kimś aby kupić kogoś o klasę lepszego, miał być Thuram jest Szobo, Lavia myślę że przejdzie niezależnie od Kimmicha czy innego świetnego DM jeśli odejdzie Hendo, chcemy Amrabata a przyjdzie ktoś lepszy od niego czy Fofany, Real przecież kilka razy wydawał oświadczenie że Tchoumeini zostaje bo Jurgen koło niego ciągle węszy, może teraz bada Kimmicha a nie tych ogórów których się wymienia, z obrońcą też nie chcą żadnego Inacio tylko co najmniej Colwilla, a może jak się nie uda i będzie kasa to pójdą po Gvardiola,może ale to się spina. Interesują się opcjami budżetowymi i zbijają ceny za lepszych grajków. Chytry 2 razy traci, nie ma miejsca na kolejny brak awansu do LM. Nie ma po prostu, a konkurencja jest piekielna i my musimy też być konkurencyjni.

2 polubienia

Glupie gadanie jest, ze Kimmich za stary. On jest pewniakiem gry na topowym poziomie przez najbliższe 4/5 lat

7 polubień

przecież 4 lata co najmniej by nam zapewnił spokoju, a potem sprzedać Arabom, po co słabszych brać tylko dlatego że młodsi, jaki jest w tym sens, są słabsi i nic piłkarsko za nimi nie przemawia aby brać ich kosztem Kimicha, nic. Jakoś City kupiło Kovacicia zamiast szukać młodszego grajka.

2 polubienia

NO tu sie zgodzę z tobą w 100%. Kimmich to ja bym bardzo chciał. Dlatego moim zdaniem. Trzeba korzystać z okazji jeśli Bayern wsłucha oferty. Do tego drużyna jest w Niemczech. Można by testy zrobić na miejscu.

1 polubienie

Choćby kosztował 100 mil dałbym bez wahania. MC już patrzy na Kimmich trzeba szybko działać bo będzie po ptokach.

1 polubienie

No i jeśli Klopp uważa że brakuje liderów w szatni to Kimmich powinien być brany pod uwagę nawet jako 3-4 osoba do Opaski. Zaraz po przyjściu do klubu.
Ale nie będziemy go mieć, kupimy jakiegoś dzieciaka, wmówią nam że to perspektywiczny zawodnik i pójdzie za rok na wypożczenie do lipska.

2 polubienia

Co do transferów FSG sobie inwestuje w Bostonie ponad miliard xD No fajnie fajnie xD

Albo Fofane z Lens, jak celujemy już w tak doświadczonych zawodników. Oglądałem prawie każdy mecz Lens w poprzednim sezonie i zastanawiałem się jak on by funkcjonował jakby trafił na trenera typu Kloppo albo Guardiola. Osobiście, najbardziej ulubiony pomocnik, obecnie grający.

To nie ten poziom gracza co szukamy.

:joy::joy:

Pewnie tak, ale skoro Barca sciąga Romeu, to nic mnie już nie zdziwi mówiąć szczerze :sweat_smile:

1 polubienie

Taaaa niech dołożą 150 mil :sweat_smile: Może wtedy.

Szkoda że nie zostanie w Europie, ale niech mu się wiedzie gdziekolwiek pójdzie. Po prostu jestem jego mega fanem :wink: