Rozważania transferowe (dyskusja)

City ma spokojnie 200 mln do wydania na okienko.

Barcelona nie ma kasy tonie w długach. Wiec nie dziwie się że ściągają takich. Oni Messiemu płacą jeszcze xD

Kimmich klopp musi go ściągnąć. Choćby 100 baniek. To dać. Bo MC nam go sprzątanie i będziemy kolejny sezon patrzyć na ich plecy.

Coraz więcej informacji o Kimmich

Ogólnie jest okazja ale jeśli tego nie wykorzystamy to są jaja.

3 polubienia

my jeśli kupimy pomocnika za 50 i obrońcę za 40 to też mamy 200, nawet jak by przyszedł Lavia i ten holender, czyli oprócz tych 95 ml mamy spokojnie minimum 100 jeszcze plus sprzedaże graczy. Wraz z kwotami uzyskanymi ze sprzedaży też wydamy jeszcze 150-200 mln w tym okienku, łącznie myślę że będzie 250 mln z górką wydane na nowych graczy, żarty się skończyły bo oprócz totków z top 7 każdy ma ok 200 mln na transfery na czysto, nie możemy za rok przy takiej konkurencji wypaść z top 4 bo już do niego nie wrócimy, okazje na rynku już wykorzystaliśmy w tym okienku, teraz trzeba już wydawać i Jurgen to wie, by inaczej nie dopytywał o Francuza z realu i Colwilla gdyby już nie miał co najmniej 150 mln jeszcze.

1 polubienie

To, że ‚musimy’ wydać, nie znaczy, że wydamy.

2 polubienia

Oczywiście, powinniśmy tyle wydać. Ale czy wydamy? Bardzo wątpliwe. Gdyby FSG naprawdę zależało na wynikach to by uruchomili środki wcześniej a nie czekali na wypadnięcie z top4 i wypalenie prawie połowy podstawowej 11tki

Wyżej masz artykuł w Bostonie inwestują ponad miliard nasze FSG xD Wiec ja wczuwam krakse xD

Jeżeli mają kasę to Brać Kimmich nie ma kasy to lipa.

A jeśli nie kupim kogo trzeba to Klopp może w przyszłym roku się powoli sam pakować. Bo co sezon będzie mówić tekst typu chcieliśmy kupic ale nie było dostępnego nikogo. Ile można szukać wymówek.

Jest Kimmich dostępny to mnie ciekawi jaka tym razem będzie wymówka. Że jednak był nie dostepny czy nie ten profil jakiego szukamy.

defetysta, to nie będzie top 4 i będziesz miał młodego Felipe Luisa który w prime będzie 2 x słabszy niż Kimmich bez formy, tak jak piszę 100 baniek jest jeszcze minimum, ok 50 na pomocnika, zgłosili soę po Fabsa Arabowie to Jurgen kurtuazyjnie się z nim spotkał, podziękował za te wszystkie lata, dodał 50 do 40, i z 90 mln pyta o Tchoumeniego, teraz o Kimicha. Ma jeszcze 50 mln na obrońcę, może jeszcze sprzedać Matipa, Philipsa, Mortona, Hendersona, Kelehera, Thiago, nawet Gomeza i kupić jeszcze 1 pomocnika i obrońce lub 2 bardzo dobrych ba świetnych obrońców, ze sprzedaży jeszcze da się wydobyć 100 baniek (nie licząc tych z Fabinho) plus 50 na obrońce które już ma,Po kupieniu ewentualnym Kimicha może mieć nadal do wydania między 100-150 mln, i starczy na Colvila/ Gvardiola i na Lavie i może jeszcze na Gertrude z Feyenordu, kasa jest tylko wydać na jakość a nie jak najtaniej.

Al Hilal chce Diaza

Troche mało oferują i byśmy potrzebowali wtedy skrzydłowego na wczoraj :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję, że go to nie interesuje, a klub tym bardziej :smiley:

Idzie do Lipska.
Temat zamknięty.

1 polubienie

No to teraz to już poplynąłeś do strefy marzeń

co tu się nie spina ? Przecież wszystko tu jest proste, jest kasa na porządnego DM i na obrońcę, po sprzedaży jeszcze kilku graczy będzie i na porządnego DM i na porządnego obrońcę, dlaczego jest to niby niemożliwe, jeśli się spina w logiczną całość

Fofana z kontuzją kolana. Szanse na wyciągnięcie Colwilla w tym okienku spadają do absolutnego 0.

3 polubienia

Wszystko to kwestia kasy. Jak dostanie 500k/week to może być różnie. Dlatego twarde stanowisko ws. Hendersona jest tak ważne.

1 polubienie

Ogólnie ja sie spinam o to że srodek pomocy nie wiadomo jak będzie wyglądać. A co najważniejsze do Końca lipca powinno być zakończone transfery. Bo w sierpniu trzeba przygotować i zgrać sie trochę.

Kimmich powinien być naszm celem. Można się śmiać. Ale szczerze? Zamiast dwóch wole takiego Kimmich żeby kupili niż dwóch przeciętniaków.

1 polubienie

To całkiem inna sprawa. Hendo to zawodnik u zmierzchu kariery z wysokim kontraktem. Diaz, to skrzydłowy najwyzszych lotów wchodzący w najlepszy wiek. Jednak ma u nas niski kontrakt, więc pewnie niedługo dostanie podwyżke, szczególnie jak sie pojawiaja tego typu spekuacje :slight_smile:

1 polubienie
2 polubienia

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1681301089432535043?t=iOudQrba694XHvqWru8U7g&s=19

To teraz z Chelsea jeszcze trudniej będzie wyciągnąć Colwilla.


Myślę że można zapomnieć o Colwillu

2 polubienia