Rozważania transferowe (dyskusja)

A tu potwierdzenie od Romano

1 polubienie

Co do Colwilla - fck… Jak odpali w Chelsea to już możemy o nim zapomnieć.

Co do Kimmicha i ogólnie naszych transferow. Jeżeli faktycznie 70-80 mln na niego by się znalazło (bo wydaje się, że to realne oczekiwania) to chyba oznacza, że FSG znalazło inwestora.

Mac, Szobo, Kimmicha + SO (pewnie Inacio) i wydaje się, że jesteśmy bardzo solidnym kandydatem do majstra…

Byle City się na Kimmicha nie rzuciło bo jak pisałem w innym wątku - ich też czeka przebudowa składu.

Tak patrząc na rynek - mało jest młodych zdolnych pomocników - bez względu na charakterystykę.

Trzeba docenić Real… Jako pierwsi mają przebudowana formacje na lata.

2 polubienia

Żadnego Kimmicha tu nie będzie. Niestety.

Rozważając taki nieprawdopodobny scenariusz. Mamy nie tylko odmłodzenie składu (Szobo, Mac) ale również upgrade jakościowy w postaci Kimmicha.

Liverpool should hijack $46m transfer as West Ham accidentally identifies ideal Fabinho heir

As Liverpool explores Europe to replace Fabinho this summer, West Ham United could be about to land Ajax’s Edson Álvarez in its attempts to replace Declan Rice.

1 polubienie

Chyba sobie jaja robią. Wszytko rozumiem. Ale my potrzebujemy doswiadczonego pewnego gracza do środka pomocy! Kimmich jest dostepny. W tym klubie to sobie jaja zaczynają robić. A później teksty typu nie bylo odpowiednich nazwisk na rynku. MC sprzatnie nam Kimmich i kolejny sezon będziemy ogl ich plecy. Juz zaczynam żałować odejścia Fabinho. Hehe moze lecieć z tego klubu.

1 polubienie

Na razie nikt nie przyszedł, wiec po co narzekać. Będziemy oceniać po podpisaniu, a najlepiej po rozegraniu pewnej ilości spotkań.

super obrońca ale jest kilka fajnych opcji na rynku drogich ale dobrych i jak poodchodziły te Edwardsy i Wardy to Jurgen szuka takich graczy jakich by chciał zawsze doświadczonych Cracków na już, Jurgen nie działa szukając okazji, takie jak Alister się same trafiają, Jurgen zawsze chciał topów, i to teraz pokazuje. Pewnie te teksty o braku odpowiednich dostępnych graczy to były przytyki i sarkazm wobec poprzednich dyrektorów, tak to przynajmniej teraz wygląda.

Ja szczerze nie jestem chętny transferowi Kimmicha, dopóki tu jest Klopp. Kwestia chociażby Covida pokazuje jak niewiele on ma oleju w głowie i tego, ze się z Kloppem najzwyczajniej nie dogada.

Oczywiście tamta sprawa jest już stara, ale Jurgen ma swoje wizje i się ich mocno trzyma vide Covid i Musialowski i jak gosc sobie zawalił karierę (abstrahując czy mial umiejętności czy nie).

Chodzi o to, że Joshua nie zaszczepił się czy co?

Już defetyzm. Czy oglądałeś ubiegły sezon? Fabinho grzalby ławę. Czego żałujesz? Co z tego, że ma mityczne doświadczenie jeżeli nie chce mu się biegać i angażowac w grę.

100x bardziej wolę ambitnego młokosa, który popełni o 1 błąd więcej niż Flaco ale będzie gryzl trawę i dawał z siebie 100proc.

W przeciwienstwie do innych na tym forum nie ogl 2 meczy przez caly sezon.

Fabio grał lepiej niż hehe. Na Henderson nie mogłem patrzeć. Przyjęcie piłki na 2 metry i piłka do tyłu.

Tak wole Fabinho niż ściąganie przeciętniaka co będzie grał jak Fabinho.

Kimmich pewno MC zgarnie i jak co roku będziemy ogl plecy ich.

Ja nie mogłem patrzeć na obu. Wolę ściągnąć takiego Lavię, który gorszy nie będzie (prawdopodobnie będzie lepszy), ma wysoki sufit i z każdym meczem będzie coraz lepszy.

Jak Fabinho był na boisku to się zastanawiałem, czy zaraz nie wyrwie czerwonej za spóźnione faule.

4 polubienia

Ja tylko mowie o gościu co gra w Amsterdamie. Co do Lavi to ma plus że gra w Premier league. I dlatego bardziej bym wolał jego niż innych. Chyba ze kimmich ale w to wątpiące. Miłego dnia

Grał lepiej niż Jordan i to oznacza, że super?:joy::joy::joy: Dobre sobie. Jak rozumiem meczy Soton nie oglądałeś i nie widziałeś Lavii. Gdybyś oglądał to byś zrozumiał, że ten młodzik nakrywa Flaco czapka.

Ja nie pojmuje jak ludzie mogą, żyć przeszłością. Flaco 3-4 sezony temu był top DM. Od 2 sezonów ma zjazd niesamowity. Krytyka pojawiła się już w ubiegłe lato. Wtedy też pojawiały się głosy, że się odbuduje bo sezon zagrany od deski do deski na każdym froncie. I co? Fabs truchta w trakcie meczu.

Alvarez wg. Mnie średnia opcja ale też lepsza niż Fabs (tańsza w utrzymaniu).

Kamera z AV też byłby niczego sobie ale wątpię, żeby zbrojącą się Villa go puściła za rozsądne pieniądze.

A czy ja powiedziałem ze Lavii nie czy cośw stylu że jest słaby? Bo pow że juz wole jego niż innych. Lavi ma taki plus że Gra w premier league.

I martwi mnie tylko to żebyśmy nie zostali bez śpd.

To fakt, Klopp lubi przytakiwaczy, a Kimmich ma jajca.

6 polubień

“jak poodchodziły te Edwardsy i Wardy to Jurgen szuka takich graczy jakich by chciał zawsze doświadczonych Cracków na już, Jurgen nie działa szukając okazji”
Te Edwardsy??!!, Naprawdę nie wiem jak to skomentować

3 polubienia

może @imacooci chciałby na stanowisku dyrektora sportowego jakiegoś Hasana Salihamidžićia :laughing:

1 polubienie