Rozważania transferowe (dyskusja)

No jak tak dalej pójdzie to najbardziej doswiadczonym pomocnikiem w Liverpool będzie Alexis Mac Allister 24 lata xD

Może dlatego ploty chodzą z Veratti kimmich ? Bo szukamy kogos z doświadczeniem do pomocy.

Nie Podoba mi się to ze zostaniemy z mlodymi pomocnikami. A tu słyszę po co kimmich ma 28 lat itp. Może po to ze ma większe doswiadczenie niz większość naszej pomocy.

No i niech będzie, że Kimmich jest aktualnie w swoim prime. Cała gówno burza o próbę zdefiniowania wieku “prime time” przyćmiła sens posta odnośnie Kimmicha, że to jest grajek na teraz, bo ileż można odmładzać. Fajnie, że szukamy zwinnych i wyróżniających się 19 latków, ale przyjdzie mecz o duże 3 punkty w lidze albo awans do 1/2 LE i może zabraknąć doświadczenia.

3 polubienia

Każdy może dyskutować o kim ma ochotę. Jeśli mam gadać o Lavii czy innych Phillipsach to wolałbym się zawinąć z forum do startu sezonu.

1 polubienie

Za Duzo FIFY LUB FM mają.

W grze komputerowej możecie grac 20 latkami a na żywo to inaczej wygląda.

Kupic kogoś przed 30 taki kimmich czy ktoś Veratti tez spoko mimo ze ma 30 ale 70 baniek to za duzo. Prędzej kimmich kupią niż Verattiego.

1 polubienie

A czy napisałem, ze Kimmich to zła opcja, bo ma 28 lat? Nie. Napisałem, że pisanie, że On dopiero wchodzi w prime, to brednia. Owszem jest to zawodnik na teraz i jestem absolutnym zwolennikiem Jego transferu, ale on jest nie realny. Gdybyśmy grali w LM, to może, ale tak to bez Niej i bez pokrycia Jego wysokiej, ponad 300 tysięcznej, tygodniówki nie ma szans. On ponoć chce kasy rzędu 400k/week, myślicie, że Liverpool mu tyle da? Tu żadna osoba Kloppa nic nie zmieni.

1 polubienie

Veratti ma 30 lat. Plus Włosi raczej przeciętnie sobie radzą w lidze angielskiej… Tani też by nie był. Ten transfer to zły pomysł

6 polubień

Veratti klasa światowa, niestety ma kartotekę kontuzji ktorej nie powstydziliby sie Thiago. Nie chodzi nawet o to ile meczow upuscil ale o samą różnorodnosc i czestotliwosc tych urazów wyglada na to, ze co chwile cos mu dolega. Gdy dodamy do tego, intensywnosc Premier League i tą wymaganą przez Kloppa w dobrze naoliwionej maszynie ktorą chcemy znowu byc a takze nie przepracowanie pelnego okresu przygotowawczego w LFC, to najlepiej zeby przyszedl od razu z kims kto go bedzie zastepowal. Co do Kimmicha (absolutnie wymarzony transfer) to nie oszukujmy sie Bayern go latwo nie wypusci, jesli juz to zażadają ogromnej kwoty, a nas na niego i tak nie stac. Podziwiam też optymizm ze kupimy jeszcze 2-3 pomocnikow i 1 obronce. Znaczy sie na pewno kupimy, tylko pytanie w ciagu ilu okienek :laughing:

Edit. Jak widac w Bayernie nawet niespecjalnie biorą pod uwagę jego odejscie.

3 polubienia

Trochę to dziwne będzie jeżeli za Veratiego damy 70 mil. A kimmich podobna cena i młodszy.

Hehe tez mial zostac w Liverpool i grać xD Fabinho też.

Wszystko jest możliwe. Ja jestem optymistom :laughing:

Nie damy za 30 latka 70mln. Ogólnie to jak narazie jest jedna wielka niewiadoma. Naprawdę chciałbym
Za oddana dwójkę Hehe i Fabsa konkretną 6. W ten konkretny model wpasowuje się Kimmich ale on tez jest nierealny. Z braku laku niech już wezmą tego Thurama.

2 polubienia

Co Wy macie z tym Kimmichem? Jak na moje to po prostu lfc jest wykorzystywany przez niego aby osiągnąć swoje cele w Bayernie i tyle. W Verattiego również nie wierzę. Mam nadzieję, że pracujemy nad 2 zawodnikami po cichu. A głośne nazwiska mają na celu odwrócenie uwagi. Coś tak czuję, że powalczymy o tego Doucoure z Crystal. Wołaja 70mln, wiec może w okolicach tych 60 się zakręci. W sumie nie wiem nic o tym zawodniku, ktoś coś więcej może opisać?

Everlast. Moim zdaniem potrzebujemy doświadczenia w środku pola. Ja bym osobiście obstawał aby defensywnego pomocnika kupić który wie co i jak, swoje już zagrał. Lavia zagrał sezon tak samo jak Doucoure i też wołają min 50. Nie wiem jak to nasi rozwiążą. A grać środkiem pola bez doświadczenia to trochę ryzyko jest. Tylko kogo doświadczonego na DM teraz? Mały bałagan zostawić chcą Fab i Hendo. Bo tak ładnie już to wyglądało.

3 polubienia

to moze lepiej drugiego takiego znalezc i dac 20-30. Skoro po roku mozna wołać 70, wiec moze trzeba bez pośrednika kupic kogos podobnego. Ja tam będe zadowolony jak przyjdzie Lavia i Thuram. I tak będziemy mieli młoda pomoc, ale za to wybieganą. No i napewno nie taką betonową jak wygrywając LM i PL. Alexis i Szoboszlai swoje nagrali sie w mocnych ligach i reprezentacji, wiec to też nie są z pierwszej łapanki gracze, mimo że młodzi

1 polubienie

Chciałbym jego ale to drogi interes by był.

I wolałbym te 20 mil więcej dołożyć do niego niż do Thuram.

Kto by nie przyszedl, ide o zaklad, ze na Chelsea (i pewnie kilka kolejnych meczow) wyjdziemy Big Mac - iem na 6. Minie troche czasu zanim klub przewertuje rynek, bo plan pierwotny byl pewnie nieco inny, mlody DM mial rozkwitac przy Fabsie i z czasem zajac jego miejsce, wiec nie jestesmy do konca przygotowani. Beda szukac nie za drogiego, takiego ktoremu nie trzeba duzo placic, ale i takiego ktorego kiedys bedzie mozna jeszcze sprzedac, do tego najlepiej z jakims doswiadczeniem i jakoscia, i jeszcze musi chciec tu przyjsc a klub go sprzedac :laughing: Dalej negocjacje, targowanie sie o kazdego funta, formalnosci, szybka aklimatyzacja juz nie mowiac o jakichs treningach z druzyną czy liznięciu taktyki. A start ligi coraz blizej.

5 polubień

Źródło takie srednie ale zobaczymy :laughing:

Transfer Pavarda mógłby uwolnić Trenta, w a razie potrzeby też obskoczyć środek obrony. Byłby to ciekawy ruch, ale czy realny?

3 polubienia

Myślę ze 100 baniek i Bayern go puści

Chłopie ale Ty spam robisz

7 polubień

Przepraszam że dodałem za dużo artykułów do czytania.

To są spekulacje tu możesz pisac co chcesz i ile chcesz. Byle by na temat. Bez urazy już nie wstawie tu ani posta. Bo same profesory tutaj widze.

Kimmich nie bo ma 28 lat xD To nie FM czy Fifa żeby grac 19 latkami. Zwlaszcza w środku pola.

4 polubienia