Rozważania transferowe (dyskusja)

Hej Mati! Wiesz, że na forum jest opcja edycji? Taki ołóweczek na dole Twojego postu. Nie musisz pisać 3 postów pod rząd. Nawet jak odpowiadasz trzem osobom, to da się to zmieścić w jednym poście.

3 polubienia

Błagam tylko nie Veratti…

4 polubienia

Verratti to wybitny piłkarz, szkoda, że zdrowie nie najlepsze.

2 polubienia

Okj będę Pamiętał dziękuję

2 polubienia

Kiedyś miałem taką sytuacje, że oglądałem coś po angielsku. Nagle babka mówi do typa, że go nie lubi. Myśle sobie, o co kaman. Jakiś czas później oglądałem to po polsku i babka mówi do typa „nie jesteśmy tacy sami”. I wtedy to miało sens :joy: to był ten monet gdy musiałem sam przed sobą przyznać, że mój angielski nie jest najmocniejszy.

3 polubienia

Kicker pisze o LFC w kontekście Kimmicha. Ni ch*ja po niemiecku nie rozumiem nic, ale wrzucając kilka zdań w tłumacz, nie piszą nic konkretnego, a raczej podają, że inne niemieckie media łaczą nas z zawodnikiem Bayernu odkąd pojawiła się informacja że ten przestał być “nietykalny” w Bayernie.
Nie chce studzić podjarki tematem Kimmicha, ale proponuję na chwilę obecną podchodzić do tego z dystansem. To zdecydowanie typ transferu, który lubi ciszę.

1 polubienie

Mało realne, po 1 - On już teraz zarabia 300k/week, my więcej nie damy, po 2 - już widzę jak się zgadza przejść do klubu bez LM i jeszcze zarabiać mniej.

1 polubienie

Z pensja się zgadzam, ale to jest Liverpool i Klopp a to ogromny atut (nawiązuje do braku Lm)

Nawet jeśli zarabia 300k/week to w euraskach. W przeliczeniu na funty to ~260k/week.
Kimmich nie byłby takim złym pomysłem, bo odmładzanie kadry też ma swoje granice.

Edit: @Ewagim owszem, młodszy, ale nie ma 18 czy 22 lat, a 28 i wchodzi w swój prime, czyli jest piłkarzem bezdyskusyjnie do pierwszej XI.

1 polubienie

Przecież jest młodszy od Hendersona i Fabinho

Najpierw wysrywy nt Mbappe, potem długa saga z Bellinghamem a teraz urojone marzenia i wałkowanie do porzygu Barelli i Kimmicha. Już dostaliśmy Thiago który jakoś tego doświadczenia mimo wieku za dużo nie wniósł. Rozpoczyna się kolejny długoterminowy projekt na lata i jasne że FSG postawi na przyszłość niż tu i teraz. Nigdy nie interesował ich szybki sukces z gwiazdami więc dyskutujcie raczej o Lavii niż tych Barellach i Kimmichach.

Zarabia 300 w funtach.

Zarabia 1 540 918 PLN tygodniowo, co w przeliczeniu na funty daje 299 536.

I w prime, to On już jest X lat, a nie w niego wchodzi lol.

Tak tak, szedł do komunii będąc już w swoim prime. Wcale nie chodzi o to, że pomocnicy w szczyt swoich możliwości i formy wchodzą w okolicach 28 roku życia.

Edit: no są wyjątki i Brazylijczycy są tego najlepszym przykładem, Ameryki na nowo nie odkryłeś xD

No nie wiem. Idąc Twoim tokiem rozumowania to taki Fabinho jest w prime od roku, a tak naprawdę to od roku ma zjazd XD.

Dla mnie prime piłkarza to wiek 24/25 - 31/32.

Wiadomo, ze zależy od piłkarza, ale mówi się, ze prime to ok. 27lat

Szczerze mówiąc, Palhinha może być idealnym zawodnikiem w tej nowej pomocy.

Ponieważ zarówno Alexis Mac Allister, jak i Dominik Szoboszlai chcą być bardziej kreatywnymi opcjami dla The Reds, klub Merseyside potrzebuje niszczyciela za sobą, a nie ma wielu lepszych niż Palhinha.

Portugalska gwiazda wykonała więcej wślizgów niż jakikolwiek inny gracz w Premier League w zeszłym sezonie, średnio 4,2 na mecz.

Aby umieścić to w pewnym kontekście, Romeo Lavia i Fabinho łącznie zdobyli średnio zaledwie 3,9 na mecz – tak dominuje Palhinha w tej kategorii wślizgów

2 polubienia

Kimmich wszedł w swój prime w wieku 23/24 lat i dalej w nim jest. Pisanie, że prime jest przed nim, to jakaś abstrakcja. Barella tak samo, gość jest w prime już dobre 2 lata, a ma 26 lat. Co to w ogóle za teza, że pomocnik wchodzi w najlepszy okres w wieku 28 lat XD. W wieku 28 lat to może jest już u szczytu, a nie w Niego wchodzi lol. Teza z du*y.

1 polubienie

To samo mógłbyś napisać o Modriciu z czasów Spurs, a jednak gość się rozwinął mimo, że miał 27 lat przechodząc do Realu. Zwyczajnie różnie bywa i można to ocenić dopiero po czasie.

3 polubienia

Uważa się, że Thiago nadal może opuścić Anfield tego lata, jeśli okoliczności będą sprzyjające. Dobrze poinformowane źródło poinformowało Football Insider, że wiek pomocnika i problemy z kontuzjami oznaczają, że Liverpool jest otwarty na pozwolenie mu na opuszczenie klubu

Kurna, zostanie ktokolwiek z naszej pomocy? Ja też popieram rewolucje kadrową ale to już chyba przesada