Rozważania transferowe (dyskusja)

Odniósłbym to do ceny Kovacica, który jest 4 lata młodszy w lepszej formie sportowej i kosztował Man City 25 baniek. Połowa z tego za starszego i wypalonego Hendo jest jak najbardziej uzasadniona i adekwatna do wartości zawodnika. To samo uznali u nas w klubie, skoro na to przystali :smiley:

3 polubienia

No to się zrobi z MacAllistera CDM, co za problem?

Kto ten Diop ?

Wiem, że to jest gówno warte aaale zaraz lecę do pracy, skorzystać ze słoneczka już nie zdążę więc przeglądam czy coś się dzieje ciekawego :sweat_smile: (Barelle też sobie sprawdzam raz na kilka dni)

Mamy dobre stosunki z Bayernem. Można powiedzieć, że oba kluby stoją hmm na straży nazwijmy to normalności na rynku transferowym. Może dałoby radę wyrwać go za cenę zbliżoną do Szobo.

Marzy mi się Kimmich z 14ką na plecach jak swego czasu Xabi :upside_down_face:

2 polubienia

Trzeba czekać i tyle. W tym tygodniu watpie że ktoś przyjdzie. Czy w przyszłym tygodniu. Trzeba czekać na to wszystko wychodzi.

Kimmich każdy chce tutaj ale jesli by mialo coś się dziac Kicer by informował o tym że próbujemy coś.

A ja myśle ze będzie jak w przypadku Szobo czy Gakpo - 2/3 dni o tym ze jesteśmy mocno zainteresowani i transfer (jakieś mocne nazwisko)

1 polubienie

Liverpool prowadzi rozmowy z PSG w sprawie transferu Marco Varratti’ego sky sports

W Verattiego wątpię. Po co nam drugi Thiago?

Jak poinformowało angielskie ”Sky Sports”, Liverpool prowadzi rozmowy z PSG w sprawie transferu Marco Varratti’ego.

I l’équipe” tez informuje.

Plotka czy zaslona dymna.

Albo zasłona dymna przed transferem kimmich :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Zobaczcie sobie na Transfermarkt np na pozycję 6 nie ma nikogo ciekawego prócz tego Fiorentino luisa czy lavii czy tego z ajaxu czy sociedad. Reszta nie do wyciągnięcia jak np guimaraes Zwykli pomocnicy którzy mogli by być przemianowani na 6 to też tak sobie wygląda. To już lepiej serio sprowadzić lavie niż jakbysmy mieli tego philipsa kupić. Mamy trzech pomocników porządnych na ten moment no 4 jeśli Jones utrzyma formę, mając lavie i bajcetica będziemy w komfortowej sytuacji.

Albo opcja krótkoterminowa. Jeżeli jest dostępny nie drogo. Ma 30 to 3-4 sezony pociągnie na poziomie i wyżej wymienieni mogli by się sporo od niego nauczyć. Ciekawy ruch

Dyrektor sportowy Liverpoolu, Jorg Schmadtke , po podpisaniu kontraktu z Dominikiem Szoboszlai będzie nadal skupiał się na swoim „rodzimym” rynku niemieckim

Jak już tak mówi ze skupimy się na rynku Niemieckim to ja bym obstawiam kimmich. A na Transfermarket jest że go obserwujemy :wink:

Link do wywiadu.

Vwrattiego niech se Bayern weźmie w zastępstwie za niemca

1 polubienie

Nie Kimmich a poczekamy do konca okienka az wyzdrowieje Kone i go kupimy, a sezon zaczniemy z Thiago na 6.

1 polubienie

Kupimy kone dostanie znów kontuzji i znów zostaniemy bez Defnsywnego pomocnika. Keita was nie nauczył.

Kolejny dzień i znowu robisz to samo pisząc bzdury…
Tłumaczyłem ten wywiad jest u nas na głównej Schmadtke mówił o tym, że są tam atrakcyjni zawodnicy i dobrze ten rynek zna. Jednak rozglądają się wszędzie/ nie skupiają się tylko na niemieckim rynku🙃

Poza tym drugi raz wrzucasz link do tego samego, tylko z innego źródła. Rozumiem wakacje, ale trochę myśl nad tym co robisz. Może jak angielskiego nie rozumiesz to nie wrzucaj artykułów po angielsku i ich nie interpretuj…

2 polubienia

https://thekoptimes.com/2023/07/19/liverpool-made-aware-of-the-price-tag-for-crystal-palace-star-cheick-doucoure/

Jego zasięg podań i przechwytywanie piłki stawiają go obok najlepszych młodych pomocników. Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, przed przejściem Aureliena Tchouameniego do Realu Madryt, Francuz zajmował pierwsze miejsce w przechwytywaniu piłek w Ligue 1. Doucoure zajął drugie miejsce po nim podczas jego pobytu w Lens. Co zabawne, obaj są obecnie na radarze The Reds, a biorąc pod uwagę niechęć Los Blancos do puszczenia Tchouameniego, ruch 23-letniego reprezentanta Mali wydaje się dużo bardziej realistyczny.

Ciekawe coraz wiecej spekulacji odnosnie
Doucoure w LFC.

Bo ktoś doznał kontuzji to nie znaczy, że będzie ciągle kontuzjowany. Keita akurat to słaby przykład, bo on w Bundes prawie nie mial kontuzji.

Od rana nawalają z tego co widzę o nim nawed chyba skay cos pisało. xD wciągu 2 tygodni powinnien być transfer jakiś :rofl:

No tak i nie. Lekkiej kontuzji nie dostał.

Az znajdę gdzie ja ten post wrzuciłem z tym wywiadem wcześniej.

Źle tłumaczę xD Dobrze rozumiem. Przepraszam mój tlumacz się uszkodził xD

Ja bardzej widzę że szukamy w niemczech piłkarzy. Anglia to chyba każdy wie ze patrzy na własne podwórko.

Bez urazy chlopie.