Rozważania transferowe (dyskusja)

Roberto Di Zerbi ma delikatnie sugerować, że byłby zainteresowany wymianą z Chelsea. Levi Colwill miałby trafić na The Amex Stadium, a Moises Caicedo na Stamford Bridge ( Talksport)

Livpool dalej rozmawia ze Swietymi w sprawie Lavi.
Na Anfield licza iz kwestia transferu rozwiaze sie do konca miesiaca
( Football Insider)

image

Ja myślę że go nie kupimy, będzie jak z Thuramem, nagle wyskoczy ktoś inny. jak Thuramowi Szoboszlai.

1 polubienie

60 mln za spadkowicza ? Serio nie można lepiej wydać tych pieniędzy ? On powinien być do wyjęcia za max połowę tej kwoty. Lepiej odpuścić sobie tą sagę z nim.

2 polubienia

Zapewne jest ktoś inny dogadany powoli z Nami, nie wierzę że damy 60 melonów za spadkowicza.

1 polubienie

60 nie damy, dlatego go tu jeszcze nie ma bo negocjują cenę. Mam tylko nadzieję że chcą dużo zbić bo jeśli chodzi o jakieś 5 baniek to wolałbym żeby przepłacili ale żeby już się zgrywał z resztą drużyny

To wole 20 mil dołożyć do Kimmich xD Niech spadają bo szkoda czasu i wydawania kasy. Na kogoś kto nie wiadomo czy wypali.

1 polubienie

Też jestem podobnego zdania. Kimmich to gwarancja ogromnego doświadczenia i jakości w środku pola, dodatkowo nie jest przywiązany do jednej pozycji. Opcja na 3-4 lata jak znalazł.

Z Kimmichem jest taki problem, że tak naprawdę nie wiemy czy Bayern byłby skłonny go sprzedawać oraz czy sam Kimmich chciałby podjąć się nowego wyzwania. Natomiast Goeretzka podobno oficjalnie zapowiedział, że chce zostać a Bayern pomimo tego szuka DMa co wskazuje, że taki Fabinho nie byłby wcale zastępstwem dla niego. Czy Tuchel grywał na 2 ŚPD? No bądźmy szczerzy, nie robisz zakusów na takiego Fabinho żeby poszerzyć sobie ławkę.

BTW. Jest tu jeszcze ktoś, kto uważa, że Tsimikas to “wartościowy zawodnik”? On, Matip i Gomez to absolutnie nie są zawodnicy, którzy zasługują na grę w Liverpoolu. Mało tego; myślę, że gdyby LFC wystawił ich na sprzedaż to miałby klub ogromny problem uzyskać z ich sprzedaży więcej niż 20 mln funtów łącznie. Zaś z Adrianem to powinniśmy rozwiązać kontrakt.

5 polubień

Nie można stawiać Tsimikasa na równi z Gomezem i Matipem. Na Greka przynajmniej trener może postawić i miewa naprawdę dobre mecze. Jak na zmiennika Robertsona jest wystarczający i lepszego nie musimy szukać. Za to Matip i Gomez są tragiczni w grze i po prostu łamliwi. Dla nas to taka sama strata czasu ich trzymać jak wcześniej Keitę i Oxa.

8 polubień

Może i w starym systemie Grek się potrafił sprawdzić, w nowym systemie niestety się nie odnajduje (Robertson też ma problemy) i dlatego przydałby się zawodnik o charakterystyce bardziej defensywnej na tę pozycję.

Przenieśmy proszę tą dyskuję do działu humor, albo stwórzmy temat “Kogo tym razem zwalniają specjaliści z LFC.pl, po sparingu w czasie bardzo intensywnych treningów fizycznych dzień w dzień, 3x dziennie, w którym gramy 2 zespołami zmieszanymi z młodzieżą u-18 i testujemy nowe formację.”

17 polubień

Nie wyciągam wniosków na podstawie tego spotkania ale ogólnie kształtu nowego systemu, gdzie lewy obrońca pełni de facto role trzeciego środkowego obrońcy. O ile jeszcze jestem w stanie wyobrazić sobie Robertsona w tej roli, zwłaszcza na przeciwnika, który się będzie murował, tak Tsimikasa w tej roli nie widze.

1 polubienie

Co do tego to się zgodzę mimo że oglądałem tylko pierwszą połowę xD DRAMAT NA GWAŁT OBRONCA I POMOCNIK!

Gvardiol i Kimmich to nasz prorytety mimo żeb
Trzeba wywalic 170 mil czy 180 jeśli chcemy o czymś myśleć. Trzeba nam takich graczy. Jeśli ktoś myśli inaczej to pomyliliście forum.

Sory za spam ale to jest ciekawe Bayern szykuję ofertę za Harego. A więc jest opcja ze będą szukać funduszy. Kimmich? Co uważacie? Dla mnie okazja. Oni Harego se biorą a my Kimmich :laughing:

Moi Drodzy, w związku z tym, że dyskusja w temacie “Rozważania i spekulacje transferowe” ewidentnie nam się rozjeżdża, to wklejam Wam pod spodem REGULAMIN tego wątku. POGRUBIONĄ CZCIONKĄ zaznaczyłem te punkty REGULAMINU, które w ostatnim czasie są regularnie łamane, w wyniku czego robi się tu bezwartościowy shoutbox o wszystkim i o niczym. Jeśli ktoś chce sobie z kimś popisać, to od tego jest PRIV, a nie zaśmiecanie wątku jakimś półzdaniami.

Od teraz wszystkie bezwartościowe posty sprzeczne z poniższym REGULAMINEM będą lądowały w koszu.

17 polubień

Najlepiej w ogóle sprzedać wszystkich łącznie z Salahem i Van Dijkiem, bo przecież hajs się musi zgadzać, a to ostatni gwizdek by na nich zarobić dużo $ i nakupic samych 18-23 latków, którzy dobrze rozwijają się w FMie. Co może pójść nie tak? :smiley: mokry sen większości ekspertów z forumka

6 polubień

No tak bo Matip i Gomez to przecież w ostatnim sezonie grali inaczej xD Chyba da się stwierdzić że zawodnik jest za slaby na Liverpool po n’tym sezonie w klubie i tysięcznym identycznym błędzie

1 polubienie

Może jest coś czego nie wiem ale bardzo mnie zastanawia aż taka cisza wokół Inacio w ostatnim czasie :// (jeśli byłaby to cisza przed burzą wcale bym nie pogardził)

1 polubienie