Rozważania transferowe (dyskusja)


co do Kimmicha…

Pytanie teraz czy na Lavi się skończy, czy jednak planujemy kolejne wzmocnienia (jeszcze by się z jeden pomocnik i przede wszystkim środkowy obrońca przydał moim zdaniem).

2 polubienia

Chciałoby się powiedzieć, że Lavia in i jakiś nowy obrońca na przykład Inacio in i okienko udane, ale potem przypominam sobie o odstrzale Hendo i Fabinho, braku DMa i człowiek uświadamia sobie, że potrzebny jeszcze jeden pomocnik z prawdziwego zdarzenia bo się posramy w obronie (nie wierzę jeszcze w 3 transfery)

Edit: ja ogólnie mam przeczucie, że przyjdzie Lavia i na tym się skończy i przebudowa pomocy zostanie uznana za “zakończona”, a kryzysem obrony to się zajmiemy zimą albo latem za rok, bo przecież nie możemy tego zrobić jak jeszcze mamy czas na łatanie dziur

2 polubienia

Najbardziej to zimny pot mnie zlał jak zobaczyłem parę komentarzy wyżej artykuł o Gakpo na 8

1 polubienie

Fakt , ponoc Gakpo to ma byc nowy Wijnaldum …
ZA duzo mamy pilkarzy na lewa pomoc gdzies ich trzeba upchnac.

Jeśli faktycznie są takie plany na kadrę, nie ma sobie co robić za dużych nadziei na mocny sezon…

Dziś, również przytaczam dość znaczący fragment REGULAMINU “Rozważań i spekulacji transferowych”. Proszę wszystkich o stosowanie się do tych zasad, ponieważ to jest forum, a nie żaden czat czy shoutbox. Tu mają pojawiać się wyłącznie wpisy, które coś wnoszą do dyskusji.

Wpisy jednozdaniowe, mające na celu wyłącznie “odbicie piłeczki” do innego rozmówcy, będą KASOWANE.

4 polubienia

image
ponoć ma dziś zagrać w sparingu, więc chyba blisko transferu nie jest. Zreszta jak zostanie pominięty na ostatnią chwilę, to będzie jasny znak :smiley:

1 polubienie

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Fabinho

Ja bym się nie obraził, gdyby przyszedł Lavia i Fabs jednak został. Byłby smrodek ale jestem pewien, że Klopp nad tym by zapanował. Belg miałby się od kogo uczyć i Fabs byłby odciążony.

2 polubienia

jestem tego samego zdania bo sam Lavia w przypadku odejścia Hehe i Fabsa to za mało a żadne inne nazwiska w kontekście dalszych wzmocnień się nie przejawiają.

3 polubienia

Fabs grał katastrofe w ostatnim sezonie, Lavia napewno nie bedzie gorszy

Odciążony od siedzenia na ławce?
Fab się do podstawy nie nadaje, a do uczenia młodych został jeszcze Thiago.
Jak zostanie to też ok, ale nie sądziłem , że kiedykolwiek uda nam się go sprzedać za więcej niż 20.
Z oferty arabów serio nie wypada nie skorzystać .

Ale przeciez o sprzedazy Bajcetića chyba nie bylo mowy od samego poczatku.

Ja nic nie pisałem odsprzedaży Bajceticia.

Screenshot 2023-07-25 at 16-48-01 Anfield Edition on Twitter

Screenshot 2023-07-25 at 16-48-16 Anfield Edition on Twitter

Screenshot 2023-07-25 at 16-57-54 Anfield Edition on Twitter

Jak to mawiał Michel Scott w The Office
„Zawsze odrzucaj pierwsza ofertę”

10 polubień

Przypomne tylko, jaki blad popelnil w meczu z Nami wystawiajac na pusta bramke bodajze Jote’cie.

Wtedy to bylo kupe smiechu z Niego (Lavi) a teraz nakreslony jest zastepca Fabinho ktory w primie byl top3 najlepszych dm swiata.

Mnie osobiscie cala ta otoczka strasznie bawi i martwi… to nie bedzie zbawca naszej pomocy + moze to zatrzymac rozwoj Bajcetica + po tak duzym wydatku moze zabraknac na reszte pozycji ktore wymagają powiewu świeżości.

Podsumowując: oby to wszystko to byla zaslona dymna i kupmy kogos bardziej wartosciowego, ktory uczyni nasz sklad lepszym.

3 polubienia

Dokładnie, tak jak już wiele razy mówiłem, Lavia to jest gość na przyszłość a nie gość na teraz do pierwszej jedenastki. Na przyszłość to my w tej chwili mamy Bajceticia, a potrzebujemy na ŚPD ,gotowego produktu" na wysokim poziomie

2 polubienia

Problem w tym, że taki gotowy produkt jest w obecnym momencie niedostępny. Bo wrzucany wyżej był fragment wywiadu z Kimmichem i ten powiedział, że z Bayernu się nie rusza. Caicedo to też na razie chłopak młody po jednym bardzo dobrym sezonie i kosztowałby ze 100 mln.

Patrząc na listę zawodników jest jeszcze Martín Zubimendi, ale tutaj ktoś oglądający La Lige musiałby się wypowiedzieć czy to zawodnik warty uwagi.