Rozważania transferowe (dyskusja)


Temat Fabsa wyglada na to, że niedługo będzie dokończony.

6 polubień

Nie pamiętam jak prezentował się w Milanie ( czyli nie mógł być wybitny ) ale wystarczy mi to co grał w Barcelonie żeby go wykluczyć , chyba że ktoś chce kolejnego Arthura u nas .

Tu mnie masz, śledziłem ich w 2021/2022. I teraz Kessiego w Barcelonie, w której jest tragiczny. Pamiętam dla drużyny z Katalonii tylko jeden dobry mecz. Dlatego uważam, że jeśli Klopp go chce to zrobi z niego ludzi.
Uważam, ze jeśli Jurgen ma jakiś pomysł w głowie a częścią układanki mą być Franck to popieram ten transfer.

Chociaż pewnie agent takie plotki rozsyła na podbicie ceny, bo Iworyjczyk zaraz ma się meldować w Turynie.

Turyn - Barcelona . Arthur jak nic :smile::smile:

2 polubienia

Jeśli chodzi o Franka Kiessiego.W Barcelonie wielu dobrych zawodników się już spaliło. To nic nie znaczy to o niczym nie świadczy. Widziałem jego mecz z realem gdzie to on ciągnął cały zespół za uszy kiedy Barca była przyciśnieta i nie mogła grać swojej typowej dla siebie klepanki. Ja bym go chetnie zobaczył w naszym zespole.

Podobno Liverpool podjął próbę podpisania kontraktu z pomocnikiem Fluminense, Andre, a Fulham również jest zainteresowany brazylijskim młodzieńcem.

Football Transfers twierdzi , że the Reds kontaktowali się z południowoamerykańską drużyną w sprawie podpisania kontraktu z 22-latkiem, który może przenieść się do Premier League, jeśli Liverpool osiągnie cenę wywoławczą Fluminense wynoszącą 25 milionów euro (20 milionów funtów).
Jednak to nie powstrzymało Liverpoolu przed podejściem do Andre, a pomocnik jest idealnym następcą Fabinho i Jordana Hendersona, którzy są blisko transferów do Arabii Saudyjskiej.

W wieku 22 lat Andre wpasuje się w politykę rekrutacyjną Liverpoolu tego lata po przybyciu Alexisa Mac Allistera i Dominika Szoboszlaia. Brazylijczyk jest również idealnym zawodnikiem dla stylu gry Jürgena Kloppa.
Działający głównie w podwójnej obronie lub jako jedyny defensywny pomocnik Fluminense, 22-letni Brazylijczyk może być idealnym następcą Fabinho w Liverpoolu.

Silny i postępowy podający, a także znakomity drybler, Andre byłby innym profilem w porównaniu z nr 1 Liverpoolu. 3, ale młodzieniec doda nową dynamikę i potrafi utrzymac sie przy pilce.

2 polubienia

Jakoś nie jestem przekonany do tego André. 22 lata i nadal nie powąchał poważnej piłki i żaden klub z Europy nie był nim zainteresowany. Jakby był dobry, to już od dawna by się ogrywał w Porto czy innej Benfice. Słabo to widzę.

3 polubienia

Tylko z Porto, czy Benfici rzadko powołują do reprezentacji Canarinhos. Pele grał całą poważną karierę w Brazylii. Neymar z Brazylii za 70 czy 80 baniek trafil do barcy lat temu 10. Akurat to, że wciąż gra w Brazylii nie jest moim zdaniem złym znakiem. Tevez też w Brazylii był przekozakiem i z niej trafił za sporą kasę do WHU. Przykłady można mnożyć…

@Wicek654 Tevez grał w Corinthians przed Europą i był tam sporą gwiazdą. Zresztą Brazylijczycy zapłacili za niego 18 lat temu 15 mln euro to chyba do dziś jest rekord…

edit. Barbosa go przebił 3 lata temu o 2,5 mln. W każdym razie to były na tamte czasy niespotykane w Brazylii pieniądze :slight_smile:

2 polubienia

Miałeś na myśli Argentynę zapewne, nie Brazylię :slight_smile: :wink:

Ktos wczesniej pisal o tym Andre. Watpie zeby trafil do LFC , poniewaz Livpool nie kupije zawodnkow bezposednio z ligi brazylijskiej czy ktorejkolwiek z lig spoza Europy.

Taki André za 25mln€ jest dobrą opcją, jeśli przyjdzie do tego Lavia i będą mogli wymiennie grać na DM. Jak się okaże flopem to potem sprzeda się go dalej w Europę za większą kwotę.

Dla mnie ten cały André to nic innego jak zasłona dymna aby zbić $ za Lavie - bo niby mamy dogadana alternatywę.

7 polubień

Zapominasz o Bajčetić-u. Trzech DMów to za dużo. Albo Andre, albo Lavia, albo ktoś niespodziewany.

@lfc96pp, grywał częściej na DM i tego się trzymam.

IMO Bajcetić to nie 6, a bardziej 8.

1 polubienie

image
nie wiem skąd opinia, że on gra na 8. Jak w młodzieżówkach gral na stoperze i później został przesunięty na 6. Wyżej jak widać zagrał sporo mniej spotkań.

3 polubienia

Dokładnie, lfc96pp się pomylił

Nie ma sprawy :slight_smile:
znaki

Moja na pewno nie.
IMO na 6 w ubiegłym sezonie grał z przymusu, a Jego charakterystyka jest bardziej ,ósemkowata’'.

I coś wiadomo ta druga oferta za Romeo Lawie już poszła bo taki szum był a teraz cisza ? Zaakceptowali czy odrzucili znowu ?