Rozważania transferowe (dyskusja)

Wspomnę tylko, że bez sprzedaży Fabsa i Hendo mieliśmy jeszcze kupić Laive… Ze składem co mamy to wystarczy, że dwóch nam się połamie i jesteśmy w czarnej d…

No to skoro Pearce tak pisał to 2 miesiące mamy z głowy. Ale to jest właśnie ten minimalizm, nie biorą pod uwagę kontuzji. A jakoś to będzie. Przypomina mi to moją firme i obecną politykę. Ale na dłuższą metę nie da się zastąpić każdego, bo w końcu zacznie brakować ludzi. Jeśli Klopp nie walnie ręką w stół u Jasia W. i nie wymusi transferów to mamy kolejny sezon stracony.

1 polubienie

:sunglasses:

To już większa szansa jest na to, że tą oferte wyslalo Luton niz sknery z bostonu

12 polubień


United na 100%. Tez go mieli na celowniku.

Lavia przejdzie do Chelsea i będzie nowym Kante a my zostaniemy z gównem w ręku. Mega okienko, megaa

3 polubienia

Ja też czasem spamuje double doble ale to temu, że na telefonie się ciężej edytuje jeśli chce się dodać cytat etc.

Jeżeli Lavia to nasz jedyny jakkolwiek sprawdzony na najwyższym poziomie cel transferowy, to już naprawdę lepiej co byśmy wyskoczyli z tych 50 mln £ :confused: napewno lepiej zaryzykować z nim niż z Andre. Brazylijczyk Ok, mógłby przyjść jako uzupełnienie składu i młoda krew ale napewno nie jako zastępstwo dla Fabinho.

Mam nadzieje, że nie popełnimy znowu błędu sprzed 3 lat i sprzed roku.


No i skończy się to tak okienko xD

Taa potrzebujemy 6tki a kupimy kolejnego ofensywnego pomocnika. Można ten News do humoru wrzucic.

@Kolumbjajo przynajmniej by się ciekawiej nasze mecze oglądało :sweat_smile:

4 polubienia

Veiga, Lavia, Kone, Thuram, Andre, Gravenberch… wszyscy oni są młodzi i utalentowani. Gdyby któryś z nich przyszedł 2 tyg temu i zamknęlibyśmy temat pomocy, nie moglibyśmy być zawiedzeni. Ale w miedzy czasie straciliśmy dwóch piłkarzy którzy przez ostatnie kilka lat stanowili trzon tej ekipy. Chyba naprawdę nie zależy nam na odniesieniu sukcesu w przyszłym sezonie…

Tam jeszcze było, że 25 mln + wypożyczenie do Celty na sezon 2023/24. Jednakże źródło i tak kiepskie.

No chyba że po dzisiejszym sparingu uznali że bramki i tak będziemy tracić a chodzi o to żeby strzelić jedną więcej więc wolą ofensywnego. Lavia już podobno 60, a ten Vega 25, matematycy z Bostonu muszą to dobrze przemyśleć

Nie no za 60 to by go raczej nie puścili, zresztą w tym wypadku to raczej ewidentnie sam zainteresowany nie chce się nigdzie ruszać

1 polubienie

Ja pierdo*e. Lavia 60 gdzie PODOBNO Inter rozważyłby sprzedaż Barelli gdyby dostali 68 xD dziwny jest ten piłkarski świat.

Barella to nie 6, więc wolałbym i tak dać 60 za Lavie niż brać kolejnego środkowego pomocnika. Bez dobrej 6 nie widzę nas w przyszłym sezonie. Bajcetic kontuzjowany, będzie grać Jones na 6 pewnie pierwszy mecz za tydzień :smiley: Więc najpierw kupić trzeba defensywnego pomocnika i środkowego obrońcę. Potem można myśleć jeszcze o jednym pomocniku.

1 polubienie

Dokładnie. Mnie gdyby zapytano przed otwarciem okienka o trzech pomocników (realnych) których chciałbym kupić tego lata to na pewno bym wymienił Barellę. Jednak na dzień dzisiejszy po kupnie Szobo i Maca, Lavia>Barella. My musimy kupić dobrego DEFENSYWNEGO pomocnika, nawet piłkarsko słabego ale dobrego w odbiorze i przerywaniu akcji rywali, takiego który pokryje pozycje TAA. Dla mnie osobiście takim graczem jest Adams z Leeds a jeśli prawdą jest że ma klauzulę po spadku 20 milionów to już w ogóle ideał

Lavia nie kosztuje 60 milionow co za bzdury. Oni chca po prostu 50 tak jakbylo ustalone od poczatku. Jak nie sprzedadza go w to okienko za te 50 to oddadza go City za 40 za rok. A my walczymy o 5 milionow euro w takiej sytuacji gdy nie mamy wyjscia. Brak slow.

https://www.youtube.com/watch?v=b-R1Mmz4pnA

Melissa się upiera, że dwóch zawodników “chcemy”. A mówiąc precyzyjniej. Oba profile nas interesują.

Po meczu z Bayernem widać wyraźnie, że mamy tylko atak i Alissona w bramce. Jak nie zaczną się porządne zakupy to można uznać sezon za przejściowy.

Liverpool jest „tajemniczym klubem”, który licytuje Caicedo
Uważa się, że Liverpool jest tajemniczym klubem, który złożył ofertę w wysokości 80 milionów funtów za Moisesa Caicedo.

The Athletic poinformowało dzisiaj, że Brighton otrzymało ofertę przewyższającą ostatnią ofertę Chelsea (75 milionów funtów opłaty wstępnej plus 5 milionów funtów dodatków) za Ekwadorczyka.

Football Insider twierdzi, że Liverpool jest nienazwanym klubem, który wystąpił z tą ofertą, ponieważ Chelsea staje w obliczu rywalizacji o pomocnika.

Oferta Moisesa Caicedo?
No to jest ciekawa sprawa…

Wszyscy wiedzą, że Chelsea naciskała na pomocnika Brighton, Moisesa Caicedo. Jest zawodnikiem podziwianym również przez Liverpool – choć jak dotąd nie było żadnych sugestii, że The Reds planują skonkretyzować to zainteresowanie.

Ale świeże twierdzenie Andy’ego Naylora, reportera Brighton z Athletic, dodało nową warstwę intrygi do sytuacji.

Czy tym „niezidentyfikowanym klubem” może być Liverpool? To się okaże.

Ale biorąc pod uwagę, że Southampton upiera się przy wycenie Lavii na 50 milionów funtów po odrzuceniu dwóch ofert z Anfield, nie wydaje się niemożliwe, aby the Reds przestawili się na Caicedo.

Z pewnością byłby droższy niż młodzieniec z Southampton – ale prawdopodobnie sprawdził się w Premier League w większym stopniu i jasne jest, że dobrze współpracuje z Alexisem Mac Allisterem.

Skoro przed odejsciem Hendo i Fabsa byla kasa na Lavie to moze ktos w koncu pomyslal, czemu nie dolozyc do Caicedo i miec sprawdzonego goscia na wysokim poziomie? Tak wiem marzenia…plus ten Andre od stycznia za 20 baniek, taka ma klauzule?

2 polubienia