Rozważania transferowe (dyskusja)

Ogólnie my wciąż nie zatrudniliśmy stopera, a Ramos jest bez kontraktu, na sezon z opcją przedłużenia ja bym brał. Gorszy od Gomeza, czy Matipa nie będzie, a może chce dorzucić EPL do gabloty :smiley:

3 polubienia

Nie pamiętam już dokładnie jak to wyglądało bo oglądałem to ze trzy lata temu, ale zabawny posmak wywołany przez rozbieżność w moich oczekiwaniach, a rzeczywistością towarzyszy mi do dzisiaj kiedy o tym pomyślę :slight_smile:

Generalnie analizy sprowadzały się do tego, że jak kto pasował do schematu i był w zasięgu to wykonywano “jakiś telefon”, jeśli było zielone światło ze strony rozmówcy to szedł za tym “jakiś mail”, a później w zależności od humoru sprzedawcy był deal albo go nie było. To wszystko przy akompaniamencie bieganiny kurczaków ze świeżo ściętą głową. Trochę jak w popularnym serialu The Office.

Szczerze mówiąc nie przeceniałbym profesjonalizmu przy Anfield Rd :wink:

Właściwie jak tak sobie pomyślę to rutyna administracyjna w Sunderlandzie w tym serialu w żaden sposób nie różniła się od pracy w Januszexie. Pierdolnik, dyrektor nie ogarnia, pracownicy improwizują, ktoś panikuje, ktoś się wścieka, raz coś wyjdzie, a raz nie.

2 polubienia

Ramos? :rofl: Po tym co ten skurwiel zrobił Salahowi? No way. Z innej beczki:

podobno Tyler Adams z Leeds ma kaluzule 20mln, gdyby już na prawdę nic sie nie udało to mogliby by chociaż ruszyć po niego.

1 polubienie

Spelnia kryteria klubu - tani.

2 polubienia

nie ma w tym przesady, nie będzie top 4 nawet jak kupimy Lavie, Jurgen obiecał nam wspaniałą drużynę , wiem że on w to wierzy, to trochę taki niemiecki Kazimierz Górski, romantyk footballu, z wiarą że treningiem można zniwelować braki talentu i jakości. Jurgen jest idealny dla FSG z takim podejściem, każdy inny trener by już zrezygnował. Przykro będzie patrzeć jak marzenia rozbijają się o rzeczywistość.

1 polubienie

Manu Kone jest dla nas najlepsza opcja.
Gość wymiata. Mi się on marzy i zjada tego Andre.
Liczę, ze sięgną po niego. Wrócił do treningów wiec jest już wszystko Ok.

3 polubienia

ten Andre to nieporozumienie, topowej 6, na poziomie 6 konkurencji nie kupimy, Kone jest ok, najlepsza opcja z naszej półki czyli najniższej.

Liverpool został poinformowany o jego sytuacji, ponieważ Bayern jest gotowy do rozważenia ofert za holenderskiego asa. Gravenberch chce znaleźć nowy klub po tym, jak w zeszłym sezonie nie grał tyle, ile by chciał.
Twierdzono, że Liverpool będzie musiał zapłacić zaledwie 30 mln euro (25,7 mln funtów), aby dojść do porozumienia w sprawie Gravenberch. To byłby świetny biznes w porównaniu z 50 milionami funtów, które Lavia ma kosztować.

Zrodlo teamtalk

Jeszcze Bayern dorzuci do tego frytki, ten Gravenberch to raczej wymysł mediów i na tym mam nadzieje się skończy

bezsensowne wyliczenie. Po pierwsze skąd pewność, że Man City w ogóle go będzie chciał kupić za rok? Skąd pewność, że Lavia nie posypie się w przyszłym sezonie i za rok nikt nawet nie spojrzy w jego kierunku? Poza tym biorąć pod uwagę inflacje to 45mln teraz ~ 50mln za rok. Raczej każdy z was jakby miał coś na sprzedaż sprzedałby teraz za pewne 45k niż być może 50k za rok. Liverpool prowadzi normalne negocjacje, Święci stoją przy swoim, ale mają prawo, tak wygląda biznes i życie.

Kolejna sprawa to sam zawodnik, na pewno nie będzie szczęśliwy jak klub go przytrzyma i zmusi do grania w Championship. Złożyliśmy dobrą ofertę, a Soton ryzykuje. Nie możemy pozwolić sobie płacić zawsze tyle ile ktoś zawoła, bo potem będziemy dymani.

Tak swoją drogą to ten wątek na forum wygląda jak cykl życia narkomana. Narzekanie jak to źle jak to źle, potem cyk oficjalka z nienacka (Mac Allister), 2 dni ekscytacji, potem znów narzekanie i cierpienie i pyk oficjalka (szobo), 2 dni ekscytacji, obecnie jesteśmy na końcowym etapie kolejnego “odstawienia”, czyli czekamy na oficjalkę DM’a, potem narzekanie, że potrzeba ŚO.

2 polubienia

No bo potrzebny jest DM i ŚO na wczoraj xd wiadomo, że jest ekscytacja jak ktoś nowy przyjdzie, potem emocje opadają i jest nerwowe oczekiwanie na kolejnych, których od miesiąca nie ma, a sezon tuż tuż. Miała być rewolucja, a na razie jest mizeria. I to jeszcze z niespodziewanymi środkami za Hendo i Fabsa. A jeszcze jeden pomocnik był zapowiadany przed odejściem tej dwójki. Z obecnym składem TOP 4 to będzie cud. A nazwiska, które się przewijają nie powalają. Mam ten ułamek nadziei, że coś dużego nagle zostanie przeprowadzone, jak to już klub wcześniej dokonywał.

2 polubienia

Każdy się cieszy kiedy w obliczu katastrofy w środku pola przyszło dwóch nowych graczy. Ale nie uważasz, że to dopiero początek przebudowy albo raczej wierzchołek góry lodowej naszych potrzeb ? Gdybyśmy skończyli ekscytację na Mac Allisterze to byśmy nadal mieli mega braki. Nie widzisz, że kibice cieszą się z transferów, ale oczekują jednak TEJ rewolucji transferowej ? I przede wszystkim w miarę kompletnego składu przed początkiem sezonu ?

1 polubienie

To co jest potrzebne a to co zrobi Liverpool to zawsze są dwię różne sprawy. Klub do końca okienka przeprowadzi maksymalnie jeden transfer - na kwotę około 40mln. Czy to będzie ŚO czy DM to zależy który klub się będzie mniej targował i który zawodnik będzie tańszy. Jako tako żadnej rewolucji nie ma - klub pożegnał kilku przeciętnych zawodników z środka pola i na ich miejsce sprowadził równie przeciętnych, tylko młodszych, miejmy nadzieję że z lepszym zdrowiem.

@SK21
Tytuł nic nie znaczy - Wijnaldum czy Henderson też mają medale za LM czy PL a nigdy wybitni nie byli. Byli conajwyżej solidni, nic więcej - tak samo jak Macca czy Szobo.

3 polubienia

Jeśli mistrza świata nazywasz przeciętnym zawodnikiem to gratuluję. Zresztą taka laurka do Szoboszlaia też nie przystoi.

2 polubienia

Gdzie w moim poście przeczytałeś, że nie potrzebujemy wzmocnień? Zarzuciłem tylko luźnym porównaniem, cel ostatniego akapitu był bardziej taki, żeby ostudzić troche głowy, bo zarówno Klopp jak i dziennikarze klubowi mówią jasno, ze transfery będą.

A co ja takiego napisałem ? Odpowiedziałem Ci na czym polega ekscytacja w obecnej sytuacji i czego oczekują kibice.