Rozważania transferowe (dyskusja)

Mi faktycznie zamknęli mordę szybkim transferem Mac Allistera i Szobo
Problem w tym, że niedługo potem ponownie mi ją otwarli xD

Dluzej kurła niech czekaja

“Young” i “playing on top level”, trochę na pozycji ŚO się wyklucza, szczególnie jeśli nie posiada się 80 mln do wydania :joy:

1 polubienie

Pół roku czasu zjazdu w przypadku Matipa i 2 lata w przypadku Gomeza to za mało czasu na zauważenie, że trzeba nowego środkowego obrońcy. Czego nie rozumiecie?
Przez ostatnie 2-3 lata toczyła się dyskusja czy FSG to właściciele, których stać na walkę o mistrzostwo rok w rok, czas pokazał, że nie. Teraz dyskusja się toczy, czy FSG to właściciele, których stać na walkę o top 4 i poprzedni sezon + obecne okienko pokazuje, że nie. Za 3 lata będziemy się zastanawiać czy FSG to właściciele, których stać na bycie w TOP 15 Premier League i tak aż nas w końcu wykurzą z Premier League i zawiną do Bostonu jak już Klopp odejdzie a kibice lokalni dalej będą zadowoleni ze wszystkiego. Czekajmy dalej, w 2024 roku to już na pewno będzie zbudowana gotowa drużyna!

9 polubień

Liverpool jak Borat co chce kupić auto z magnesem na ci*pki, ale ma tylko 600$

Ciekawe jak się sprawa rozwinie, ja narazie się wstrzymuje z osadami, bo przyzwyczaili mnie, że mogą pierdo**ąć jakiś dobry transfer z nienacka

1 polubienie

super podsumowanie FSG, oni po prostu nie chcą łożyć na drużynę, mogą i mają ale nie chcą, a część kibiców jest z tego dumna, bo Liverpool tak nie działa, nie kupuje gwiazd. Głupie gadanie, nie potrafimy PRZECIĘTNEGO Lavii kupić, a alternatywą dla niego jest słaby Andre, nie kupimy dobrego DM bez wydania co najmniej 60-70 mln, Kone to też nie poziom Caicedo, Rice czy Rodriego, szukamy w graczach 2 klaay słabszych a część kibiców w podnieceniu czeka na te transfery jakby kompletnie ich przeviętny poziom się nie liczył tylko byle kogoś kupić, Inacio i Lavia nie wystarczą na top 4, fani FSG nie potrafią ocenić wartości i klasy, jakości piłkarza, świadczy o tym podniecanie się Andre, nie każdy gracz z nami łączony to top class, w sumie prawie żaden.

Lavia zaczyna mecz na ławce

Czekam do końca okienka. Może coś ruszy. Poki co jedyne “HERE WE GO” jakie krąży w mediach odnośnie LFC to “Oh shit, HERE WE GO again”.

Trzymam kciuki i wierzę, że jeszcze dwa transfery będą.

3 polubienia

Lavia jednak na ławce dzisiaj. Więc może coś będzie na rzeczy.

XDDD

Mieli tyle czasu ale klasycznie i tak zostali zaskoczeni. Nie rozumiem jak na takim poziomie jest to możliwe.

4 polubienia

Chyba otworzyli drzwi znajomi też ci otwarzają Mordo?

Breaking: Liverpool want to sign 2 top midfielders, centre back and right back!!! …. but they find it difficult because of not much time left. Stara śpiewka weszła. Teraz rzucą dwie oferty na połowę wartości za jakiegoś Caicedo i stwierdza, ze na rynku nie było odpowiednich opcji w zakresie finansów, no, ale próbowali :slight_smile: Nasi Bogowie

Pogódźcie się z tym, że nie będzie już żadnego transferu. Excel w Bostonie mówi, że dwóch pomocników zastąpi sześciu. Czego nie rozumiecie?

1 polubienie


3 polubienia

Gadanie o tym że “na rynku nie ma odpowiednich zawodników” to brednie. Oczywiście że są. Tylko bostońskie sknery nie chcą dać na nich kasy. Zawsze szukamy ekonomicznych opcji. A nie zawsze się udaje. Tercet Firmino- Mane - Salah kupiliśmy po niższych cenach jeszcze przed transferem Neymara który totalnie zepsuł rynek. van Dijk i Alisson zostali kupieni za kasę ze sprzedaży Coutinho. Ale takie okazje nie trafiają się zawsze. Skład się w dużej mierze wypalił, potrzeba sporej przebudowy. I to wymaga dużej kasy. Naprawdę jeśli te dusigrosze myślą, że dwóch pomocników kupionych za 6 którzy odeszli i Matip z Gomezem na ławce w obronie - dadzą radę - to ich kompletnie po**bało. Top 4 to będzie cud z tym składem

2 polubienia

Ciekawe czy w klubie teraz żałują, że zablokowali przedłużenie kontraktu Jamesa Milnera, mimo chęci samego zawodnika i Kloppa. Na tygodniówkach jak na razie mamy potężne oszczędności.

Pamiętam lato 2016, w którym potrzebowaliśmy porządnych wzmocnień na środek obrony, bo nasz stan na tej pozycji był opłakany. No to wzięliśmy za darmo Matipa, a zamiast dorzucić do niego jakiegoś kozaka, wybór padł na ekonomiczną opcję w postaci Ragnara Klavana. Okienko zamknęliśmy z 6 milionami zysku.

Dzisiaj na Twitterze mi mignęła, już nie mogę tego znaleźć, zapowiedź Henry’ego, że będziemy się wzmacniać, by zdobyć tytuł Premier League, tuż po wygraniu LM w 2019. No to żeśmy kupili van den Berga, Lonergana i Adriana. Aż musiałem sprawdzić pierwsze dwa nazwiska, żeby literówek nie popełnić.

2 polubienia

image
tak co do tych szukających problemów ze Schmadtke

3 polubienia

Jeśli Southampton chce 50 mln funtów za Lavię, to nawet najlepszy negocjator FBI nie wynegocjuje ceny końcowej 42 mln. Więc tu nie ma żadnej winy Schmadtke, że zastępstwo za Hendersona i Fabinho nie jest dograne, zwłaszcza że odejście tej dwójki spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Gdyby Arabowie szybciej puścili oferty, to pewnie poszlibyśmy po Ugarte i każdy byłby zachwycony, a trochę chwały spadłoby na sympatycznego Niemca.

3 polubienia