Rozważania transferowe (dyskusja)

Edum

Błąd, tu nie chodzi o wydawanie kasy na transfery a tzw. NET Spend, czyli różnica w kasie wydanej a otrzymanej z transferów.

4 polubienia

Mort
Dokładnie. Jak sobie człowiek przypomni, że wzięliśmy za takich gości jak:
Brewster 25 mln £
Ings 23 mln (który tak prawdę mówiąc nic u nas nie pokazał)
Solanke 20 mln
Wilson 13 mln
Ward 13 mln

Prawie 100 mln za tą piątkę

Na Twitterze w ostatnich dniach pisało się o Dewsbury - Hall.

Tymczasem dzisiaj

Może ktoś scharakteryzować tego Dewsbury-Hall bo chyba coraz bardziej staje się możliwym transferem a szczerze mówiąc w ogóle nie zwróciłem na niego uwagi w tamtym sezonie?. Czy dało by się z niego ulepić Jurgenowi drugiego Wijnalduma chociaż?

Ja myśle, że to gowno prawda 25 lat, nie byl pierwszoplanowa postacią u spadkowicza. Nie sugerowałbym się tymi plotkami.
On w ogóle w 21/22 stał się dopiero zawodnikiem pierwszego zespołu, czyli mając 23 lata. Wcześniej grał w rezerwach, albo na wypożyczeniach. Brzmi na bajkę totalna.

@Kolumbjajo mysle, ze lepiej już grać Clarkiem, niż ściągać goscia co pewnie dziś wiele lepszy nie jest.

W idealnym świecie powinniśmy kupić jeszcze dwóch pomocników, mega kozaka na śpd i drugiego właśnie mniej więcej takiego jak on czyli na ławkę, ok. 25 lat i najlepiej ze statusem hg więc kto wie

Też go bardzo nie kojarzę, ale jeśli ma być na poziomie Clarków to jest źle


Ktoś coś słyszał ??

Pewnie Phillips, już od dłuższego czasu jest temat. Tylko te źródło jest słabe.

Na 99 procent chodzi o Phillipsa. Była z tydzień temu informacja, że jest zainteresowanie.

1 polubienie

Xzyli to tymbardziej gorzej dla nas.

Te “przygotowywanie” 3 oferty to już od tygodnia trwa xD

5 polubień

Może muszą się mentalnie przygotować do wydania takiej kwoty.

7 polubień

Czekają na przelewy z Arabii

To są bardziej negocjacje między Kloppem a FSG

Poziom Ward-Prowsa tylko, że WP potrafi bić wolne. Myślę, że nie ma się co podniecać tym występem. To jednak tylko Championship, a zespół z którym grali raczej nie najmocniejszy.

1 polubienie

Mamy taką opcję - wydać 50 baniek za obiecującego 19 latka albo grać sezon bez defensywnego pomocnika… Nie wiem jak można było dopuścić do tego, że nie mamy innych opcji

Gorszy bym nawet powiedział. To taki poziom Hendersona z Sunderlandu tylko, że jest starszy i mniej utalentowany.

Southampton ostrzega, że nie ustąpi z ceną.

Na szczęście tu zaraz uciuałamy te parę milionów i może nam na Lavię starczy?

Po co Lavia? Bajcetić i Szoboszlai wystarcza. Sprzedać tez Matipa, Gomeza i Phillipsa. Na SO może zagrać Virgil, Konate, TAA, Tsimikas, Robbo - wiec opcji multum :smiley:

1 polubienie