Rozważania transferowe (dyskusja)

Tymczasem West Ham zakupił Edsona Alvareza.
Poczekajmy jeszcze trochę, to na rynku DMów nie zostanie nikt.
A może w to graj FSG? Potem powiedzą, że chcieli kupić, ale nie było kogo :grin:

2 polubienia

Manu Kone jest ciągle kontuzjowany, więc raczej nie sprowadzimy go latem, może w zimowym oknie.
Żenujące w naszym wykonaniu jest to okno, nawet biorąc pod uwagę szybkie ruchy z Makiem i Szobo.

1 polubienie

Akurat 3 dni temu wrócił do treningów.

Na Kone niestety bez szans.

Tu jest budżetowa opcja, zwłaszcza że ma klauzulę więc nawet oni nie powinni pokpić negocjacji. 20 milionów w tych czasach to jest tak mało że nie widzę możliwości żeby można było na nim stracić. Gdyby taki ktoś był już tu od tygodnia to wtedy mogą się targować o Lavię do końca okienka, bądź czekać na tego Kone jak wróci do pełnej sprawności i przejdzie dokładne badania



Edit
Dobra poniosło mnie że możliwy on plus ktoś z tamtej dwójki


no, nie wiem. Znając życie to u nas będzie drugi Thiago, albo Keita

1 polubienie

Tego nie widziałem, ja nie wiem co jest z tymi ludźmi z Lipska że wszyscy tacy połamani. Nkunku też na pewno w niedzielę nie zagra, na szczęście. Oby tylko Dominik był wyjątkiem

Ja bym się założył ale mam to samo zdanie.

1 polubienie

Nasi fizjo i ich chodzili do tej samej szkoły😊

1 polubienie

Ponoć Salah ma dostać 180 milionów za dwuletni kontrakt, a to daje prawie 1,8 miliona co tydzień. Ciekawe jak to się ułoży i czy Mo się skusi. W krajach arabskich jest bogiem.

@Ewagim, spoko. Jeśli agent dementuje, o znaczy, że coś jest na rzeczy. Przecież nie powie otwarcie, że Mo odchodzi.

@Kijoraptor na stronie głównej nie ma informacji o tych 180 milionach na stole.

Legenda głosi, że kiedyś czytałeś co inni w tym wątku piszą. Wyżej zdementowane przez samego Agenta Salaha.

Dosłownie powiedział, że nie po to podpisaliśmy kontrakt rok temu by odchodzić. Sprawa zamknięta. Dementuje plotki i nic nie musi być na rzeczy.

5 polubień

Na stronie głównej również informacja. Wystarczy naprawdę troszkę poczytać.

@Hanys ważne, że zostało od razu zdementowane. Nie ważne jakie kwoty Arabia rzuca. Poza tym nie można mówić, że coś jest na rzeczy bo agent dementuje. To tak jak Klopp dementował plotki o Mbappe. Czy to znaczy, że coś jest na rzeczy ?

3 polubienia

To niewiele znaczy, rok temu nie mieli pojęcia że jakiś Henderson będzie zarabiał podobno dwa razy tyle co Salah, bo wtedy gadka byłaby zapewne zupełnie inna, tzn. wiadomo też że z Hendersonem to też raczej jest inna historia. Tym niemniej też nie sądzę, żeby miał odchodzić nawet jeżeli dostał jakąś bajeczną ofertę, natomiast po sezonie to już sytuacja może się zmienić.

Salah ma ambicje sportowe i widocznie dalej wierzy w projekt Kloppa i nie chce jeszcze iść odcinać kuponów do Arabów. Ale jeśli kolejny sezon spartolimy i będzie widział że nic już z tego nie wyjdzie to za rok może zmienić zdanie. Pytanie tylko czy pójdzie do szejków za mamoną czy raczej gdzieś gdzie będzie miał może mniejsze pieniądze ale za to szanse wygrać jeszcze coś ważnego przed końcem kariery. W każdym razie sądzę że jeśli nie pójdziemy mocno do przodu to może być ostatni sezon Mo u nas.

4 polubienia

Następny sezon jest ostatnim sezonem Salaha. Nie podpiszemy z nim nowego kontraktu, a i sam Salah będzie już pewnie chciał iść zarobić więcej. Będzie mieć 32 lata. To jest odpowiedni czas na pożegnanie z nim. I pewnie kolejnego lata będzie parę funtów dzięki niemu, żeby wzmocnić skład.

1 polubienie


XDDDDD Ale Liverpool się kompromituje XD to ja nie mam nawet słów.

1 polubienie

Po czym skończą na 49 milionach I ogłoszą sukces, że wynegocjowali niższą cenę :joy::joy:

W ogóle my ponoć chcemy zrobić poza Lavia 1 albo 2 transfery, a się szczypiemy drugi tydzień przebijając pierwsze ofertę o kilka baniek dwukrotnie. Coś wyglada na to, że rozciągamy budżet do granic możliwości, a rezerwy nie mamy na żaden kolejny transfer.

Takie rzeczy czytam od 2-3 tygodni i nic z tego nie wynika. Wygląda to źle i kompromitująco.

Pewnie jak uda nam się sprzedać Nata to damy Świętym tyle ile oczekują, a o kolejnych transferach będzie można zapomnieć. Po sezonie za darmo odejdzie z klubu dwóch kolejnych piłkarzy i znów będziemy musieli uszczelnić skład za pomocą budżetu niskiego jak poziom życia w Sudanie