Rozważania transferowe (dyskusja)

W przyszłym roku będzie ostatnia szansa zgarnąć za Niego jakiś hajs. Jeśli nie przedłuży kontraktu w tym sezonie, to i tak sprzedaż będzie jedyną rozsądną opcją dla klubu.

1 polubienie

@Edum No właśnie mi się podoba to, że jak już od paru tygodni prowadzimy te nieudolne negocjacje i nie mamy żadnych alternatyw to po prostu zapłaćmy to 50 mln funtów i miejmy chociaż zawodnika bo i tak z twarzą nie da się wyjść z tej sytuacji.

I tak Liverpool zapłaci to 50 mln, tylko się ośmieszy przez te oferty po 41+ bonusy.

1 polubienie

Gravenberch nie jest zły pod warunkiem, że przyjdzie jako taka zapchaj dziura do rozwijania a nie zbawca wybrakowanej pomocy. Chociaż to też nie jest tak, że Jurgen jest wstanie ukręcić bata z byle czego. Grujicia nie rozwinął na odpowiedni poziom, nie rozwinął Solanke, Hoevera, Brewstera, Woodburna, wilsona, Minamino i wielu innych którym wróżono wielkie kariery.

3 polubienia

“Co oni palą na tym Emirates Stadium”

Juz gdzieś to kiedyś słyszałem, a teraz sami co robimy :person_facepalming:

Niektórzy myślą, że Jurgen to cudotwórca i z każdego zrobi pana piłkarza. Niestety to nie ten sam Jorguś co kilka lat temu, on już nie ma chyba siły kształcić młodzików. Potrzebuje już w miarę ukształtowanych graczy, których po prostu wdroży do swojej taktyki. Dlatego potrzeba graczy na tu i teraz.

Nigdy nie miał, po prostu jak siadał talent, to go rozwijał. Ale nie każdego jest wstanie rozwinąć, a dodatkowo środkowi pomocnicy zawsze byli słabym punktem rozwojowym u Kloppa. Od początku przyjścia jego do klubu to kulało. Najlepiej rozwija napastników i bocznych obrońców. Od BVB już to było widać. Dlatego martwię się o Szoboszlaia.

1 polubienie

w naszej sytuacji nie ma czasu na kształtowanie piłkarzy nie mamy 6 gdy zaraz startuje liga + środek obrony to 2 wylewy konate może w każdej chwili doznać urazu a virgilowi w zeszłym sezonie odcięto jaja które jurgen liczy ,że wrócą mu gdy dostanie opaskę kapitańską jako prawy obrońca biega urodzony pomocnik który posiada zerowe umiejętności gry w obronie

3 polubienia

Ja …ole, jakich my czasów dożylismy żeby patrzeć na wyniki brazylijskiego klubu czy jest szansa na transfer jakiegoś 22 letniego cudaka

6 polubień

Według Joyce żadnej trzeciej oferty za Lavie nie złożyliśmy, a na ten moment jest to co najwyżej rozważane.

Czy to jednak sugeruje, że będziemy szli w jakąś inną stronę? Może Francja albo ewentualnie jednak Niemcy?

Może jakaś opcja budżetowa na poziomie Weigla?

Ciekawe co ostatecznie Klopp ze Schmadtke wymyślą, bo transfer Lavii konsekwentnie daleko, a dyskusja na temat trzeciej oferty- nadal trwa.

Joyce potwierdza, że jeszcze się zastanawiamy na 3 ofertą.

2 miesiące negocjacji zeby tydzien przed rozpoczeciem sezonu zaczac sie zastanawiac czy skladac oferte czy nie, ku*wa trzymajcie mnie bo zaraz pojade do tego bostonu żeby henremu napluc w morde.

Takiego burdelu to za Gilleta tu nie bylo

4 polubienia

Dostaniemy na łeb od Chelsea, to im się od razu przestawi myślenie nad tym Lavia.

Zawsze mielismy leb do interesow. Brak sensownego goscia na pozycji nr 6, jest 07.08.2023, od miesiaca nikt do nas nie dolaczyl, a my sie zastanawiamy nad 3 oferta, kiedy jest niecaly tydzien do meczu.

1 polubienie

Przecież nawet jakby ten Lavia przyszedł dzisiaj, to na 90% by nie zagrał z CFC.

@Edum po jednym meczu nikt nie wysnuje żadnych wniosków. Poza tym pierwsze mecze nie oddadzą sytuacji. Dopiero w środku sezonu jak przyjdzie zmęczenie. Biorąc jednak pod uwagę kadrę to raczej odpuszczamy walkę o LE, bo nie mamy za bardzo zawodników rezerwowych, a jeśli ktoś myśli, ze w LE będzie sielanka i że to nie LM to też bym uważał, bo raczej Quansahem i Doakiem to nawet z grupy nie wyjdziemy.
W każdym razie jesteśmy teraz z 60-70mln na minusie + mamy zwolnienie ile? z 500 tys funtów tygodniowo :smiley:
Więc FSG wychodzi na plus w tym okienku hahah :smiley:

Moim zdaniem albo TOP4 albo 17 miejsce i taki cholernie lodowaty prysznic.

Racja, Curtis - prowadź.

2 polubienia

Myśle, że Lavia do mas nie przyjdzie. Od początku zakładam, że chcieliśmy go ale bez pełnego przekonania co do jego kandydatury. Mogę się założyć, że na 6 przyjdzie Manu Kone.

Ej, a może nas Colwill zaszachował? W sensie może my tak tego Lavię gramy bo chcemy HG za wszelką cenę?

1 polubienie

A ja obstawiam, ze go chcielismy, tylko nasi mistrzowie negocjacji od miesiaca slysza ciagle to samo. Liczyli, ze po spadku Southmapton dostaniemy go za paczke fajek. Podoba mi sie okreslenie, ze jestesmy najbiedniejsi z najbogatszych.

Do pierwszego meczu zostało 6 dni, jestem w stanie się z kimś założyć o butelkę łychy że nikt do Nas nie przyjdzie do tego czasu.

5 polubień