Rozważania transferowe (dyskusja)

Apeluję o spokój, bo Romano to dosyć przeciętne info o Liverpoolu od dłuższego czasu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dlaczego tak twierdzisz? To nadal tier1 i jak on coś pisze, to tak jest.

2 polubienia

Raz człowieka łamią żeby zaraz robić przerwę. Jak tu żyć.

1 polubienie

Chodziło mi raczej o Fofane i zastępstwo za Thiago, czyli zaryzykowanie z Andre. Będę zaskoczony innymi transferami.

Sam do końca nie pamiętałem w chwili gdy zadałem pytanie. Kojarzyłem, że saga tego transferu przeciągała się niespodziewanie i wg pismaków United wykroczyło do gry z większą ofertą dla klubu jak i samego zawodnika.

Sprawdzałem newsy sprzed roku i wychodzi na to, że oficjalne opóźnienie transferu wynikało z dogadywania się co do rozdzielenia kwoty transferu i bonusów. A w kwestii zabiegań United to najwięcej informacji jest po złożeniu u nas podpisu l, gdzie są totalnie sprzeczne ze sobą informacje tłumaczące dlaczego Darwin przyszedł do nas. Większość z nich się nadaje do działu humor, ale biorąc pod uwagę ich ilość to może było coś na rzeczy:

  1. United po meczu Benfiki z nami chciało się umówić na spotkanie z ich prezesem i ustalić warunki transferu, ale prezes poinformował zarząd diabłów że ma grypę żołądkową, zarząd uznał że facet gra wariata i już więcej o Nunezie nie chcieli myśleć.
  2. United oferowało Benfice jak i Nunezowi olbrzymie pieniądze ale ze względu na Kloppa i ligę mistrzów wybrał nas.
  3. Wielki ETH uważał że Benfica za dużo oczekuje za tak młodego napastnika (Hojlund xD) i wolał się skupić na sprowadzeniu Anthony’ego i FDJ (też dobrze się zestarzało)
  4. United nigdy się nim nie interesowało.

Kurde my tak z propagandzistów FSG się śmiejemy a bogate United to dopiero wymyśla historię tłumaczące nieudolność

Gadałem z Romano, oficjalna oferta to 30 mln + Joe Gomez, nie dziękujcie.

1 polubienie

Marc Guéhi i Gonçalo Inácio to 2 najciekawsze opcje, najlepiej obu by się wzięło, przy grających po kilkanaście meczy w sezonie Konate, Matipie i Gomezie to i tak musimy kupić 2 ŚO, i prawego obrońcę do podstawy, TAA na ofensywnego pomocnika do rywalizacji z Szobo i Alisterem.

1 polubienie

Andre to nie ryzyko, on jest zwyczajnie za słaby na ten klub, niech idzie do Fulham bo to jego poziom, chcesz zrobić z nas Fulham ?

Trochę dziwny ten post Romano, zawsze najpierw wrzuca na Twitta info a później na fb, a na Tt nie ma tej informacji. Wygląda na to jakby miał przygotowany tekst by w razie czego go wrzucić. Ja traktuje to z przymrużeniem oka

raczej zdrowy rozsądek, poczekajmy do końca jednak.

1 polubienie

Czyli co, dziś się wyjaśnia :smiley: ?

On dużo rzeczy mówi w podcastach, a konta na Twitterze go cytują.

1 polubienie

image

image

Ciekawy jestem jak zakończy się ta saga.

5 polubień

ciekawe czy z samym zawodnikiem się kontaktowali?

Jest szansa że Chelsea zrobi nam swojego rodzaju przysługę tak jak zrobił Tottenham gdy sprowadziliśmy Diaza :sweat_smile:

1 polubienie

Totki to nie raz nam przysługę zrobili, chocby podkupujac Dempseya, czy tez Lucasa Moure

@simok z pamięci Robbie Keane, pewnie ktoś jeszcze by się znalazł

List transfers by club - Tottenham Hotspur - LFChistory - Stats galore for Liverpool FC! Jest stronka na której można sprawdzic.

Finansowo na pewno Liverpool jest w stanie dźwignąć ten transfer. Szykuje się ciekawy piątek. Szkoda, że będę w pracy i nie będę mógł na bieżąco śledzić jutrzejszy wydarzeń.

Screenshot 2023-08-10 at 20-22-18 Anfield Edition on Twitter

2 polubienia

a był jakiś transfer na linii tottenham liverpool w erze premier league?

130 mln: Koszt Bellinghama.
130 mln: Mac Allister & Caicedo