Rozważania transferowe (dyskusja)

Aż się nasuwa tekst z Chłopaki nie Płaczą
cyt " chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was…:joy:

Zrobilibyśmy znacznie lepszy deal. Caicedo trochę przepłacony, ale na Alexisie dużo zaoszczędziliśmy dzięki tej klauzuli. Niestety jestem zbyt starym kibicem, żeby od tak uwierzyć w transfer Caicedo

5 polubień

Wiecie co jest poje#ane? Jutro startuje liga, a my ciągle nie mamy 6. Miesiąc walczymy o Lavie, kłócimy się o marne 5 mln (dla tak wielkiego klubu powinna to być pierdoła), nagle z głębokich czterech liter wylatuje zainteresowanie Caicedo, który jest dwa razy droższy od Belga. Co oni tam palą w Bostonie?

Ogólnie, to teraz nawet jeśli ten transfer upadnie, to znaczy, że za następnego piłkarza na tą pozycje będziemy musieli przepłacić.

Ogólnie podjarałem się trochę na myśl o Caicedo. Wtedy środek byśmy mieli picobello.
Zabezpieczenie wybiegany Caicedo(w zapasie Bajcetic)- box-to box Macca( w zapasie Jones i Thiago) z przodu mocno ofensywny/kreatywny Szobo( do zmiany z Elliottem). Takiego mocnego środka nie mieliśmy od czasów Xabi-Stevie-JAvier. Pod względem ofensywnym od pewnie zeszłego wieku :smiley: No nic pozostaje czekać na rozwój sytuacji :smiley:

1 polubienie

Wydaje m się, że dużym plusem transferu Caicedo jest jego znajomość z Alexisem. Przez co proces adaptacji i wdrożenia do drużyny byłyby łatwiejszy.

3 polubienia

A tu taka ciekawostka w oczekiwaniu na koniec Caicedodrama

Do tego Mac Allister jest zgrany z Caicedo :slight_smile:

Akurat problemów z aklimatyzacją nie powinien mieć bo u nas zrobiłaby się całkiem pokaźna grupka z całej Ameryki Płd.

W dobie tych chorych cen ile wart jest nasz Jones?

Ustalona przez klubowych ekspertów wartość. Pytanie jednak czy w ogóle chcieliśmy Lavię i jeśli nie, to dlaczego tak późno skierowaliśmy się ku Caicedo. Jestem jednak sceptycznie nastawiony, bo Liverpool pod rządami FSG to na rynku transferowym mocna sinusoida, potrafi zaskoczyć pozytywnie, by potem zajebać mentalnie kibiców w swoim hurraoptymizmie. Jednakże oceniając MOŻLIWY środek pola jak ktoś wyżej wymienił, to wtedy spokojnie Top2 ligi, dzięki Caicedo wyprzedzilibyśmy wg mnie Arsenal. Oczywiście na papierze i tylko pierwsza XI. Moises nie może wypaść, bo inaczej wygląda to 3x gorzej. Maca i Szobo jest kim zastąpić, Caicedo z Brighton vs Bajcetić to jak niebo i ziemia NA TEN MOMENT.

50+ nie zapłacą. Taniej nie opłaca się po takim dobrym końcu sezonu i świetnym turnieju, a przy obecnej ilości pomocników będzie must have, bo w porównaniu do Hendo, Fabinho czy Milnera, którzy odeszli - nie osłabi nas wchodząc z ławki czy wychodząc w pierwszej XI. Jednak dziwna informacja w kontekście walki o Caicedo - WCALE bym się nie zdziwił, gdyby Caicedo byłby transferem kosztem właśnie Curtisa. Czy warto? Tak. Czy jednak oceniałbym taką wymianę pozytywnie? W żadnym wypadku, bo Caicedo powinien przychodzić NIEZALEŻNIE od tego dealu.

Żebyś my jeszcze dzisiaj nie mieli oficjalki :sweat_smile:

Screenshot 2023-08-10 at 20-44-49 Anfield Edition on Twitter

3 polubienia

Curtis jest ciekawym graczem dopóki nie łapie kontuzji

1 polubienie

Oceniałbym około 40-50, ale tam źródło słabe i ja nie pozbywałbym się Jonesa, lokalny chłopak i pod koniec sezonu był naszym najlepszym/jednym z najlepszych zawodników. Do tego bardzo dobry turniej EuroU21.

1 polubienie

chciałbym jakieś info ze strony samego zawodnika, że jest przekonany co do liverpoolu.

Jones musi zostać, prędzej Thiago odejdzie za to 12 mln które dziś się pojawiło, a może nawet ta kasa już jest dysponowana do Brighton :grin:

1 polubienie

myślę że okolice 45 milionów

Zwykle robi się rozpoznanie z agentem i jego zawodnikiem, czy chciałby dołączyć, ustala pensje itd dopiero potem kluby się dogadują. Tutaj mamy informacje, że Caicedo wolałby Chelsea !! On tam już ma przygotowany kontrakt i większą tygodniówkę. Tylko Brighton odmawia. Zainteresowanie Liverpoolu to nawet nie oferta jak wytłumaczono a ściema dla kibiców.

Sprzedać Jonesa, Thiago, jest przecież Musialkowski i Morton

według forumowiczów [oczywiście niektórych bo nie wszystkich] to oficjalka Lavi miała być 2 dni temu

1 polubienie