Rozważania transferowe (dyskusja)

To zależy.

Jako najlepszego piłkarza z tej trójki uważam Rice.

Ale najlepszego dla nas to Caceido.
Ten również może pokryć pozycję TAA, poniekąd rozwiązał nasze 2 problemy.

Rice zniwelował by też zejścia TAA do środka, bo sam nie wyobrażam siebie żeby pokrywał prawą stronę.

Ekwadorczyk grywał też już z Mac Alisterem I ich współpraca wyglądała bardzo dobrze , czy Argentyńczyk wyglądał by rośnie dobrze z Ryżem?? Kto wie .

Podsumowując to chyba wybraliśmy najlepszą opcję dla nas chodź na pewno przepłaciliśmy.

1 polubienie

Ja się nie zgodzę, nie cenię jakoś Rice’a wybitnie, zaś Caideco mi się bardziej podoba i w mojej opinii jest lepszym piłkarzem.

To fakt, inny typ 6 niż Rice i świetnie radzi sobie z zabezpieczaniem bocznych stref i poradzi sobie wyżej i na bokach lepiej niż Rice.

Rice to trochę podobny piłkarz do Fabinho. A Caicedo bardziej jak Kante/Makalele bardzo mobilny i szybki buldog.

Pewnie tak, bo wyglądał świetnie w Argentynie przy Enzo.

Tak zgoda w 100%

1 polubienie

Tak , dla nas najlepszą opcję, wręcz idealną do nowej taktyki Kloppa. Ani Rice ani Ugarte nie dają tego co zapewni nam Caicedo swoim profilem.
Jeżeli chodzi o defensywę to wszyscy świetni. Jednak Caicedo występował już u De Zerbiego na pozycji hybrydowego prawego obrońcy , tak jak u nas TAA. Więc stanowi idealne zastępstwo dla TAA w razie niedyspozycji i moim zdaniem mogą świetnie uzupełniać się na boisku . Gdy TAA wyjdzie wyżej Moises może go zastąpić w asekuracji na pozycji prawego obrońcy i na odwrót.

Duzo pojawiło się informacji ze Chelsea wciąż miesza mimo dogadania między klubami

Klopp potwierdził transfer.

Nie, nie potwierdził.

Na koniec piłkarz zdecyduje.

Jestem, ale spokojnie jeszcze do oficjalki :sweat_smile:

No nie dawałem żadnych szans na wydanie takiej kasy przez fsg

Poczekaj jeszcze na ŚO :wink:

Potwierdził dogadanie się z Brighton co do kwoty. Nie mniej jak by upadł ten transfer to będzie mocno w ryj.

Nie wiem czy pisałem o tobie :rofl::rofl: ale grunt to szczerość :crazy_face:

Zdziwiłbym się, gdyby Caicedo wolał przejść do totalnie zabałaganionej Chelsea, która dopiero co skończyła sezon na 12. miejscu w tabeli i ma obecnie skład na poziomie dolnej połówki, niż do Liverpoolu, który do końca bił się o LM, będzie grał w LE, ma zespół zdolny do walki o mistrzostwo i posiada w składzie MacAllistera z którym Caicedo świetnie się zna, i którego obecność ułatwi mu aklimatyzację.

Dać solidną tygodniówkę i zamykamy temat.

19 sekunda.

1 polubienie

Gdyby transfer nie był pewny to Jurek słowa o Caicedo by nie powiedział

1 polubienie

No i co tam powiedział? Ze Caicedo jest piłkarzem Liverpoolu czy może coś innego?

8 polubień

Jeszcze czekamy :flushed:

Edit

Zapomniałem że teraz trzeba mieć konto na tt by odczytywać wiadomości a nie każdy ma więc lepiej wrzucać screeny :wink:

Czuję w kościach, że to się wywali na ostatniej prostej xD

1 polubienie

Ilość plotek i dezinformacji jest absurdalna. Godzinę temu czytałem, że 110 mln to jest klauzula. Więc jeżeli tak, to po co Chelsea chce płacić więcej? xD

A jeżeli jest klauzula, to teoretycznie Chelsea też może ją zapłacić i negocjować z zawodnikiem, czy nie?