Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie no nie piszmy głupot. Kadrę na max top10 to ma Chelsea, która po zajęciu 12. miejsca jeszcze się osłabiła, a nie my.

Ja to widzę, że Klopp kurwicy dostał po tych dziaderskich ofertach ws. Lavii, powiedział wprost ze albo lecimy po kogoś odpowiedniego za gruby hajs albo on odchodzi i FSG puściło ofertę ostatniej szansy na ratowanie klubu i siebie samych.

No i zawiedli Jurgena. Mówił żeby zaufać, ale zjebali na całej linii.

Jakby tak się w to wgłębić, to widać nagle większą desperację, jakby coś wewnątrz było nie w porządku, dlatego ruszamy po Caicedo z giganyczną i absurdalną dla nas ofertą, mimo że kilka dni wstecz nie potrafiliśmy dodać śmiesznych 4-5 milionów do transferu Lavii.

To jak to jest z Chelsea, mogą kupić równocześnie Caicedo i Lavie? Stać ich na to, będzie to zgodne z przepisami? Jak nam podwędzą obu, to będzie tragedia.

Trzeba się modlić o zdrowie Bajceticia, bo chłopak ma niesamowity potencjał i może szybko stać się dla nas pewniakiem. No ale szóstki potrzeba, a na rynku zostały głównie półśrodki. Amrabat ma rok do końca kontraktu.

Jakie źródło tych rewelacji?

To wiedzą tylko księgowi Chelsea xD

2 polubienia

Jak się z Tobą nie zgadzam to tutaj jednak muszę, rzeczywiście kopary dziś opadły wszystkim

1 polubienie

Szkoda, że muszę iść spać koło 22/23, bo pewnie dużo się będzie działo w nocy, tak jak wczoraj :confused:

Nie no dajcie spokój z takimi newsami, że Jurgen odejdzie, bo się transfer wykrzaczył, są jakieś granice.

Po pierwsze, to nie ty decydujesz kto ma prawo być kibicem Liverpoolu, a forum nie jest twoje i mam do niego takie samo prawo jak ty. A po drugie, zaczyna mi się podobać ta histeria dorosłych, było nie było, facetów nad sprawą tak nieistotną. Jestem kibicem LFC juz na tyle długo, że podobnych rozczarowań przeżyłem dziesiątki, więc to kolejne już mnie nie rusza… I jeszcze po trzecie, mądrość życiowa, każe mi poczekać na zakończenie tego całego zamieszania, zamiast biadolić: ojej, co to będzie, co to będzie… Madry człowiek kieruje się rozumem, ten mniej mądry pozwala by rządziły nim emocje. Proste.

3 polubienia

Ahhh te zrodla. Nie podawali czasem diety cud edyty gorniak, ktora zrezygnowala z jednego skladnika zeby schudnac 609 kg?

Raczej nic co by cię wprawiło w zachwyt. Jak czytam z godziny na godzine nowe newsy tym gorzej mi jest jako kibicowi LFC.

Nie podoba ci się to się nie udzielaj na forum xD. Każdy człowiek odczuwa emocje i jest to naturalna ludzka reakcja. Jesteśmy na forum gdzie każdy może napisać swoje odczucia, a dodatkowo mamy za sobą bardzo śmieszny, tragiczny i przede wszystkim intensywny dzień w kontekście klubu więc emocje są chyba jeszcze bardziej zrozumiałe XD. Nie ma niczego fajnego, męskiego i dojrzałego w tłumieniu emocji albo udawania, że się ich nie odczuwa, żeby wyjść na poważną osobę xd.
A jeżeli faktycznie cię to nie rusza - to fajnie, ale to twoja sprawa. Tak samo jak indywidualna sprawą każdej osoby jest to jak on to odczuwa. I po co sie tego dopieprzac?

2 polubienia

Ogólnie pewne jest kilka rzeczy

  1. my dogadaliśmy się z Brighton
  2. Brighton nie chce już Caicedo, wyglada na to, ze spalił za sobą mosty.
  3. Był on dogadany z Chelsea, ale Chelsea nadal nie przekonała Brighton
  4. Wyglada na to, że nie chce do nas przejść, bo już byłby nasz w innym wypadku
  5. Chelsea kombinuje, żeby złożyć ofertę, która Brighton zaakceptuje.

@jaicamsob a spakowanie się i opuszczenie Brighton będąc zawodnikiem klubu, to nie jest spalenie mostu? W Brighton on jest tylko już cyferkami na koncie i będzie wygwizdywany pewnie przy każdym spotkaniu.

Jesli liverpool przegra walke o tych zawodnikow, to nie przez nieudolnosc, bo zlozyli oferty znacznie przekraczajace wartosc tych zawodnikow. Wina lezy po stronie Chelsea, ktora kompletnie nie liczy sie z kasa i stosuje brudne zagrywki sciagajac setnego pilkarza w ciagu roku za pierdyliard dolarow.

5 polubień

top10 wyznaczników forum lfc.pl
jakiś nr 5 (bo nie ma sensu liczyć postów kolegi GrzegorzaLFC dla którego każdy z innym zdaniem niż większość to Radbug)

a Ty kolego weź może przenieś tą osobistą kłótnie na pv, bo forum to nie jest miejsce na prywatne przepychanki, do tego nie na temat :slight_smile:

  1. Radbug nie będzie miał okazji do świętowania geniuszu FSG.

XD

Czyli jednak się poddajemy całkiem. Myślałem, że będziemy mieli jeszcze jakieś zaparcie i podbijemy ofertę za Lavię, nastepnie czekamy z ruchem Chelsea w sprawie Caicedo. Słabiutka akcja jeśli to prawda.

1 polubienie

image

Liverpool rozważa wycofanie oferty za Caicedo.

Akurat za Lavie jeśli rzeczywiście go chcieliśmy to trzeba było dać te 50 i się nie pieprzyć.

Loku… to jest napisane wszedzie. Nie tak, ze caicedo nie chce liverpoolu, tylko jego agent chce kase, ktora da mu chelsea.
Nie spalil za soba mostow, nikt go nie ignoruje i nie zrobil nic zlego Brighton. Po prostu jego transfer jest przesądzony, wiec trener skupia sie na tym co ma do zrobienia, a nie na tym co jest poza jego władzą. Za chwile mają pierwszy mecz w sezonie i na tym skupia sie on i caly jego zespół

Nie chodzi to, że dyskutują - to zrozumiałe. I sama frustracja jest zrozumiała. Tylko ten poziom histerii jest, jak dla mnie, już trochę za wysoki… :slight_smile: Kiedy Shankly powiedział: “Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it’s much more serious than that” to oczywiście żartował (taki angielski humor), a niektórzy na tym forum biorą to naprawdę serio. W tym rzecz.

1 polubienie