Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale cyrk :smiley: tak komicznej rywalizacji dwóch klubów na rynku nie pamiętam jak żyję.

1 polubienie

Nie no to musi być multikonto Radbuga, nie wierze że ktoś inny jest na poważnie napisać tak odklejony tekst xD

1 polubienie

Ależ najebany wujek ze starożytnymi kosmitami zrobił mi humor, nawet Caicedo niepotrzebny, walić go. Woli Chelsea, to niech tam kiśnie, LFC potrzebuje ludzi, których celem jest gra w nim, a nie nagłą okazją na „coś tam”.

Nie nadaje się to do działu humor, bo w sumie jest to smutne i bardzo rozczarowujące co się dzieje w ostatnim czasie, jak zmieniły się nasze nastroje w ciągu zaledwie kilku godziny. Dziękuję za chociaż te parę godzin pięknego entuzjazmu i wiary w lepsze jutro:

Ja mam taką spiskową teorię - FSG dogadało się z Chelsea że złożą wysoką ofertę za Caceido ale Chelsea ją wyrówna bądź przebije i kupią Ekwadorczyka. Potem właściciele powiedzą, że chcieli wzmocnić zespół, wyłożyli pieniądze ale niestety się nie udało. Geniusze zła

Te okienko w naszym wykonaniu to nadaje sie na niezly film komediowy. Szopka z Bellinghamem, targowanie sie o kilka milionów za Lavia, az nastapilo apogeum zlozyli oferte za Caicedo robiac z niego najdrozszego pilkarza w historii PL i zaproponowali tygodniowke na poziomie Czamberlejna sprzed pięciu lat. Teraz zgarniecie obydwu przez chelsea, to byloby wrecz epickie dopelnienie czary goryczy. Jak dodamy te wszesniejsze cyrki z poprzednich okienek z obronca i pomocnikami, sage z dyrektorami sportowymi, z lekarzem klubowym. Wniosek jest jeden, pierdo**ona banda frajerow i amatorow ktorzy rozmieniają na drobne to co zbudowal Klopp.

To samo z de Jongiem rok temu, to samo z Bellinghamem do marca/kwietnia. Tragikomedia xD

Ten Saszka jest podobno obeznany tylko na belgijskim rynku. Chelsea zlozylo oferte, ale nie jest powiedziane ze tam przejdzie. Do spania dzieci.

Ja trochę nie chce wierzyć w to, że damy sobie tak łatwo podebrać Lavie. On sam chce Liverpool więc chyba da nam to czas na reakcję prawda?

Mam nadzieję, że nie przeceniam naszego klubu i przynajmniej tutaj pokażą stanowczość i ściągną Lavie… No chyba nie będą chcieli się aż tak upokorzyć

Wychodzi na to, że Chelsea chce żeby Liverpool wycofał ofertę, bo nie chcą płacić 110 mln +, a bardziej chyba nie mogą. Dlatego dali to 50 za Lavie, sam Lavia ponoć chce do nas.

Sytuacja jest zabawna:

LFC ma porozumienie z Brighton, ale Caicedo chce do CFC
CFC ma porozumienie z Soton, ale Lavia chce do LFC

XD

6 polubień

Tu już nie chodzi o to czy ściągnęliśmy tego Caicedo czy nie. Czy to wina FSG czy po prostu szanse były marne od samego początku. Taka narrację zaczynają prowadzić ich obrońcy - “to nie wina FSG, przecież się starali!”. Prawda jest taka, że przeleciało prawie całe okienko, sezon za pasem, a my nie mamy nawet 11 podstawowych zawodników. Na DM czyli kluczowej pozycji musi grać jakaś zapchajdziura. Nie mamy też zupełnie głębi składu. W trakcie trudów sezonu, gdy dopadną nas kontuzje (a dopadną), będziemy grali 3-4 zapchajdziurami w stylu Matipow, Gomezow i innych Eliottow w pierwszym składzie. Przypomnijcie sobie jak wyglądał Liverpool w czasach bez klasowego DM w pierwszym (Lucasy, Poulseny…). Niestety ale kadrę mamy na max top 10 i nie polecam nastawiać się na cokolwiek więcej.

Tu gość z Guardiana

image

Ale wy bambiki jesteście. CFC nie stać na to, żeby kupić Caicedo a co dopiero obu. On grają na czas. Oferta na Lavie jest po to, żeby w pewnym momencie Boehly czy jak on się nazywa zadzwonił do Henregoni powiedział - wy odpuszczajcie Caicedo - my Lavie. Win-win albo lose-lose…

Przecież dla nas lepiej jakby przyszedł Caicedo, to jakieś lose-lose, czy win-win XD.

Też to miałem wrzucić jako ciekawostkę, bo jednak to nie jest jakieś mocne źródło chociaż niby 140k obserwujących ma.

Liverpool to tez bambiki, tylko Ty jesteś masternind. Skąd tacy odklejency się biorą…

2 polubienia

Powiem szczerze, że jak zaczynam czytać kolejne twitty, to powoli zaczyna mi się ta cała afera w dziwny sposób podobać xD

Rzeczywiście dziwne, że klub co chwila się kompromituje, na 2 dni do pierwszego meczu nie ma szóstki, brakuje 3 transferów do walki o top 4 i ludzie na forum klubu piłkarskiego w Premier League dyskutują o tym klubie.

1 polubienie

Ja też dopiero się dowiedziałem o tym o już to przegryzłem na luzie, jak gościu nie ma pociągu by tu grać, to się nie nadaje, choćby był Messim.

Najlepsze jest to, że jadąc nad jezioro byłem pewien, że gdy wrócę, to Caicedo już będzie w Liverpoolu, a tu psikus.

Dlatego byłoby super ogolić Smerfy w niedzielę do zera.

1 polubienie

Chelsea może hajs ma, ale coś czuję, że ich FFP trzyma z tymi 110 mln funtów. Dlatego Oni nie chcieli płacić 100 mln przez cała sagę od maja właściwie. Przypomnę, że Oni wydali ponad 600 mln w zimie.

@LiverpoolJestCzerwony Jakieś źródło. Zresztą wątpię, żeby to była prawda, przecież jeszcze nic się nie wydarzyło.