Rozważania transferowe (dyskusja)

My tez niby odpuszczaliśmy Lavie, bo nie mieliśmy 50, żeby wyskoczyć z 110 za Caicedo. Może nam na złość robią, jak my in próbowaliśmy :joy:

@LiverpoolJestCzerwony to po prostu nie chcieliśmy zapłacić 50 baniek

Dlatego właśnie takie deale powinno robić się po cichu, a nie rozgłaszać na wszystkie strony ile ma się pieniędzy i kogo chce się kupić. Zamiana Edwardsa na Schmadtke to dosłownie tak jakby zamienić profesora - szefa katedry fizyki kwantowej, na naj**anego wujka z wesela który obejrzał wczoraj odcinek starożytnych kosmitów na discovery

5 polubień

Nie bylo slowa o odpuszczaniu Lavii. Moze my tez chcielismy dwoch kupic w komplecie? Przeciez takie byly plany w zamiarze czyli 2 pomocnikow.

@Kolumbjajo Gdzie byl temat wczoraj ze rezygnujemy z Lavii?

Poki co Chelsea tez nie dala 50 milionow wiec zaden z 2 klubow nie spelnil żądań Southampton, ale my bardziej zabiegaliśmy o Lavie wiec mysle ze mamy pierwszeństwo u niego.

1 polubienie

Tego którego wczoraj olaliśmy?

1 polubienie

Rzekomo James Pearce podaje ze Liverpool kontaktował się z Brighton w sprawie wypożyczenia… Milnera :smiley: Coś więcej ?

2 polubienia

Największa rewolucja od lat jest potężna. Jak nawet tego Lavii nie będzie to już tylko Adams z Leeds zostanie z tej karuzeli. Na miejscu Belga też nie chciałbym już iść do klubu, który miesiąc negocjuje dla 3 mln funtów. Może i teraz nie będzie rewolucji, ale w 2024 roku też nie będzie. Bardzo dobrze Chelsea sobie to rozgrywa i pokazuje jak się robi transfery, u nas kolega Kloppa robi robotę.

Ta. Ma dolaczyc razem z Lallaną na zasadzie 5 letniego wypozyczenia z opcja wykupu za 30mln.

330812

Fofana propaganda.

1 polubienie

Zaraz się okaże, że Chelsea strzeliła nam w mordę z Caicedo i jeszcze napluje biorąc Lavie.
Jurek to jeb*ie, dyrektora i zastępcy brak.
My mamy w ogóle scouting?
My z tym co sie dzieje u nas w różnych strukturach klubowych jesteśmy jak takie największe patusy z osiedla i jest coraz gorzej.

image

Wysłać im ofertę 50M i nie wycofywać oferty za Caicedo.

1 polubienie

A my czekamy. Tego Szmatke można już wy$ebać na zbity pysk. Amator.

Kompromitacja klubu jeszcze większa niż w sprawie Bellinghama.

Boehly boleśnie znokautował wizerunkowo naszego Henry’ego. Katastrofa wizerunkowa.

Jedyna próba wyjścia z twarzą to szybka oferta wyrównująca za Lavię…

1 polubienie

Dajcie spokój temu Schmadtke. Piątek wieczór, chłop weekend zaczął

1 polubienie

Patrząc jak działa ten klub mam spore obawy o to, co będzie PO Jurgenie. To jest tak niepojęte, że FSG z próby poprawy wizerunku jeszcze dojebali sobie dwukrotnie, że się zastanawiam jak oni potrafią inne biznesy prowadzić, ale może tam po prostu jest mniej PR i nie są w tym odpowiednio dobrzy po prostu. Byliśmy pośmiewiskiem składając 3 bądź 4 oferty za Lavię, już nawet nie wiem ile ich oficjalnie było, to tak by było zabawniej zrobiliśmy z siebie prawdopodobnie idiotów przy Caicedo - i tu mnie mocno boli, bo narobili mi sporych nadziei na ten transfer, który w moich oczach pasowałby IDEALNIE, nawet lepiej niż Jude przy obecnej taktyce do składu. To zawodnik, który jak pisałem uciągnąłby każdą parę naszych pomocników, czego nie powiem na pewno o Lavii, bo to jest spory potencjał, ale i spora niewiadoma. Caicedo pomimo jednego tak na prawdę genialnego sezonu w Brighton dał DUŻO więcej argumentów do dobrej oceny. Nosz krew mnie zalewa jak pomyślę, że dopiero teraz wkroczyliśmy… mogliśmy nie planować sprzedaży Fabinho i Hendo, ale nie szło w jakikolwiek sposób monitorować i być w jakimś kontakcie z jego agentami i nim samym? Ciekaw jestem jakby teraz ta sytuacja wyglądała, gdybyśmy wcześniej się ku niemu skierowali. Boję się, że będziemy się bujać pół roku bez prawdziwego DM, by w zimę zrobić jakiś panic buy, który się nie sprawdzi, a zablokuje inne możliwości na tej pozycji - byłoby to typowe w naszym wykonaniu, kiedy trzymamy nie wiadomo po co nie wiadomo ile zawodników wypalonych i zbędnych na przestrzeni całego sezonu.

Powinni podbić ofertę za Caicedo i złożyć za Lavie również 50mln£. Ale jak się to skończy to zobaczymy…

1 polubienie

Wiem, że jestem trochę cynikiem, ale szczerze? Moim zdaniem Lavia nie jest warty tych 50mln, a Caicedo z takim otoczeniem, z sytuacją zimą, tym całym zamieszaniem z Arsenalem i ostatecznie przedłużaniem kontraktu, teraz też przepychanka Liverpool- chelsea (nie wierzę, że Liverpool poszedł z rekordową ofertą bez choćby mrugnięcia okiem ze strony Caicedo lub jego agenta) również nie powinien tu trafić. Umiejętności bez wątpienia posiada i pasowałby dobrze do naszej układanki, ale dla mnie to nie jest właściwy mindset i nie widzę go w naszym zespole. Moglibyście zapytać kogo bym w takim razie sprowadził na DM? Oczywiście, że nie mam pojęcia. Ciężko znaleźć zawodnika z umiejętnościami Caicedo, który będzie dostępny, z odpowiednią tygodniówką i będzie chciał tu trafić. Wiadomo, na myśl przychodzi od razu pewien Francuz z realu, ale jest nie do wyjęcia, naprawdę rynek porządnych DM’ów jest dość ubogi. Liczę na kogoś nieoczywistego, ewentualnie ten Doucoure z Crystal Palace, choć nie jest to topka i pewnie też zawołają jakieś 70mln. Rynek jest szalony, ten dzień jak i całe okienko dla mnie frustrujące. Czekamy dalej na stopera i DM’a. :slight_smile:

2 polubienia


Jedyny transfer który może nas uratować

6 polubień

Nie wierzę że będzie jeszcze jakiś transfer. Ten klub nie jest w stanie tego zrobić, Chelsea w niedzielę strzeli hattricka Liverpoolowi i wcale nie mówię tutaj o golach.

2 polubienia

To jest większa kompromitacja niż 5 od Realu na Anfield.

Ojojojjjjj Lavia w CFC to boli. Temat z Caicedo jakoś mnie obszedł ale z Lavia nas wydymali. Wizerunkowo, i sportowo wtopa na maxa.