Rozważania transferowe (dyskusja)

Podobno dziś właściciele Chelsea przejęli negocjacje ws. Caicedo. Po tym jak rok temu płacili za Mudryka i Enzo, to raczej bym nie liczył, że nie zapłacą ile trzeba by to dopiąć.


Caicedo ubyło obserwowanych. W tym Arsenal i Manchestery. Chelsea obserwuje wciaz, a nas nie. Zapewne zrobił porządek przed ogłoszeniem transferu. Można o nim zapomnieć raczej…


Jeszcze na potwierdzenie

Lutsharel Geertruida , ciekawy zawodnik DM ale też może grać na PO.

Jakie macie typy po za Lavia?

nasz klub jakieś fatum prześladuje, sportowo to się wywalamy na ostatniej prostej walcząc o mistrzostwo czy w finale LM, kiedy wydaje się że zrobimy sobie dobrą pomoc, to przychodzi angielski PSG i wszystko psuje, piłkarze wolą iść gdzieś indziej albo sami odpuszczamy wymarzonych piłkarzy, czasem nie przechodzą testów medycznych. Kiedy sytuacja z Caicedo się wyjaśniła i na rynku są już słabsze opcje to nie ważne już kto przyjdzie, zaczynamy sezon i trzymamy kciuki za naszych. Chelsea frajerski klub nie dlatego że podkupiła nam Caicedo, tylko za to jak potraktowali Adamsa.

Post został scalony z istniejącym tematem: Transfery w Premier League

Tak naprawdę to Schamdtke gra w szachy 5D. Wysłał sygnał Southampton, że jeżeli będą się stawiać to zamiast Lavii weźmie kogoś innego. Przy okazji podbił cenę jaką Chelsea będzie musiała zapłacić za Caicedo o 20 mln, co zrujnowało transfer Adamsa do Chelsea. Teraz Schamdtke wykorzysta Adamsa do zbicia ceny za Lavie. Co to jest za diabeł z tego Schamdtke…

13 polubień

Znając ten klub to Szmatke dalej czeka zeby mu założyli klubowego maila xD

5 polubień

XD

Mówiłem, że Chelsea zrobi nam na złość i weźmie obu

1 polubienie

FFP działa poprawnie w Hiszpanii. Zobacz jak im Tebas pościskał dupy żeby nie zadłużali się w nieskończoność. Wprowadzić tak wszędzie a ceny wrócą do normalności
https://www.meczyki.pl/newsy/drastyczny-regres-ligi-hiszpanskiej-exodus-gwiazd-transferowa-posucha-obraz-nedzy-i-rozpaczy/218264-n

1 polubienie

Oni nam nawet Lavie zabiorą. A mogliśmy go mieć z palcem w dupie. Mam nadzieję, że to pójdzie w odwrotną stronę i z kolei Lavia uprze się by grać dla nas, a nie dla Smerfów

Jesteśmy frajerami tego okienka.

A nie jest tak skoro Chelsea nie gra w Europie to FFP ich nie obowiązuje na ten sezon ?

w tej sytuacji rozważałbym ściągniecie jacy góralskiego na niedzielny mecz, a tak na poważnie to będziemy w dupie kompletnej

Jesli chodzi o Chelsea, to caly sekret ich transferow zawarty jest w dlugosci kontraktow kupowanych zawodnikow.
Jesli chodzi o Caicedo, to Chelsea dogadala sie z agentem pilkarza na ogromne odstepne dla agenta, przez co nie chcieli zaplacic Brighton 100mln. Liverpool wszedl z zadowalającą “mewy” oferta w wysokosci 111mln, ale o agenta juz nie zadbali, dlatego ten probuje jeszcze ugrac transfer do niebieskich.

E: lfc transfer room to nie zrodlo
E: no tak, ale sky sports tez jest raczej plotkarą niż sprawdzonym źródłem.
Naprawdę najlepiej czekac na informacje od dobrych zrodel i nie wierzyc plotkom albo wymyslac historie, ze to wszystko spisek, imaginacja, taka sytuacja. Spokojnie.
Wydaje mi sie, że teraz trwa taka licytacja. Malo powazne “zrodla” probuja trafic z plotka, zeby zdobyc followersow. Tak mi sie wydaje.

Chelsea po prostu zrobiła z nas idiotów.

@jaicamsob Oni cytują Sky przecież …

@LiverpoolJestCzerwony
Lavia się dziś żegnał z kolegami, zapewne był pewny transferu, zapewne do Chelsea…

Jedyna nadzieja, że Lavia woli grać u nas. Wszystko zależy od młodego Belga.

Nie, sami z siebie zrobiliśmy idiotów.

To że sie żegnał, nie znaczy że do Chelsea…

Obojętnie czy Caicedo tutaj trafi, czy nie, bawiłem się dzisiaj w tym wątku wybornie. Prawdziwy rollercoaster i 100% Liverpoolu, czysta esencja.

11 polubień

EXCL: After Lavia and Caicedo rejects, Liverpool has sent and official offer to Dani Alves Dani Alves answer was clear: I prefer to stay in prison !

:rofl:

3 polubienia

O co chodzi z tym mailem Schmadtke?

Czyli Czelsi odpuszcza Adamasa za 20 mln bo nie ma kasy na Caicedo po czym kupuje Lavie za 50?