Rozważania transferowe (dyskusja)

A może Chelsea tak pogrywa, żeby przyblokować ten transfer do czasu aż nie zagramy meczu? Mi osobiście nie chce się wierzyć, że kupią Caicedo i Lavie. Ale to jest chelsea z drugiej strony, zdrowo pierdo… twór.

Nie i tak by nie zagrali bo zgłoszenia piłkarzy na tą kolejkę były do wczoraj do południa.
No tak Chelsea sztuczny twór, teraz szemrane oszustwa finansowe, wcześniej finansowanie z putinowskiej kasy.

1 polubienie

wtedy będziemy frajerami dopiero, rozmowy się toczą, może coś z nich wyjdzie, a nie znamy ich treści, wystarczy lepsza tygodniówka dla Caicedo i prowizja dla agenta, nie musi być taka jak oferuje Chelsea tylko zbliżona lub wyższa niż proponujemy, przecież o pieniądze się rozchodzi, nie siedzi Jurgen z nim przy stole i nie mówi no weź przyjdź za te 120 tys. no chodź, tylko pewnie już rozmowy są kilkadziesiąt tys. wyżej. Najważniejsze, jeśli wycofamy ofertę to Chelsea kupi go za 90 mln i to będzie frajerstwo, kasa jest nawet jak kupimy Caicedo, na waszego Inacio 40 mln będzie.

Jeżeli Caicedo wyląduje nas to tak. Jeśli nie, dlaczego miałby być przegrany?

Kluby doskonale wiedziały już dawno, że mamy kasę, ale do tej pory nasz klub pokazywał, stosował politykę, że nie będą płacić dziesiątek mln funtów za jednego gracza, w tym przypadku ponad 100. Liverpool po prostu odkrył karty, ich blef sie nie udał. Powiedział bym, że to głównie kibice będą teraz wywierać presję na klub, żadne głodne kawałki o polityce transferowej, że my nie z tych co płacą setki mln za gracza już nie przejdą. Kasa jest, fsg ma środki na topy. Jeśli okno skończy się na dwóch graczach kibice mogą ich zjeść.

Bo nawet nie chodzi o to co gdzie wyląduje, ale jak to rozgrywa i co puszcza do mediów. Co się wymija z działaniami klubów i tierów1.

Nadal nic? Spodziewałem, że się już będzie oficjalka, a tu nadal cisza. Coś mocno się nie zgadza. Chelsea niby składa tą ofertę, ale coś nie może jej złożyć. Nadal Liverpool jest klubem, który złożył ofertę i Brighton ją przyjęło. Romano mocno traci na wiarygodności, wcale bym się nie zdziwił, gdyby to obóz piłkarza sypał mu $$$ i kazał robić dezinformację.

Nadal czekamy.

edit. Nie wiem na ile to wiarygodne źródło, ale coś takiego pojawiło się kilka godzin temu.

Screenshot 2023-08-12 at 09-17-04 anfield edition - Szukaj w Google

edit2. Po za tym dziwna jest ta oferta Chelsea za Lavię.

1 polubienie

Nie ma co wierzyć Teitterowym szamanom. Temat jest interesujący, każdy taki wysryw zgeneruje masę wyświetleń.

Edit. Ja mam propozycje. Zamiast Caicedo weźmy Lavie i … Barellę :sweat_smile: skoro kasa jest, 80 mln dla Interu, 50 dla Soton i hej i cześć.

10 polubień


W zasdadzie 8h ciszy, dziś rzekomo Chelsea wleci ze swoją ofertą… a gdzie tu do porozumienia przecież liga już wystartowała. Edit źrodło : Polski Fan Page Chelsea.

Dokładnie tak to powinno rozegrać, po cichu kontakt ze środowiskiem Barelli i jazda z ofertą to samo z Lavią. I olać tego najemnika który to już miesza od stycznia z transferami.

Uważasz, że Inter puści Barelle za 80 mln przy latających cenach po 100-120 mln ? Barella to prawdopodobnie byłby koszt ok 120-140 mln euro. Poza tym z tego co wiadomo to Barella nie chce odchodzić, ale wiadomo jak to jest gdyby pojawiła się ciekawa oferta. Tylko, że Barella to nie jest DM. Chyba, że byśmy przyżydzili z jakimś tańszym DM np. Sangare - klauzula 33mln funtów. Marzenia nie bolą.

Smerfy lecą w kulki ostro, nie mają kasy i ciągle niby mają złożyć ofertę której dalej nie złożyli. Druga strona jest taka że Brghton wcale nie musi i chyba nie będzie chciało przyjąć tej oferty. Cyrk. A Caicedo zamiast siedzieć w Brighton i trenować siedzi w Londynie. :man_facepalming:t2:

Nie sprzedaje do lokalnego rywala więc wszystko jest możliwe. Ale fakt zapomniałem że to nie DM.

Jestem wielkim zwolennikiem Barelli, ale patrząc na palące potrzeby, to wolałbym uruchomić niemieckie kontakty i wyciągnąć Kimmicha + jakiś stoper, np. Inacio.

1 polubienie

Mokry sen, ale czy jest to piłkarz o profilu, którego potrzebujemy na już?

1 polubienie

Tak sobie na spokojnie do tego podchodząc wydaje mi się że sztab wie co robi jeśli chodzi o Caicedo. Nawet na konferencji Jurek przyznał, cytuję:" Zgadza się, umowa między klubami została uzgodniona. Nie wiem, co to dokładnie oznacza dla zawodnika, myślę, że będziemy jeszcze musieli troszkę poczekać". Więc wychodzi na to że oni już wtedy wiedzieli że będą musieli poczekać na rozwój sytuacji rozmawiając z zawodnikiem przed konferencją. Ciekawi mnie czy przypadkiem nie przebijemy o milion, dwa te sugerowane 115 mln od Chelsea które mają dzisiaj złożyć Brighton. Jeśli to zrobimy to oni naprawdę będą mogli mieć związane ręce, i chłopak będzie musiał wybrać: Albo wraca do BHA albo transfer do nas.

4 polubienia

Trzeba Moisesowi zaoferować wysokie zarobki, to zaraz odkryje w sobie DNA Liverpoolu.

1 polubienie

Gość kocha Arsenal, Real Madryt, Chelsea a za odpowiednie pieniądze zakocha się również w nas :sweat_smile: toż to nimfoman

@josif nie mam pojęcia. Myśle, że te 2/3 tyg temu on byłby do wyjęcia za 80 mln £. Teraz wątpię. Ciężko wgl odgadnąć pewne kwoty transferowe. Dlaczego Lukaku kosztował ponad 100, czemu Caicedo miałby kosztować 111, Gvardiol prawie 100 etc gdzie jednocześnie na rynku przeprowadzane są bardzo ciekawe transakcje za 2, 3 razy mniejsze kwoty. Ok, przykłady sprzed kilku lat nie mają sensu ale chociażby taki Gakpo. Czemu kosztował prawie 3 razy mniej od Lukaku? Albo Lukeba 35 w porównaniu z Gvardiolem. Kompletnie nie ogarniam pewnych kwestii rynku transferowego.

@Kolumbjajo ja tam uważam, że trzeba iść vabank. Pokazaliśmy, że mamy bilon. Za późno żeby się cofnąć.

To co mnie najbardziej zastanawia to fakt, czemu tak długo czekaliśmy z transferami skoro mamy za co je robić. Mamy 111 mln £ do cholery do wydania a od miesiąca w klubie nie ma nowego ŚO.

1 polubienie


Konferencja była bodaj o 11, widocznie później mu się odwidziało czy tam agentom jeden uj. Niech oni się skupią na Lavii bo za chwilę stracą obu

Broń Boże nie chcę żeby wycofywali ofertę bo w to graj chelsea, ale skoro nawet Joyce pisze że on woli smerfy to widocznie tak jest. Va bank trzeba iść po Lavię bo ich stać na obu i nie wierzę w żadne śmieszne FFP. Sezon w Anglii już się zaczął i kogoś innego będzie strasznie ciężko teraz wyrwać więc chyba zostaną już rzeczywiście tylko ci z Monaco

I na wywiadzie powiedziałby, że jest szczęśliwy, że gra dla Liverpoolu to jego marzenie :joy:

1 polubienie