Rozważania transferowe (dyskusja)

Dobra. A co z nami podpisali? Ja sobie jaj nie robię. Chcę się uczciwie dowiedzieć co i jak.

Sobota wieczór a wy zamiast wyjść z domu łby wywietrzyć i się piwka napić to wrzucacie jakieś swoje nic nie wnoszące mądrości. Milion nowych postów o czym? O gównie.

Podpisali z nami umowę sprzedaży, ale bez dogrania personal terms z zawodnikiem. Nie jest to w żaden sposób wiążące, im nic nie można zrobić, ba wręcz swoim działaniem nam pomogli. Chelsea nie stać na caicedo, na lavie tez.

2 polubienia

To był zwykły komunikat - przyjmujemy oferty do północy. Nic formalnego.

1 polubienie

Matt Law tier 1 Chelsea. Pierwszy pisał o ofercie Liverpoolu za Caicedo

1 polubienie

To nie wchodź na forum Tadziu

1 polubienie

Zobaczymy, od wczoraj składają te ofertę.

A ty tu przyszedłeś splakać się w sobotni wieczór, że ludzie sobie dyskutują na forum xD

1 polubienie

To my składajmy 116.

Jestem ciekawy jak sobie poradzą z ffp w świetle ostatnich zakupów


Coraz więcej wskazuje na to, że dopną ten transfer chociaż akurat ten dziennikarz pisze, że jeszcze nic nie zostało klepnięte. (to taki ich Pearce)

Dobra co się ponapinaliśmy przez te dwa dni to nasze, a teraz proszę ściągać tego Lavię i jedziemy bo sezon już wystartował

1 polubienie

Teraz, to możemy wrócić do ceny 34 + 4, bo główny konkurent odpadł.

2031? A jak mu się zaraz odwidzi i pokocha kogo innego? xD

Żadne 34+3,76, czy co tam jeszcze, już odrzucili wszystkie głupie oferty. Chcą 50 i stety niestety tyle im trzeba dać

Jak do 2031? Podobno mieli wprowadzić max kontrakt 5 lat… Wied jednak tylko ,podobno,?

Też byłem przekonany że max 5 lat jest.

Polecam wyjąc kija z dupy i skupić sie na własnym życiu

2 polubienia

Ograniczyli tylko rozłożenie transferu na max 5 lat, kontrakt może być dłuższy.

2 polubienia