Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja się cieszę, ze nie będzie Caicedo. To trochę jak z pracownikiem, ktory musi pracować, bo musi się utrzymywać. Ciągle i tak myślenie, ze chciałoby się być gdzieś indziej, zastanawianie się po każdym słabszym sezonie czy zostanie. Walić takich najemników. Lavia przynajmniej chce i takim zawodnikom zawsze łatwiej wybaczyć jakiś błąd albo niepowodzenie.

Na ten moment Caicedo jest lepszym zawodnikiem, ale i gwiazdeczką. A Lavia pod ręką Kloppa za dwa lata go przeskoczy.

2 polubienia

Tak samo powinniśmy zrobić z Caicedo. Maczuga po łbie i za kudły do jaskini.

Bo to farmazoniarz taki sam jak indykalia. Oni nie są żadnymi dziennikarzami tylko zwykłymi spekulantami transferowymi. Pojawiły się newsy z zaufanego źródła o ofercie Chelsea to cyk, wlatuje news, że Chelsea uzgodniła transfer z Brighton (istotnie, jest prawdopodobne, że się dogadają). Nie zmienia to faktu, że to zwykłe wróżenie. Jak się uda trafić, to sobie później przypnie post I będzie mówić, że informował jako pierwszy i udawał ITK.

A skąd wiecie, że to Lavia będzie ponownie naszym celem? Może jednak Thuram?

Thuram również ma być wart 50mln więc tak naprawdę kto wg naszych ekspertów jest bardziej right playerem.

Lavia Thuram w cenie Caicedo, to chyba bylby dobry deal

Jeśli nie Caicedo… to Lavia+Thuram+Inacio i będę próbował przeboleć Ekwadorczyka. Bo wg mnie będzie kolejnym game changerem jak Kante kiedyś gdy przechodził z Leicester. Szkoda, że znowu taki świetny DM najbliżej jest Chelsea - bo jeszcze jednak nic pewnego nie ma, ale no przeciąga się to strasznie.

1 polubienie

I tu rodzi się kolejne pytanie. Czemu tak wszyscy uparliście się na tego Gonçalo Inácio?
W przypadku hipotetycznego ściągnięcia Lavi i Thurama, na 2x DM byśmy grali nieraz?

No to nie wiem, Piero Hincapié. Po prostu o Inacio najwięcej ostatnio piszą, gdy temat Colwilla się zamknął.

Szkoda tego Caicedo, cięzko będzie to przeboleć bo byłby dla nas idealnym zawodnikiem

Thuram nie jest typowym defensywnym pomocnikiem. Bardziej box to box, coś jak Henderson. Ciekawe co teraz zrobimy, bo jak jeszcze Lavie chelsea zawinie, to chyba uwierzę w to, że tak naprawdę nie był naszym celem, tylko nim robiliśmy zasłonę.

LFC nie ceni Lavi na 50 mln. Więc to powinno dawać do myślenia. Dla mnie ten Thuram jest super.

1 polubienie

Dobra afera z półgłowkiem fawelarzem zakonczona, teraz koniec żartów i jak najszybciej trzeba zakontraktowac Lavie, Thurama i jakiegoś obronce. Caicedo musi być totalnym głąbem że wybrał cyrk w Chelsea zamiast Liverpoolu i Kloppa, dobrze ze ktos taki tu nie zagra

5 polubień

Jest mlody i ma predyspozycje na DM. Chyba to nie bylby problemu zrobic z niego defensywnego pomocnika. Wole jego niz Lavie.

obraz

1 polubienie

Thuram i lavia to lepiej wydane pieniądze niż na caicedo . Powinni być dostępni razem w podobnej kwocie

Lavia nie wiadomo czy nie pójdzie do Chelsea też. Ponoć składali ofertę 55 mln xd

No o po problemie. Kupić trzeba kogoś kto chce grać u Nas a nie zwykłego najemnika który leci tam gdzie płacą więcej w tak młodym wieku.

2 polubienia

Jest oficjalka, że idzie do Chelsea?