Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie, podają że uzgodnił warunki do 2031 i że jeszcze nawet do 2032 kluby dalej się nie dogadały.

Tak może być, gdy nie masz pieniędzy na zakup xD

My dogadaliśmy się z klubem, a Chelsea z zawodnikiem i wspólnymi siłami dojechaliśmy do końca :wink: Co by ta Chelsea bez nas zrobiła? Pewnie kupiliby go za jakieś marne 85, bez emocji.

Dokladnie. Przynajmniej zostali dobrze wydojeni z kasy dzieki naszej ofercie xD

Jakie sa kary za nieprzestrzeganie FFF zakaz transferów np?

Odjęcie punktów pisali.

1 polubienie

To co najbardziej mnie wkurza w tej całej sadzę to usilne szukanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego my nie robiliśmy takich poważnych dealów kiedy byliśmy na absolutnym szczycie tylko teraz będąc w kryzysie przepychamy się z jakimś syfem? Przez tyle czasu na Stamford Bridge i Old Trafford pracowali wuefiści w roli trenerów gdzie tylko nasze skąpstwo sprawiało iż mieli jeden, dosłownie jeden argument stawiający ich ponad Liverpoolem. Teraz chyba mi nikt nie wmówi, że w porównaniu z Chelsea czy Manu jesteśmy aż takim atrakcyjnym miejscem. Przespaliśmy okres naszej wielkości czekając aż najwięksi rywale przejdą przez okres największego upadku? To jest najbardziej chore w tej sytuacji. Nie było na kozaków ale było na jakiegoś ku*wa Minamino i inne odpady, które nie powinny tu wgl trafić.

7 polubień

Może być też tak, że chelsea da 115 baniek ale rozłożenie tej kasy w latach albo inne kwestie związane z płatnością nie będą odpowiadać Brighton i mając ,urobionego" caicedo i jego agentów będą naciskali na piłkarza, żeby ten naciskał na Brighton w celu przyjęcia oferty. No a agenci caicedo widząc swój interes będą w to grali.

Chelsea ma szczęście do tych DMów. Widziałem już Makelele, Kante teraz będzie Caicedo. Ehh

nie wiem na co my tyle czekaliśmy z tym Dm. Przecież to powinien być transfer nr1. Był Rice, Ugarte, Caicedo. Lavie czy te Thuramy mnie nie grzeją. Jones wyglądał jak Bóg futbolu przy tym francuzie na ME. Jestem załamany.

Ciekawe co na to wszystko Jurgen.

1 polubienie

Co niby ma Chelsea czy United? Tam nadal perspektywa na puchary jest dość niska. Nie rozumiem tego komentarza. Nawet przy Liverpoolu w kryzysie, to oni nadal są klubami-ogórkami.

@Flymf, jak ktoś jest łasy na kasę, to jest to jakiś tam argument. Liverpool kontraktem Salaha pokazał, że też potrafi dać sporą tygodniówkę.

Mogą zaoferować pensje jakiej Liverpool nie jest w stanie.

1 polubienie

Niech się zrywa, dawać Lavie i Thurama :slight_smile:

Ojej. To jest bardzo prosta sprawa. Pensje. My nie mamy szans na takich zawodników z absolutnego topu, bo nawet jak zapłacimy za gościa 110 mln, ale tygodniówkę mu zaproponujemy 120k (takie przecieki były w przypadku Caicedo). To zawodnik ma - “second thoughts”. Więc albo podbijemy płace, albo będziemy brali zawodników drugiego wyboru, bądź młodych. Ja się Caicedo nawet nie dziwię. Bo jeżeli powinien taki gracz dostać 250k, a dostaje połowę, to ktoś go chce tu wyrolować. Mamy inny profil klubu niż City czy Chelsea. U większości tych zawodników chodzi o pieniądze, a nie ambicje sportowe. To nie są intelektualiści czy idealiści.

Może się skończyć tak, że Lavie też nam sprzątną

Jak jutro wygramy to zaraz będą informacje że zmiana decycji to będzie się jeszcze ciągneło z tydzień jak nie lepiej wcale nie jest powiedziane że nie złożymy nowej oferty za 120 by chelsea musiala jeszcze bardziej podbic swoją

Nie ma żadnej oficjalki. Jak na razie same domysły i spekulacje. Z tego co widzę, to nie ma żadnych informacji o tym, że Chelsea przebiło naszą ofertę, więc czekamy dalej na rozwój sytuacji.

3 polubienia

No i git. To Lavię im podbijemy na 70 mln :wink: Lavia się powinien teoretycznie czuć obrażony. Ale co zrobi? Wygryzie Caicedo albo Enzo w Chelsea za duże pieniądze, czy weźmie pewne miejsce u nas za drobniaki?

Perspektywa na puchary w MU i Chelsea jest na pewno większa, jak obecnie w LFC. Po drugie wyżej wymienione kluby będą na pewno co raz lepsze ( gorzej jak Chelsea w przeszłym sezonie nie da się zaprezentować i prędzej czy później ktoś to pokluklada) MU moim zdaniem jest w dobrych rękach i po latach słabszej dyspozycji będą grozni, a jak zostaną kupieni przez jakiegoś Araba to już całkiem. Liverpool do którego każdy chce dołączyć to mit… Nasz prime już był … Po wygraniu LM i Ligi trzeba było się wzmacniać i iść za ciosem, a nie składać oferty za 5 dwunasta. Zresztą po naszym zarządzie to tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewac…to co tak naprawdę mają myśleć zawodnicy którzy co raz częściej wyrażają swoje niezadowolenie.

3 polubienia

No patrzcie moje teorie się sprawdzają :joy::joy::joy:

A na co tu czekać? Koleś tu nie chciał grać i tyle. Jedynie możemy podbić cenę, żeby bardziej wykrwawić Chelsea.

Bez DMa nasza obrona nie pozwoli na taki rozwój wydarzeń xD

Cala historia z Caicedo jest pięknym podsumowaniem tego co sie dzieje w naszym klubie. Pion sportowy to prowizorka. Saga z ekwadorczykiem to taka szarpanina. Wchodzimy i chcemy cos ugrac w ostatniej chwili tylko czy kupowaniem w naszej sytuacji goscia za ponad 100 mln to rzeczywiście przemyślany ruch czy paniczny ruch zarządy ktory nie bardzo wie jak dalej ma ten klub funkcjonować. Gość chce isc do Chelsea czyli do klubu który przypomina zle zarządzany lombard. Dobry zawodnik ale co z jego mysleniem i toksycznym otoczeniem w postaci agentów/ doradców. Który transfer Chelsea można ocenić jako udany? I my bierzemy udzial w konkursie kto ma większego siura i dalej sika. Tak naprawde the blues musze kupić caicedo bo doprowadzili do sytuacji w której ich srodek wyglada gorzej niz u nas a wydali górę forsy. Zalatwic transfer Lawi poniwic starania o Thurama plus ten stoper z Portugalii. Gadanie ze oni maja wiekszy potencjał od nas to iluzja bo wydaja kasę? Przy okazji nadal maja duze problemy kadrowe i opinie klubu który daje sie wydoic na kazdym kroku. Nie idzmy ta drogą.