Rozważania transferowe (dyskusja)

Jak patrzę ja sagę z Caicedo to mam wrażenie ze za oferty w Chelsea odpowiada koleś który robił mi kuchnię. Tak oczywiście, wszystko gotowe, na jutro będzie, pan się nie martwi, kurczę przepraszam auto się popsuło, pracownik się rozchorował, żona zapomniała zatankować…

16 polubień

Jutro ofcjalka ?? Co sądzicie?

Oo tak. Dołożyć po dyszcze za największe triumfy drużynowe i za ilość występów w pierwszej drużynie i będzie :sweat_smile:

To trzeba było zaklepać zanim Chelsea się zainteresowała za 50, a szkoda gadać. Chytry traci dwa razy…
Mogliśmy mieć już Romeo w kadrze i po treningach z drużyna.

2 polubienia

Lavia w wieku Caicedo będzie rownie dobry a może i lepszy. Wiemy kogo ściągamy. Mam nadzieje, ze wybierze nas a nie Smerfów bo tak jak Caicedo moge przebolec bez problemu, tak Caicedo i Lavii juz nie …

6 polubień

Brighton to ma dość Caicedo przede wszystkim. Wiadomo, że Caicedo już od dłuższego czasu chce odejść, a samo Brighton dało do zrozumienia, że nie ma dla niego miejsca, więc w ich interesie jest go sprzedać. Jeśli Liverpool się wycofa na co Chelsea liczy to cena będzie niższa, a Brighton przygarnie zapewne nawet 80/90 mln, lepsze to niż siedzieć z Caicedo na pokladzie, zwłaszcza że De Zerbi powiedział że nie ma co szukać w drużynie , więc grać i tak nie będzie.

Chelsea to wie i agenci piłkarza również dlatego wszystko jest w takim punkcie. Piłka jest po stronie Chelsea i to ona ostatecznie swoimi decyzjami wyjaśni całą sytuację, Brighton i Liverpool są zablokowani i czekają.

Jeśli Liverpool się wycofa to Chelsea weźmie go za mniejszą kwotę co znacząco zwiększa ich szanse na wyrwanie Lavii.

Najgorszy scenariusz jest przeciągająca się sytuacja do końca okienka i sytuacja w której Chelsea jednak da radę uzbierać na Caicedo i również w tym samym czasie wyrwie Laive.

Wtedy my będziemy przegranymi okienka bez żadnego DM.

Lavia chce do nas, Caicedo do chelsea. Prosta sprawa się wydaję na teraz.

Sagę z Caicedo możemy przedłużać, a Lavię możemy wyciągnąć w każdej chwili tak mi się zdaje. Wystarczy, że damy tyle co Chelsea i Święci zaakceptują. A sam zawodnik chce do nas. Jest jakby wyjście z sytuacji by podwójnie urobić Chelsea. Można to rozegrać na różne sposoby i tak samo możemy być wygranymi jak i przegrać wszystko.

2 polubienia

Bo zabrakło kogoś z głową na karku kto mógłby rozpoznać, że te hieny od Caicedo blefują. Nie wiem, ale chyba był taki ktoś w tym klubie, taki łebski koleś od transferów.

A tak to teraz John i Todd muszą udowodnić kto ma dłuższego.

1 polubienie

Mnie dziwi, ze Brighton się skompromitował. Był deadline do czwartku północy i teraz mamy niedziele. Brighton to powinien zamknąć, bo już powinni wiedzieć, ze Chelsea nawet jeśli przebije ofertę to o marne 4mln nie więcej i będzie płatność rozciągnięta na cholera wie ile czasu.

Naszym minusem jest ta śmieszna tygodniówka dla Ekwadorczyka. Moim zdaniem powinni podbić ta tygodniówkę do £180tys tygodniowo, ale to moje zdanie.

1 polubienie

A wiadomo ile miałby u nas dostać? Bo ja nigdzie nie widziałem takich informacji.

1 polubienie

Były spekulacje, że 125k/week ale chyba nikt poważny tego nie potwierdził.

Wg plotek wśród dziennikarzy - my dajemy 125, Chelsea 250. No różnica znacząca.

1 polubienie

jak ma dostac 125k wiecej i kontrakt na 7 lat a nie na 5, to co sie dziwic, ze woli do Chelsea.

zwolnił się budżet płacowy to mogli więcej dosypać.

Zaproponują 200 tygodniówki Lavii to też mu się odechce grac u Kloppa za 120

Lavia jest Belgiem ma rodzine która dba o to by podjął słuszną decyzję to jeszcze dzieciak. Nie obawiam się że tygodniówka z LFC będzie stanowić problem. Dzban Caicedo prowadzony jest przez agenturę i chce budować drogi i lotniska…

2 polubienia

No… to teraz mozna juz byc spokojnym
Zobaczyl mecz i juz wie gdzie zagra
I kasowo i pilkarsko zyska

Mozna zgasic swiatlo

Co z tego, że w Chelsea Lavia więcej zarobi skoro będzie siedział na ławce kiedy przyjdzie Caicedo? Nawet z finansowego punktu widzenia to się nie opłaca, bo lepiej teraz się rozwinąć piłkarsko i na koniec kariery zgarniać kasę w takiej Arabii.

Piłkarsko to my mamy wiecej do zaoferowania. Kasowo oni.

Ale wole i tak Lavie niż tego debila z Ekwadoru.