Rozważania transferowe (dyskusja)

1 polubienie

Tyle, że sytuacja z Moisesem Caicedo jest taka, że i tak nie zagra u nich i MUSI odejść, więc pewnie mimo że woleliby już tę sytuację rozwiązać i akceptują na ten moment tylko naszą ofertę, to blokowanie wszystkiego przez Ekwadorczyka (lub bardziej jego agentów lub… Chelsea, która prosi go o czas) sprawia iż możemy czekać do końca sierpnia na rozwiązanie sytuacji. Oby to wszystko nie wiem - nie blokowało nam właśnie chociażby możliwości ściągnięcia obrońcy, a i w razie czego fiasko pod sam koniec okienka wykreśli nam możliwość ściągnięcia jakiegoś porządnego DMa, bo klub zawodnika nie będzie chciał robić sobie kłopotu na sam koniec okienka (a np. takiej klauzuli Luisa z Benfici na pewno nie wpłacimy, bo pieniądze kalibru Caicedo).

1 polubienie

Skonczy się na tym że weźmie go ten kto dzis wygra bo patrząc na jego zachowanie jak bysmy wygrali z chelsea to nie zdziwił bym się jakby zmienił zdanie co do transferu

Czyli tak ogólnie wychodziłoby na to że Chelsea liczy że się wycofamy z ofertą.

Od rana jakieś twittery że niby Chelsea negocujej transfer poprzez e-mail xD Gdzie to dla mnie jest śmieszne xD

A Roman straciły u mnie jako wiarygodne źródło co do tego transferu. Kibic Chelsea to będzie pisał wszystko by wyszło na korzyść Chelsea.

Chelsea przeciągało pewnie transfer licząc na to, że Brighton się ugnie bo zawodnik już nie chce u nich grać.
A my się im wpieprzylismy rzucając tyle, ile Brighton chciało. Stad na niezła minę ich wrzuciliśmy i teraz robią wszystko, żeby przedłużać sprawe i fundusze zapewne jakies skleić.

Ogólnie oni mają sporo graczy do sprzedaży tylko ich nikt nie chce xD Ogólnie to oni co sezon wymieniają 2/4 jedenastki xD Gdzie to jest chore dla mnie. Licze że dzisiaj urwiemy im pkt i w ogóle w meczu. Albo i wygramy.

Trzeba składać ofertę za Inacio i Lavi nie ważne co będzie z transferem Caicedo. Czy przejdzie czy nie.
Ale nie rozumiem tego 111 mil dajem za Caicedo. A za ta cene mamy inacio i lavi tak naprawdę. Chyba że nasi przeciągają i chcą ściągnąć Caicedo bo to prorytet Kloppa.

Ja bym jeszcze Adamsa z lids ściągnął za 20 mil to promocja a Chelsea sie wypchala na niego.

Inacio + lavi i do tego Adams i dla mnie git okienko. TAA przechodzi do pomocy inacio idzie na PO.

Taka ciekawostka

2 polubienia

Szkoda, że to nic nie zmienia… skoro Brighton czeka na Chelsea zamiast zakomunikować samemu Caicedo, że w takiej sytuacji jedynym dla nich rozwiązaniem jest jego dogadanie z Liverpoolem, bo nie będą czekać na Chelsky.

No i tyle w temacie. Chelsea ciągle tylko: dyskutuje, jest zdeterminowana, jest blisko, prawie, on the brink, tuż tuż, teraz to już na pewno, no leci oferta pewnie spokojnie wszystko ugadane Fabrizio keep doing the job.

Czekamy.

Na zakończenie tej absurdalnej sagi. Obóz piłkarza też w pewnym momencie może się zniecierpliwić i przystać na warunki LFC. Wciąż wszystko jest możliwe.

Nie wierze w powodzenie tej sagi. Jedyne co osiągniemy to ta wyższa kwota Chelsea.

5 polubień

Należy pamiętać że dzisiaj zaczynamy ligę i nie mamy nadal w drużynie żadnego DMa XD

Saga z Caicedo jest śmieszna, ale trochę wkurza mnie już uciekający przez nią czas i ciągły brak defensywnego pomocnika

1 polubienie

Powoli mam tego dosc. Szukalem u Ornsteina na profilu, ale AA przekleilo cos takiego. Ciekawe z kim w koncu skonczy LFC :smiley:

Niestety to okienko będziemy mogli ocenić dopiero 1 września czy kiedy tam się zamyka oficjalnie. Widać, że będą przeciągać linę z Chelsea i po “blamażu” z JB, nawet jeśli nie było takiego zainteresowania jakie media i dziennikarze ogłaszali, to będą chcieli ten jeden głośny transfer zrobić dla poprawy PR. Szkoda tylko, że do końca okienka 3 mecze z dzisiejszym, a kolejny już 3.09, więc możliwe granie bez odpowiednich wzmocnień przez 4 kolejki - i to z Chelsea/Newcastle/AV, bo Bournemouth u siebie mimo wszystko… mam nadzieję pójdzie gładko.

Ciekawe jak skonstruowana jest nasza oferta.
Mogliby dobić do 120-125 np. z 10milionowym bonusem za mistrzostwo PL lub LM. Jeśli byśmy to lub to osiągnęli, to na pewno przy sporym udziale Moisesa. Oczywiście to nie są jednak moje pieniądze, nie wiadomo co nasi włodarze tu w ogóle planują… zobaczymy.

Melissa Reddy dla Sky.

1 polubienie

Ja licze na to ze Brighton nie zgodzi się ma mniej niż dał Liverpool, Chelsea tyle nie da/będzie się ociągać ze Caicedo zdecyduje się na transfer do nas, a co?

Czyli nasza oferta 110M w gotówce leży na stole od 3 dni, a Chelsea od 2 dni “jest gotowa” żeby dać 15 mln add-ons, które Brighton może kiedyś dostać, a może nie. Im dłużej to trwa tym nabieram większego przekonania, że Brighton w końcu każe im spadać.

1 polubienie

Ja mam wrażenie, że od 2 dni nic się nie zmienia w sprawie Caicedo. My dogadaliśmy się z Brighton, Caicedo z Chelsea. Caicedo nie ma kontaktu pomiędzy nami a Caicedo a Chelsea nie złożyła oferty Brighton. Jedyne co można zaobserwować to szum na X. Pojawiaja się informacje, które zazwyczaj są domysłami a często są podawane jako cytat z dziennikarzy, którzy na swoich social media nic nie mają. Budowanie zasięgów i tyle.

Przypominam, że jednozdaniowe, nic niewnoszące posty będą leciały do KOSZA. Przypominam też o opcji EDYTOWANIA postów - to jest informacja dla tych osób, które mają dziwny zwyczaj nabijania bezsensownych, krótkich postów i pisania posta pod postem.

Część nieregulaminowych postów już poleciała w “kosmos”, dlatego przypominam moją wczorajszą wiadomość do WSZYSTKICH:

2 polubienia