Rozważania transferowe (dyskusja)

Oczywiście, że najsłabszy. Dlatego mocno interesuje się nim np. Nottingham a nie kluby z topu Premier League. A Florentino Luis absolutnie nie jest wart takich pieniędzy.

1 polubienie

Arthur Melo? Słyszałem, że dobry zawodnik :upside_down_face:

4 polubienia

A może Douglas Costa? Chyba jeśli się nie uda z Lavią to chyba on został z realnych opcji których nie będzie wstyd wystawiać w pierwszym składzie.

Prawda jest taka, że Jurek do spółki z właścicielami najpierw zbudowali na następnie rozwalili potęgę ostatnich lat. Wszytko co złe zaczęło się dziać w momencie gdy rzekomo Niemiec przejął większa władze w klubie. I jeśli nie uratuje okienka a co za tym idzie właśnie rozpoczętego sezonu, to powinien zostać zwolniony.

Po braku podpisania Caicedo jasne już jest, że żaden topowy zawodnik w pomocy już tu nie przyjdzie, bo takich nie ma. Klub uznał w tym okienku, że i tak o mistrzostwo nie powalczymy przynajmniej w tym sezonie, a ta szopka FSG z Caicedo, gdzie doskonale musieli wiedzieć, że nie ma szans go wyciągnąć tak późno naprawdę była zabawna, to trzeba im przyznać :slight_smile: Nie musimy mieć potwora na tej pozycji, bo nie musimy już zdobyć 95+pkt w lidze, a wystarczy lekko ponad 70. Przepłaćmy po prostu te 70-80mln za Palhinhę czy innego Sangare i niech rywalizuje z Bajceticiem i liczmy, że atak nas pociągnie na te 75pkt co pewnie da top 4.

1 polubienie

W jakim celu chcesz szarpać nerwy 90 % użytkowników. Przecież on napewno pochwaliłby działania klubu i wyraził jak to dobrze, że Amerykanie nas maja w opiece…

Problem jest taki, że w klubie posypały się całkowicie struktury. Nie ma nie tylko Dyrektora Sportowego (Schmadtke to jakiś pozorant), ale też ewidentnie działy odpowiadające za scouting, analizę etc musiały przestać działać skoro nikt temu Schmadtke nie był w stanie przez całe okienko nikogo podsunąć. Najpierw chyba trzeba od nowa zbudować struktury w gabinetach i dopiero może za rok uda się odbudować skład. Nie ma chyba zbytnio sensu wydawać teraz góry pieniędzy w panice tylko trzeba potraktować ten sezon jako kolejny przejściowy.
City I Arsenal to pewniaki do top 4. Do tego Newcastle, które jest mocniejsze niż rok temu i Chelsea, przy którym już dziś wypadliśmy blado. My raczej powalczymy o 5-6 miejsce.

My teraz musimy kupić dwóch dobrych nie po to żeby walczyć o mistrza tylko żeby mieć jakiekolwiek szanse na top 4

No dobra a gdzie FFP jak Chelsea ma zamiar zapłacić za lavie i caicedo?

FFP dotyczy tylko biedaków bez znajomości.

15 polubień

I włoskich klubów i Barcelony :sweat_smile:

Dobra żarty żartami Caicedo out I tak od 3 dni było wiadome, że dołączy do Chelsea

Ale stracenie Lavii to będzie ??? Ja nawet nie mam słów żeby to opisać

Obowiązkiem właścicieli jest sprowadzenie Lavii i jeżeli go właśnie stracili na rzecz Chelsea to ojjjjj…

Mam nadzieję, że te plotki się nie sprawdza i jeszcze nie sięgnęliśmy takiego dna i przynajmniej jego sprowadzimy. Bo jak nie to… no ja sam nie wiem co to jest po prostu jakiś absurd

Co wyście się tak uparli na tego Lavie? Przecież ten zawodnik jest statystycznie gorszy od każdego innego dma: Doucoure z CP, Florentino z Benfiki, Fofana z Monaco to są o wiele lepsze opcje na nr 6. Dla mnie Lavia to nie jest typowy DM, mimo że taką funkcję pełnił w soton.

Jest rocznik 04, a już regularnie grał w premier league. Materiał na świetnego pomocnika w przyszłości, znajomość ligii, chęć gry w Liverpoolu, ok cena i brak konkretnych alternatyw (wiem że wymieniłeś kilku zawodników, ale nie ma moim zdaniem aktualnie DMa, który byłby duużo lepszy niż Lavia)

Nie jest i na pewno by nie przychodził jako zbawca i ratownik obecnej sytuacji w drużynie, ale żaden DM już taki nie będzie, a Romeo to zdecydowanie byłoby porządne wzmocnienie i dobry transfer z perspektywą na lata. No ale cóż jesteśmy takimi frajerami, że nawet to wypuszczamy z rąk, naprawdę brak mi słów, niech jutro się wezmą za to bo to jest dramat

Liverpool po prostu nie był przekonany co do Lavia ( cena , jeden nie pełny sezon w PL - pauzował kilka meczy bo nabawił się kontuzji , do tego mamy w podobnym wieku Bajcetic ) dlatego u nas nie będzie grał i ja z tego tragedi nie robię.
LFC zdaj się celuje w bardziej doświadczonego DM niż Lavia.
Jest kilku ciekawych DM do wyciągnięcia tym bardziej że jak się okazuje fundusze są na transfery.

Mam nadzieję, że nie odpuszczą Lavii, bo ma moim zdaniem wyższy sufit od Caicedo i chce u nas grać. Tylko tym razem bez żadnych podjazdów.

Razem z nim powinien przyjść Doucoure/Florentino/Fofana i obrońca Inacio/Theate.

Przecież oni sprzedali zawodników za 250 baniek to jakie FPP …

Chyba Douglas Luiz :smile::smile:

O Lavii nie ma co już myśleć. Sądzę że klub stwierdził że on nie jest wart tych £55mln ja się tam w sumie cieszę, bo to kwota naprawdę spora. Pojawił się temat Sangare z PSV 25 lat świetne warunki fizyczne 191cm wzrostu. I całkiem pokaźne liczby jak na DM.