Rozważania transferowe (dyskusja)


Dla mnie powinniśmy pójść po lavie jeśli się nie uda to nie powinniśmy się zastanawiac i iść po fofane

Fofana/Camara oboje z Monaco, któryś z tej dwójki genialnie obskoczyłby rolę 6 wszyscy wiemy jak fajnie zaskoczył Fabinho.
Thuram, Manu Kone kolejne sensowne opcje, może mniej defensywne ale dalej wnoszące tam bardzo dużo. Jeden z tych zawodników + Inacio/Medina jako lewonożny środkowy obrońca i myślę, że mamy spore szanse coś więcej zawojować

2 polubienia

teraz to żeby Lavia się zgodził na transfer to musilibyśmy rzucić worek złota na przebłaganie.

Caicedo po testach medycznych w Chelsea @FabrizioRomano :broccoli:

Wy naprawdę myślicie, że ten Lavia to jakiś crack i musimy go błagać, żeby tutaj kopał? Być może ma ogromny potencjał, ale na ten moment to średniak. Oferta gry w LFC to najlepsze co może dostać, ponieważ nie ma konkurencji na tej pozycji i może grać w jednym składzie z takimi crackami jak Salah czy Trent. Życiowa szansa. Jeżeli woli 8 letni kontrakt w Chelsea i 200k tygodniowo to niech spieprza

13 polubień

Coś w tym jest. Jak nie on to ktoś inny, ale u nas miałby łatwiej zrobić karierę marzeń. Jego decyzja.

Swoją drogą jeśli Lavia serio woli Chelsea to jest gorszą chorągiewą od Caicedo bo ten drugi jakim debilem by nie był to już długo gadal ze Smerfami o transferze. A Lavia był wcześniej dogadany z nami i wystarczyło mu zaświecić lepszym kontraktem by całkowicie zmienil swój pogląd.

Mam też nadzieję że nie będziemy robili więcej interesów ze Świętymi.

Ogólnie wiele się mówi o tym, że Caicedo nie jest wart takiej kasy i jest raczej zadaniowcem. Odbierz i podaj bardziej kreatywnemu( głównie MAc Alisterowi). Z czego go kojarzę to rzeczywiście fizycznie wypada bardzo dobrze i w odbiorze, ale ofensywnie poza wybieganiem chyba wiele nie oferuje. Z jednej strony szkoda, że się nie udało go kupić, z drugiej wywalanie tyle pieniędzy na zawodnika ze sporymi ograniczeniami może nie jest wcale najlepszym pomysłem.
Tylko najgorsze to, że mamy połowę sierpnia i nadal czekamy na zastępstwo za Fabsa.

Teraz u siebie mecz z Bournemouth to nawet nie wyobrażam sobie nie wygrania tego spotkania. Potem wyjazd na niesamowicie ciężki teren. Jeśli na NUFC nie będziemy mieli w miarę zgranej drużyny z dobrą 6tką, to możemy dostać tęgie lanie. W zeszłym roku 2 razy fartem z nimi wygraliśmy, więc będą oni zmotywowani na maxa.

@LiverpoolJestCzerwony zgadzam się, ale za zadaniowców nie płaci się takich sum :smiley: Musi widocznie zajebiście Jurkowi do wizji pasować, stąd taki ruch wykonaliśmy.

@LiverpoolJestCzerwony nie ma co porównywać, Valverde to całkiem inny zawodnik, duzo bardziej kreatywny.

To moze inaczej. Jrst wybitnym zadaniowcem i w swojej roli jednym z najlepszych zawodnikow :slight_smile:

Jak widac sie placi. Valverde nie mniej by kosztowal.

Znów gorąco sie robi. Ale nie realne te transfery xD

Valverde bym chciał xD

Chelsea nadal pozostaje pole position dla Romeo Lavii, pomimo prób Liverpoolu pozyskania pomocnika. [
@NizaarKinsella

1 polubienie

Widocznie oferują wyższy kontrakt.

Ale z Bellighamem też byliśmy przez dłuższy czas na pole position. :slight_smile:

W ogóle nie wiem dlaczego niby mielibysmy chcieć Valverde, żeby jeszcze mniej kasy mieć na stopera czy 6. Moze my w ogóle zagrajmy jakieś 1-5-4. Będziemy dostawać piłki za kołnierz i tracić po 5-10 bramek na mecz, ale co sobie popykamy z przodu to nasze :smiley:

@LiverpoolJestCzerwony dąże do tego, że ta plotka nie ma najmniejszego sensu, więc jak widać zgadzamy się, co do tego :smiley:

1 polubienie

Czy ja wiem czy takie nierealne?
Jeśli jesteśmy w stanie wyłożyć 110 Mln za Caicedo, może byłoby warto spróbować/postraszyć, zaznaczyć pozycję ofertą za Valverde, próbować zawsze warto XD

1 polubienie

Nie wiem ale Chelsea daje ogromne kontrakty

To co my zaproponowali Moisésa Caicedo 125k to troche malo Chelsea dala mu bodajże 250k. To jest 100% więcej niż my.

1 polubienie

Nasz klub ma chyba jakiś fetysz bycia odrzuconym. Real może i by przytulił 110m, ale każdy z nich woli zostać.

2 polubienia

Najpierw wpada informacja, że Lavia jest dalej nakręcony na Liverpool, a teraz czytam, że mimo, że nasi dogadali się z Southampton to muszą przekonać młodego bo on też chce do Chelsea.
Wnioski są dwa:

  1. Już mnie zaczyna irytować Chelsea
  2. Jeśli młody woli być 79 transferem i konkurentem dla Caicedo to jest po prostu debilem i niech go biorą z pocałowaniem ręki.
2 polubienia

A po co mialby zmieniać najlepszy klub na świecie i w historii piłki mając pewne miejsce w składzie na nasz pierdolnik? Jeszcze żebyśmy byli świeżo po zdobyciu LM albo PL to bym zrozumiał. Ale w takim miejscu i stanie?

Byłby debilem decydując się na taki ruch, chociaż i tak nim jest bo trochę się poczytało o jego zachowaniu w trakcie meczów i wywiadów.

Chcieć to możemy każdego topowego grajka. Też bym chciał tutaj Mbappe, Bellinghama i jakiegoś Gvardiola. Ale wiem że to nieosiągalne bo ani finansowo się nie bronimy ani obecnie sportowo by takich zatrudniać.

No i mamy właścicieli jakich mamy. Jak się spojrzy na projekt Chelsea to widać dla postronnych kibiców że coś z tego się wyklaruje za rok czy dwa lata i będą w ścisłej czołówce, a u nas widać jedynie regres i coraz większe problemy. Nie wiadomo nawet czy Klopp dotrwa w tym syfie dłużej niż pół roku. Mamy bardzo ciężki okres w LFC, że chyba wolałbym się cofnąć nawet do zeszłego roku.

3 polubienia

Chelsea nam zepsuła Belga.

I jeden i drugi nigdy sie nie zgodzi na transfer do Liverpoolu.