Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli się znajdzie ktoś znacznie lepszy, kto będzie chciał tu przyjść i faktycznie przyjdzie, to bardzo proszę. Moja chęć dania szansy Lavii wynika z tego, że nie widzę na ten moment lepszych opcji, które byłyby dla nas dostępne. Jestem tylko amatorskim obserwatorem i jeśli nasz zarząd faktycznie da radę sprowadzić jakiegoś kozaka, to za Lavią płakał nie będę. Niemniej - zegar tyka i to coraz szybciej.

Nie uważam też, żeby posiadanie dwóch 6tek - Bajceticia i Lavii byłoby przesytem. Będziemy mieli tyle spotkań w tym sezonie, że obaj by się nagrali wystarczająco. Poza tym naprawdę, w naszej sytuacji daleko nam do kłopotu bogactwa w środku pola.

Ktos lepszy od “Lavia” XD

1 polubienie

To są sugerowani DM. Wykresliłbym Andre , Amrabat, i Luis.

Jak przyjdzie Palhinha albo Amrabat to ja przestaje oglądać Liverpool aż nie polecą głowy w obecnych strukturach… nie dość że starzy to jeszcze ciency.

7 polubień

Ten który jest najtańszy i nie wymaga rywalizowania z kimkolwiek, w tej chwili nawet Nottingham Forest ograłby nas na rynku transferowym

2 polubienia

Andre to przede wszystkim nie jest DM. To nie jest alternatywa za Lavie. Można go traktować jako zastępstwo za Thiago i to byłoby ok.

Palhinha nadal kontuzjowany, więc jego można wykreślić. Tak samo Manu Kone, który ominął presezon.

Fofana, Doucoure i Sangare

Spad z PL a teraz ma sprawić iż będziemy w top4 :slight_smile:

O, to tak jak Robertson xD

2 polubienia

Z całej tej listy to chyba tylko tych dwóch można rozważać jako nie żart.

4 polubienia

Jak rzetelne jest to źródło?

Zresztą o co chodzi, on cały czas chciał nas, tam ma potężna rywalizację a u nas skład xd coś nie chce mi się w to wierzyć

Lavia chciał do nas cały czas a później go obsraliśmy i teraz ponoć chce do Chelsea. Mam nadzieję, że to nie prawda, bo wyjdziemy na frajerów roku.

Tak chce do Chelsea, gdzie na jego pozycji będzie grał lepszy Caicedo :joy: Nie czytajcie tych bzdur z niebieskich mediów. Lavia nie jest debilem, żeby przejść na ławkę do klubu, który za 3/4 lata będzie miał problemy finansowe większe od Barcelony


Fofana ma rok kontraktu, czyli byłby chyba najtańszy i być może najlepszy

Czyli brzmi to zbyt sensownie żebyśmy po niego poszli

Caicedo nie będzie grał w każdym meczu od deski do deski. Do tego Poch jest znany, że rotuje zawodnikami w środku pola. U nas piłkarz miałby ogromną presję i jak sami wiecie ma być zbawieniem, a nie każdy chce grać pod taką presją. W Chelsea by tego nie miał.

Enzo też nie jest klasyczną 6 więc jedynie rywalizowałby z Moisesem, ale również mógłby grać jako jego partner.

1 polubienie

I regularnym zawodnikiem jest od zeszłego roku w chyba najmocniejszej kadrze na świecie.
Brzmi dobrze na papierze, na boisku nigdy za bardzo mu sie nie przyglądałem. Ciekawe, czy wypalimy z nim nagle, czy np wrócimy do tematu Thurama.

1 polubienie

Chyba zapomniałeś, że oni nie grają w europejskich pucharach :sweat_smile: Przez większość sezonu będą mieć jeden mecz w tygodniu

Niektorzy zapominaja ze Caicedo swego czas gral w Brighton obok Bissoumy czy Mwepu i znakomicie radzil sobie tez na pozycji nr 8 gdzie mial mniejdefensywnych zadan. Poza tym to ze my gramy tak a nie inaczej nie znaczy, ze inne kluby nie mogą sobie ustawic taktyki inaczej z bardziej ofensywnymi wahadlowymi. Nie trudno sobie wyobrazic sklad srodka Lavia-Caicedo-Enzo do tego wahadla James-Chillwell, 3 obroncow, recznik, Nkunku, napastnik. Wiec z tym przypisywaniem ławki dla Lavii to bym sie wstrzymal. Swoją drogą taki srodek bylby wrecz wymarzony do taktyki Kloppa.

Przewineło mi się że Nicea chce za Thurama 50 mln.
Wcześniej była informacja że LFC zrezygnował z niego bo za drogi i oczekiwał za dużej tygodniówki.
Akurat Thuram widział bym w skladzie. Świetne warunki fizyczne.
Zaraz ktoś napisze że nie jest typowym DM :slight_smile:

Ja mam wrażenie, że ten Kone by bardziej nam pasował. Jest lepszy defensywnie, aczkolwiek dwoma w pakiecie bym nie pogardził :smiley:

2 polubienia