Rozważania transferowe (dyskusja)

Kurcze, nie wiedziałem, że to Ty odpowiadasz za transfery do lfc… Pamiętaj tylko najpierw rozeznać się czy kimmich chce transferu do nas zanim zaoferujesz te 120mil.

Co do transferów. Na ta chwile My kibice nie wiemy nic. Ja się w ogóle nie zdziwię jak przyjdzie ktoś o kim w ogóle się nie mówi. Coś jak Szoboszlai.

2 polubienia

Jest wiadome jakiego piłkarza Liverpool chce na pozycji DMa: progressive destroyer. Kimmich takim piłkarzem nie jest.

3 polubienia

No chlopy zrobie spam gdzie gra kimmich wystarczy sporzeć. A nie gadac bzdur.

Nie bede odp na takie glupie odp bo znow dostane bana za spam nie potrzebny.

Brac lavi i bez gadania.

Tak tak, rozumiem. Chodzi bardziej o to, że niektórzy się cieszą, że Chelsea zapłaciła za Caicedo 115mln bo MY tą cenę podnieśliśmy swoimi działaniami, licytacją. Tylko, że oni ni liczą grosików jak nasz zarząd i im to różnicy nie zrobiło. Natomiast my nie chcieliśmy z początku dać 50mln za Lavie, bo za drogi, aż tu nagle dajemy 10 mln więcej. Kto na tych przepychankach wyszedł gorzej ?

Porównajcie sobie kto gra na pozycji nr. 6 w innych klubach.
Man City - Rodri
Arsenal - Rice
Newcastle - Tonali
Man U - Casimiro
Chelsea - Caicedo
CP - Doucouré
Fulham - Palhinha
AV - Kamara
LFC - Lavia

19 - latek z Southampton ma być dla nas zbawieniem :slight_smile:
Spad z PL a teraz ma sprawić iż będziemy w top4 :slight_smile:

1 polubienie

Wiadomo oba kluby straciły na tym, kluby sprzedające zyskały. Cieszenie się, że Chelsea przepłaciła, myślę, że to pocieszanie się po nieudanym transferze.

A kto mówi, że będzie zbawieniem? Każdy jest świadomy tego, że to nie jest obecnie grajek pokroju Caicedo. Natomiast nie zgadzam się z takim podejściem, żeby takich piłkarzy od razu skreślać. Kurde, przecież gdybyśmy sprowadzali rok temu Caicedo to mógłbyś powiedzieć to samo. Lavia jest od niego 2 lata młodszy, ma już duże doświadczenie w PL, ma potencjał. Nie wiesz, czy za 2 lata nie będzie większym wymiataczem od Caicedo. Ja jestem za. Lepszy on niż takie półśrodki jak Sangare (słaba liga, 26 lat) albo rok temu Arthur.

Lepszy taki który będzie wymiataczem w przyszłości niż taki którego sprowadzimy na teraz i okaże się drugim Arthurem Melo.

1 polubienie

Zamiast Sangare lepiej zainwestować w Thurama, ktory moze byc pomocnikiem box to box lub wykorzystac go jako defensywnego. Francuz sie przyda jako zawodnik bardziej uniwersalny.

1 polubienie

Daleko mi do językowego erudyty, ale czy mógłbym prosić o jakąkolwiek precyzję przy pisaniu nazwisk zawodników? Pisanie dwuzdaniowych postów, na które moderacja przymyka oko to jedno, ale notoryczny brak polskich końcówek serio razi w oczy. Dbajmy o jakiś akceptowalny poziom języka polskiego na tym forum.

Przepraszam za OT.

27 polubień

Wspaniale stracone 10 mln :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 polubienia

To by było na tyle.

Screenshot 2023-08-14 at 12-18-23 Anfield Edition on Twitter

4 polubienia

Lavia jest nuta przyszłości tak samo jak Bajcetic.
Liverpool o top 4 ma walczyć w tym sezonie czy w przyszłości z Lavia na DM?

Po dwóch udanych i szybko zrealizowanych transferach (Mac Allister i Szobo) wszystko wskazuje na to, że odniesiemy sromotną porażkę wizerunkową i będziemy stratni co najmniej £10 mln - i to tylko wtedy, jeśli Lavia wybierze Liverpool zamiast Chelsea. Warto podkreślić, że to jest na chwilę obecną pozytywny scenariusz dla LFC i uniknięcie dużo większej wpadki. Do tego konkurujemy z Chelsea, która z pewnością zaoferowała Lavii dużo lepszą płacę, niż my.

Jeśli zawodnik nagle zmienił zdanie co do preferowanego klubu, to w grę na pewno wchodzi dużo większe wynagrodzenie poza samym aspektem sportowym. Szanse powodzenia oceniam na bardzo, bardzo małe.

Oceniając też z perspektywy tego, jak rozwija się sytuacja, to oferta za Caicedo to było jakieś nieprzemyślane pod względem konsekwencji kuriozum.

Czyżby wysłana pod wpływem impulsu? I dlaczego w momencie, kiedy wystarczyło dopłacić 5-7 mln do Lavii ściągając przy tym zawodnika, który chciał u nas grać? Jako klub jesteśmy niepoważni. W oczach Lavii na pewno dużo mniej wiarygodni, więc nie będzie można udawać zaskoczenia, jeśli koniec końców wybierze on Chelsea.

No i chyba tylko naiwni kibice Liverpoolu będą się w stanie dziwić decyzji zawodnika pisząc, że ‘poszedł za kasą’. Trzeba było dopiąć ten transfer, kiedy byliśmy jedynym klubem na pole position.

“miałeś chamie złoty róg ostał ci się ino sznur”

3 polubienia

Lavia doskonale wie, że u nas ma podstawowy skład, dlatego jest taki zainteresowany. Wie, że w Chelsea będzie rywalizował z Caicedo i Enzo, a tu sprawa może być trudniejsza niż rywalizacja Kuszczaka z przezywającym swoje najlepsze lata van der Sara. Jedyna jego możliwość gry to gdy miałby grać z Caicedo, a Enzo zostałby ustawiony wyżej. Trzeba pamiętać, że Chelsea nie gra w europejskich pucharach, więc możliwości jego występu są ograniczone.

Najgorsze jest to, że my jako fani szukamy wybawienia w 19 latku, a musimy jeszcze obsadzić trzy pozycje, a jeśli spojrzymy w kalendarz to widnieje tam już połowa sierpnia.

1 polubienie

No to nie zbyt fajnie i nie miło się robi i bardzo nie ciekawie. Poczekajmy do oficjalnego komunikatku albo my albo Chelsea go wezmie. A jak pójdzie do Chelsea jesteśmy najwiekszymi frajerami roku :roll_eyes:
Czekać Czekać i Czekać wczas sie obudzili że nam 6 potrzebna xD

Do reszty kolegów co wbijają do mnie szpilkę szkoda mi na was czasu.

Nie rozumiem dlaczego piszesz o Melo?
Skoro LFC był gotowy zapłacić 110 mln za DM to znajdzie się ktoś znacznie lepszy od Lavia.

Mamy już objecującego 19- latka w składzie. Stefan Bajcetic

2 polubienia

Te przekrecanie nazwisk nie bierze sie z niczego, ludzie jak malpy powtarzaja na forum to samo od innych, Lavi, Laiva, Caciedo czy tam cala masa innych nazwisk. Niektorzy dodają ten mnie nie przekonuje, ten jest slaby, ten cos tam, a wywolani do tablicy przyznaja sie w sumie to nie ogladali go w ani jednym meczu bo ogladaja tylko LFC :joy: Albo ze widzieli go na youdupie. Kupa spamu, niewiele merytorycznych wpisow i tak to sie kreci a przed nami jeszcze dwa bardzo gorace tygodnie :slight_smile:

6 polubień

Podaj konkretny przyklad dostępnego zawodnika do kupienia w polowie sierpnia, który będzie zainteresowany transferem do nas. My potrzebujemy dwóch zawodników do srodka musi byc rywalizacja.

1 polubienie

City ponoć chce się pozbyć Laporte, niby ma problemy z urazami, jednak jakby chcieli go oddać na wypożyczenie, czy też za pół darmo to może warto zaryzykować szczególnie, że to lewonożny stoper, do tego dobry z piłka przy nodze.

1 polubienie