Rozważania transferowe (dyskusja)


Chcieliście to macie :joy:

8 polubień

Gracz na miarę Schmadtke ! , dramat. :frowning:

Ile razy go widziales na boisku? XD Przeciez ty Lavie i Caicedo poznales miesiac temu

4 polubienia

@ Czerwony Bartek - poproszę o odrobinę kultury. Nie nazywaj grajków syfiastymi bo to są też ludzie. Proszę też o nie przekręcanie nazwy stowarzyszenia Kibiców Spirit of Shankley. Mi się nie podoba to co piszesz ale nadal nie mam zamiaru nazywać cię Sraczkowatym Bartkiem albo Czerwoną Sraczką.

Moim zdaniem Neves kompletnie do nas nie pasowal bo był wolny i mało ruchliwy. Raczej nam potrzeba atletycznego gracza bo tacy zawodnicy jak Lerma, Caicedo, Eze, Doukure Antonio i wiekszosc tych turów nas poprostu będą przestawiać.

Widzieliście jak wczoraj na Old Trafford Mount, Bruno i Casemiro byli rozjeżdżani przer Lerme, Nunesa i Gomesa? Oczy zezdumienia przecieralem.

Opcji z wylozeniem gory kasy juz przetestowalismy na Caicedo, Touchmenim, Bellinghamie, Lavia. Dlaczego sie upieracie, ze to jest jedyna droga?

1 polubienie

Jakby przeszedł do Brighton to pewnie w ciągu 2 sezonów by poszedł do bogatszego klubu za gruby hajs. Tak jak w przypadku Caicedo czy Bissoumy. Jak przejdzie do nas to pewnie zagra w 10 spotkaniach ligowych, wypożyczymy go do drugiej ligi i odejdzie po wygaśnięciu kontraktu do Włoch czy Niemiec.

4 polubienia

bo każdy gracz, ktory nie kosztuje 50mln to dramat :smiley:
Najgorsze, że znowu przewija sie temat Amrabata. Jesli mamy kupować takich graczy to ja naprawdę wolę jakiegos 18-latka, który za 3 lata będzie HG. Niech Jurgen pokaże te swoje mityczne zdolności rozwijania młodzieży. I nikt mi nie powie, ze 18-19 latek nie moze stanowic o sile zespołu. Fabregas i Gerrard w takim wieku juz grali ponad 30 spotkań ligowych.

1 polubienie

Ktoś to już napisał, ale ja również powtórzę. Mu potrzebujemy gościa od czarnej roboty gdyż Arnold szobo i maca oni bd rozgrywać. Potrzebujemy swojego essiena. Nie piszcie że skoro Brighton kogoś bierze to za rok on bd super bo nie ma takiej reguły. Mają wybitny skauting, ale też się mylą jak np moder( niestety uraz), karbownik, maupey, czy ten biedak co zachorował na serce. Taka polityka. Naszym problemem jest to że my potrzebujemy gościa do pierwszego składu bo takiego który się ma przy nim rozwijać i zagrać 15-20 meczy jest Stefan bajcetic. Uważam że RL nie chcieliśmy, a było to bardziej na zasadzie jak kupimy tanio to spoko, ale jak nie to luz. On idąc do Chelsea też robi błąd bo tam bd grać 2 pomocników za 250 milionów. Ciężko bd mu. Pewnie wrócimy po końce albo przeczekamy okienko. Szkoda że jurgen nie przeszedł na 3 stoperów. Lepiej byśmy zarówno taa jak i robo czy nuneza wykorzystali, a środek szobo, maca thiago, Jones, eliott i bajcetic wystarczalby w zupełności


Ale w tej Anglii to naprawdę wszystkich porypało z cenami

Co ty gadasz że nie chcieliśmy, przecież wczoraj przebili ofertę chelsea i dali 60 milionów tylko on już miał gdzieś Liverpool

2 polubienia

50-60mln EURO jeszcze bym przełknął. Ponad 80mln euro to jest parodia w tym wypadku - do tego zawodnik niemal co rusz będzie w styczniu wyjeżdżał na ten zjebany puchar szamanów, którego żadne mądre głowy nie mogą przełożyć na okres nie kolidujący z rozgrywkami klubowymi. Przecież to już lepiej wziąć Sangare. Nie będzie dużo gorszy, a w pięknym świecie resztę się dołożyłoby do innego transferu (Thuram, Fofana) pomocnika. Potrzebujemy też LCB za Robertsona. Na co my czekamy…

2 polubienia

Czy mógłbyś podać wiarygodne źródło że była taka ofert? Być może przeoczyłem. Naprawdę ciężko mi uwierzyć że rzucamy takimi kwotami za takich średniaków

Ogólnie mam wrażenie że doucure byłby idealny tylko że za jakieś 35 mln …

1 polubienie


Od początku sagi z Lavią Tavolieri był najlepszym źródłem, ogólnie jeśli chodzi o Belgów to jest takim

To może jeszcze nie będzie trzeba sięgać po starszych średniaków za duże pieniądze lavia według mnie by się sprawdził bo tak naprawdę przy obecnej sytuacji grałby każdy mecz od deski do deski

Reczej jest już pozamiatane :(.

Schmadtke wszystkich zawodników obserwuje ale nic nie kupuje, nie nadaje się . Jeszcze nic nie wynegocjował a wprowadził dużo chaosu i niekompetencji.

Doucure, Sangare, Fofana, Thuram, Kone, Danilo, Andre…Jest jeszcze trochę tych nazwisk do wyciągnięcia.

1 polubienie

A o tym wiedzieliście? Z marca news. Niby stary, ale może rzucić trochę światła na “spór”.

1 polubienie

Przeciez co to byl za problem dla Smerfow by chociaz zaproponowac te 70 milionow klauzuli? Oni nie wyslali nawet oferty a jedynym konurentem dla nas bylo Newcastle…

IMO to Doucoure i Inacio za 115 mln funtów łącznie, to nie byłby taki zły deal. Dwóch dobrych grajków w cenie jednego Caicedo.