Rozważania transferowe (dyskusja)

DM takiego pomocnika LFC potrzebuje.

Nie mam nic przeciwko temu by tu przyszedł kimmich. Ale wielu tutaj pisze że ma 28 lat itp że to bez sensu.

Szczerze powiem tak jeśli Kimmich ma na uratować środek pola to jestem za transferem mimo że ma 28 lat! To jest gracz na poziomie i prawdo podobnie top 5 graczy na jego pozycji. I dużo lepiej np gra w Obronie niż TAA. możecie sobie gadac co chcecie ale zaden nastolatek nie udźwignie tyle co kimmich.

Jak to jest, że w przypadku Florentino albo ludzie są zachwyceni i widzą w nim najlepszego CDM poza Top5 ligami w Europie albo cieniasa, na którego nie warto spoglądać?

4 polubienia

A moze bysmy Fabinho sprobowali sciagnac? Ograny w Premier League. Tylko nie wiem jak bedzie z tymi rolexami :confused:

Taa,tylko jakby doszlo co do czego,to znowu by się okazalo,że nie stać na jego tygodniówkę.

1 polubienie

Ale z tygodniówek ilu zeszlismy po sezonie? 4 i to chyba dośc wysokie więc tutaj też problemu nie powinno byc.

Kimmich to nie jest dobra 6/holding midfielder czyli typ zawodnika, którego potrzebujemy. Tuchel właśnie dlatego kogoś szuka. Uważa Kimmicha bardziej za 8. Palhinha/Doucoure z wskazaniem na Malijczyka ze względu na wiek i wciąż możliwy rozwój. Florentino bardzo fajna opcja, ale na wysokim poziomie nie zagrał na razie długo i pytanie jak odnalazłby się w Premier League. Przy spekulowanej cenie mógłby być fajnym dodatkiem do któregoś ze wspomnianej dwójki.

Z taki podejściem kupimy klocka drewnianego do srodka pola. Ja ich w ogóle nie widze u nas tych co wymieniłeś. Dla mnie to gracze na zapchaj dziure w rezerwie.

Jedyny sens do kupienia to fofana youssouf.

Przecież Kimmich to jest lepsza wersja Caicedo. Gościu na dobrą sprawę jest zawodnikiem idealnym pod taktykę, w której obecnie gramy.

2 polubienia

Ludzie kochaniweźcie uważajcie na słońce. Kimmich jezeli by byl na sprzedaz to pojdzie do PSG united czy Chelsea. Zostawcie takie rozważania czy mamy go przekonac kasa? NieLM?nie prpjektem ktory jeet w powijakach. Nie kupiliśmy wczesniej np takiego Ugrarte bo byl za drogi a my szukalismy uzupełnienia numerem jeden mial byc fabinho . Lavia to mialo byc uzupelnienie kupione w dobrej cenie. Sytuacja sie zamieniła gdy pojawiła sie kuszącą propozycja na stole od arabów.

Panowie chcemy rywalizować z najlepszymi a chcemy ściągać przeciętniaków jak doucure za furę siana. Za te pieniądze tylko cracka. Kimmich to mokry sen z realnych opcji na teraz za uczciwe pieniądze tylko kone niestety

2 polubienia

Szczególnie że jeden i drugi grają na nieco innych pozycjach, mają inne zadania i inne predyspozycje?

1 polubienie

Doucoure zjada Fofane na śniadanie. Palhinha też, ale bardziej widzę Malijczyka.

@Lenii Kimmich to nie DM. Od Caicedo jest lepszy w rozgrywaniu, nie w defensywie. To tak jakbyśmy dali Thiago na 6.

Szkoda takich głupot w ogóle komentować.

Carragher i Neville o sytuacji LFC.

ja mam wrażenie, że ludzie tu mają wyolbrzymione wrażenie na temat naszego klubu. Mielismy teraz swoje 5 lat, ale tak naprawdę nie jestesmy topem dla piłkarzy. Ani finansowo ani lokalizacyjnie. Zawsze będziemy przegrywać z Realem, Barca, PSG, Bayernem, City, Manchesterami, Londyńskimi klubami, jeśli chodzi o graczy z ameryki południowej to z włoskimi nawet.
Newcastle najbogatszy klub też ma problem, że niekoniecznie chcą tam mieszkać, a jak widać też nie chcą przepłacać pensjami.
Także zejdzcie troche na ziemie, bo tacy gracze jak Kimmich , Barella tutaj nie przyjdą.

1 polubienie

Ludzie osmieszacie sie z tym Kimmich mowiac ze jakis Doucoure jest lepszy od niego. Nie no dramat specjslisci. W TOP 5 na swiecie pomocników jest kimmich. A gadacie mi tu glupoty o Doucoure ktorego nie ma chyba nawed w top 10 xD

2 polubienia

Nie wiem dlaczego, moze to nieracjonalne (bo statystyki raczej tego nie potwierdzaja), ale bardzo podoba mi sie gra Doucoure i chcialbym zeby to on przyszedl. Co wiecej - wolalbym jego niz chocby tego Caicedo. Juz w Ligue 1 podobala mi sie jego gra. Lubie takich prostych, silnych i twardych graczy. Nieustepliwy, mocny, z prostym celem - skasowac atak przeciwnika. Co prawda pilki zbyt prosto kopnac nie potrafi, ale od tego mamy Maka, Szoblo czy Thiago. Akurat jakosci w podaniach u nas w srodku nie brakuje.

Problemem pewnie bedzie teraz cena - jezeli Caicedo kosztuje ze 120 mln €, jezeli za sredniego i mlodego DP od spadkowicza chca 60+ mln€ to za Cheikha spodziewam sie ceny w granicach 80-90 mln €. Kwota teoretycznie chora, ale dla nas (bo jestesmy w mega potrzebie) kazdy byle polsrodek bedzie kosztowal z 40-50 baniek bo kluby wiedza w jakiej jetesmy sytuacji.

Smieszy mnie, ze minal rok, a my z nowu na koniec okienka modlimy sie o byle Douglasa Luiza bo nie mamy nikogo na DP (dokladnie tak jak rok temu). Pamietamy jak to sie skonczylo i obstawiam, ze w tym roku bedzie niestety podobnie. Nie nastawiam sie na zadnego Florentina, Docoure czy innego Kone. Raczej na jakies paniczne wypozyczenie na koniec okna.

Otoz to. Liverpool jest zadnym miejscem dla topowych zawodnikow. Nie ma absolutnie zadnego powodu zeby przychodzic tutaj grac - takie sa obiektywne fakty. Jeszcze po wygraniu EPL i CL dalo sie to jakos pociagnac i naciagac najlepszych na sukcesy sportowe, ale to juz melodia przeszlosci. Powoli sobie dryfujemy aby osiasc na miejscach 4-8.

1 polubienie

Jest lepszy na DM. To tak jakbyś powiedział, że KDB jest lepszy od Caicedo. Oczywiście, że jest, ale Caicedo go zjada na DM.

@Aldor myślę, że to kwestia stylu gry. W Lens wyglądał bardzo dobrze w kontekście rozgrywania. W CP ma pewnie zadania stricte defensywne.

2 polubienia

Ostatnia już szansa na uratowanie okienka. Ale skoro takie info wycieka, to pewnie Chelsea go zaraz kupi i wypożyczy, bylebyśmy tylko go nie dostali.

1 polubienie