Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie będziemy, bo z Fabinho to jak grać w 10.
Nawet jak na jego pozycji będzie grał Thiago czy Jones to bez różnicy, bo każdy z tej trójki nie jest wystarczający na ŚPD.

Jak łysy by został to i tak w naszej sytuacji nic nie zmienia, bo kogoś do podstawy i tak trzeba byłoby kupić.

Nowy ŚPD i Bajcetic w obiegu, tak to powinno wyglądać.

P.s miała to być odpowiedź na post @karek , a nie twój. Sorry za małą pomyłkę.

1 polubienie

Kimmich byłby dla nas bardziej odpowiednim zawodnikiem niż Caicedo. Nie mówię, że Moises by się u nas nie sprawdził, ale Joshua wydaje się być bardziej odpowiedni dla drużyny, która chce w każdym meczu dominować rywala posiadaniem piłki.

1 polubienie

Dlaczego Manchester leżący rzut kamieniem od Liverpoolu jest takim atrakcyjnym miejscem, a Liverpool już nie? Wprawdzie tam nie byłem, ale chyba tak atrakcyjnego życia jak w Londynie czy innej Barcelonie raczej tam nie ma.

No zaskoczenie, że Kimmich ma lepsze liczby w ofensywnych podaniach, bramkach itp. jeśli porównamy go z defensywnymi pomocnikami… Trzeba tam było jeszcze dodać Thiago. Plus przełącz sobie te suwaki na górze na “Per 90”, będzie bardziej miarodajnie.

2 polubienia

Coraz poważniejsze źródła piszą o powrocie Thurama.

@Loku64 ale coś jest na rzeczy i wcale nie byłbym zaskoczony oficjalką do końca tygodnia.

@Loku64 doskonale zdaje sobie sprawę, że potrzebujemy kogoś lepszego defensywnie. Thuram to taki bardziej koń pociągowy, silny i wysoki. Jednak każdy dodatkowy zawodnik poszerza opcje taktyczne. On i Kone to było by naprawdę spoko.

Wzrost i siła fizyczna Thurama to duże atuty, bo z naszych środkowych pomocników, tylko Jones, Bajcetic i Szobo są wysocy.

2 polubienia

Zauważ, że nigdzie nie ma informacji o konkretach. Tylko, że interesowaliśmy się nim i może wrócimy. Same gdybanie.

@Hanys ale on nie rozwiąże naszych problemów, jako dodatkowa opcjja spoko w sumie potrzebujemy 2 pomocników. Jednak musimy skupić się na kimś lepszym w defensywie. Para Thuram-Kone spoko. Jeśli jeden z nich to na ten moment wole Kone.

my to jesteśmy zainteresowani wszystkimi, albo rozważamy złożyć oferte :smiley:

1 polubienie

Tak naprawdę, to jest to to samo źródło. Neil Jones.

Pojawiają się też inne ciekawe wpisy od mniejszych źródeł.

Szersze spojrzenie na statystki danych piłkarzy. Wybaczcie, że wcześniej nie do końca miarodajne statystyki wrzuciłem.

EDIT POPRAWIONE

dałeś Caicedo z sezonu 21-22…

No bo go zjada :sweat_smile:. Tak samo zresztą Palhinha. Patrz na statystyki DEFENSYWNE, bo takiego gracza chcemy. Tak jak pisałem wyżej, to to samo jakbyś porównał Caicedo i KDB czy Thiago.

Ja myślę, że to się może niestety właśnie tak skończyć, że kupimy kogoś, kto nie jest typowym defensywnym pomocnikiem i będziemy nim grać na szóstce, bo z podawanych list z dostępnymi typowymi defensywnymi pomocnikami to tak naprawdę z różnych względów nikt nie przekonuje z uwagi na różne aspekty. Skupimy się pewnie w takim wypadku w dużym stopniu na fizyczności piłkarzy i stąd powrót w spekulacjach do Kone i Thurama. Ja nie wiem, czy w takim wypadku nie zwróciłbym się jednak w kierunku Fofany z Monaco.

Zaraz będzie że znów pytamy o Jude czy kogoś tam xD

Pisałem cos wyżej nagle mi ten post usunął automat czyli admin xD Inni moga pisac co Chcą ja nie? Czyli widac kto może kto nie wypowiadać się.

1 polubienie

Czyli we wszystkim co nas istotnie interesuje, jak chociażby pojedynki powietrzne, pojedynki naziemne, i odbiory - Kimmich wypada najgorzej albo równie przeciętnie?

1 polubienie

Ciekawe ile Benfica chciałaby za Joao Nevesa. Oczywiście jako melodia przyszłości i najlepiej byłoby go wypożyczyć gdzieś na rok.


Palhinha to dla mnie przekocur. Prawda taka, że jakby miał tyle lat co Caicedo czy Rice to każdy by go tu chciał. Jeśli byłby do wyjęcia za 60mln to i tak wobec biedy na pozycji def. pomocnika bym go brał.
Thuram w ogóle mnie nie przekonuje, a na 6 to już całkiem. Na mistrzostwach u21 jakiś zagubiony, a co dopiero w zderzeniu z Premier League.

1 polubienie

tylko może on nie jest takim predatorem jak sądzisz, woleliśmy szobo od niego to po 1, po 2 nie interesuje się nim żaden poważny klub ot część kibiców na forum lfc.pl

Palhinha idealnie pasuje pod kątem statystyk i stylu gry bo to jest po prostu typowy ŚPD. Ja myślę, że jakby nie jego wiek to byłby bardzo wysoko na naszej liście. A tak to wyłóż grubą kasę na gościa, który za 2-3 lata może już zaliczać zjazd fizyczny…

Palhinha wydaje się idealnym rozwiązaniem na nasze potrzeby no ale właśnie ma 28 lat, wciąż chyba jest kontuzjowany, a Fulham ponoć chce koło 80m. Dlatego bardziej bym widział Cheicka. 4 lata młodszy, bardzo dobry pierwszy sezon w PL i wciąż duże pole do rozwoju.

1 polubienie

Ja wiem, że wszyscy chcielibyśmy max utalentowanych 21 letnich piłkarzy od kilku lat ogranych na najwyższym poziomie, ale ten Palhinha jest tylko rok starszy od np. Rodriego, a pisze się tu o nim jak o jakimś starym dziadu.

1 polubienie