Rozważania transferowe (dyskusja)

Banned - The Sn, Daily Mail, The Express, Indy Kaila, MEN, Don Balon, Dean Coombes, Mootez Chelade, DaveOCKOP*, Talk Sport, Anfield Watch, Anfield Edition, Anfield Talk, Watch LFC, LFC Transferroom.
Co 5 dni cykl się powtarza i znowu są wrzucane tutaj “gówno newsy”, te źródła są banowane. Poczekajcie aż napisze o tym dziennikarz który ma jakąkolwiek wiarygodność

EDIT, jeszcze raz dla wszystkich
Tier 1 (Highest Quality Sources)

Tier 2 (Proven to have current sources. Often times get many things right, at least directionally, and sometimes are the first to break stories)

Tier 3 (Average reliability)

Tier 4 (Indirect sources, low reliability)

Tier 5 (Aggregators, very low reliability)

Banned (Sources not allowed)

The following is the new transfer tier guide:

Official - Liverpoolfc.com (and related social media).

Tier 1 - Paul Joyce, David Ornstein, BBC (non-gossip).

Tier 2 - Neil Jones, James Pearce, Melissa Reddy, David Lynch, Chris Bascombe, Simon Hughes, David Maddock, Dominic King.

Tier 3 - Athletic (links to the articles are banned but tweets from journalists and their own account are allowed), Fabrizio Romano, Florian Plettenberg (for German based players), Pipe Sierra (for Colombian based players), The Guardian, Phil McNulty, Telegraph, Andy Hunter, Sam Wallace, John Percy, Henry Winter, Mohamed Bouhafsi, Sega Diallo (for Keita related news), Guillem Balague.

Tier 4 - Ian Doyle, Paul Gorst, Echo, Times, Kicker.de, The Independent, Bild, De Telegraaf, Gianluca Di Marzio, Sky Sports, Andy Heaton, Record, Ojogo, Abola, Gazetta Dello Sport, Calcio Mercato, Goal.com, Marca, Jan Aage Fjoertoft.

Tier 5 - L’Equipe, Mirror, Miguel Delaney, Giannis Chorianopoulos, Nieuwsblad, ESPN, SPORT1.de , TEAMtalk, Tancredi Palmieri, Kristof Terreur, CaughtOffside, Tabloids, News aggregators, Generic sports sites.

Banned - The S*n, Daily Mail, The Express, Indy Kaila, MEN, Don Balon, Dean Coombes, Mootez Chelade, DaveOCKOP, Talk Sport, Anfield Watch, Anfield Edition, Anfield Talk, Watch LFC, LFC Transferroom.

1 polubienie

Pytanie było właściwe, bo skoro są to podobne, mało atrakcyjne miasta to jednak szejkowie kupili city, a nie Everton. United i my mamy tak samo znienawidzonych amerykańskich właścicieli, ale wydają więcej na transfery i przede wszystkim płace dla zawodników. Nasz klub jest mniej warty (znaczy taniej go można kupić), mamy nowy ośrodek treningowy, stadion który nie przecieka, a mimo to wianuszek arabskich oligarchów ustawia się w kolejce do pozyskania United. Poza tym Liverpool to miasto portowe i już samo to powinno dać +100 pkt do potencjału i rozwoju względem Manchesteru. Wiadomo, że United żyją nadal magią Fergusona, ale w latach 90 wszyscy żyli magią wielkiego Liverpoolu.
Poza tym cała ta nienawiść do rządzących w Anglii to skąd właściwie się wzięła? Czy to oni nie ponoszą winy, że Liverpool tak słabo się rozwija?
Teraz znów ludzie będą żyli 30 lat wspomnieniami ery Kloppa stojąc w miejscu i ta koło się zamyka.

A to ciekawe, bo akurat kibice Bayernu maja inne zdanie na ten temat, i piszą żeby lepiej Kimmich wziął się za treningi, bo od dawna jest poza forma, i w taktyce Tuchela wyglada jak chłop we mgle, sam nie wie gdzie ma się poruszać po boisku. Sporo czytałem ostatnio na temat tego piłkarza, i spora krytyka na niego spada. Poza tym to jest duży przeskok Bundesliga- PL, i jakoś niezbyt jestem przekonany do tego że Kimmich będzie idealna opcja. Moim zdaniem lepiej by było spróbować ściągnąć Fofane z Monaco lub tego Doucoure z Crystal Palace.

Kiedy ta lista byla aktuAlizowana?

Ehh, miał być Caicedo, miał być Lavia, będzie pewnie Doucouré, o ile w ogóle uda nam sie przeprowadzić ten transfer. Przykro mi to mówić, ale jesteśmy największym pośmiewiskiem tego okienka. Manchester City, Arsenal, ManUtd i Newcastle już poza naszym zasięgiem. Lada moment do tej listy dopiszemy Chelsea, która wydała absurdalnie dużo, ale będzie miała top graczy na lata. O lidze mistrzów zapomnijmy, bo nie zagramy w niej co najmniej przez kilka lat ;(

Nie ma już wielkiego Liverpoolu i raczej długo nie będzie. :((

Niby mamy wrócić po Thurama

Jak dla mnie to thuram jest bez sensu nam jest potrzebna szóstka taki doucure

Bardzo ucieszyłby mnie transfer Cheicka Doucouré. Silny, szybki środkowy pomocnik jest dokładnie tym czego obecnie potrzebujemy na wczoraj.

Jest to typowy transfer w stylu Liverpoolu, zawodnik zaledwie 23 letni z doświadczeniem w Crystal Palace.
Mam nadzieję, że szybko załatwimy formalności, ogłosimy transfer i skupimy się na obronie.

Obecna kadra moze spokojnie wystarczyć na spotkanie z Bormuf, ale obawiam się, że taka Newcastle czy AV będzie wjeżdżać w nasze zasieki jak student pierwszego roku po piwo na promocji.

4 polubienia

Powinniśmy rzucić wszystko, by pozyskać Tchouameniego…
120-130 mln może przekonałoby Real Madryt.

A ile musielibyśmy dać żeby przekonać Tchouameniego?

4 polubienia

Taaa a potem Mekambe, Caicedo i Owena Hargreavesa
Proszę zejść na ziemie.

1 polubienie

Tylko najpierw musielibyśmy kogoś sprzedać bo są wolne tylko 2 miejsca HG. Jeśli udałoby się zrobić te transfery to można sprzedać thiago.

1 polubienie

Ja powiem tak. Jeśli chcesz atakować, grać wysoko tak jak ma to miejsce w taktyce Kloppa, to koniecznie potrzebujesz środkowego defensywnego pomocnika w stylu Kante który będzie zawsze zabezpieczał te tyły, i kasował ataki rywala. Jeśli nie wzmocnimy się na tej pozycji, to nie chce wiedzieć jak będzie wyglądał nasz mecz z takim Newcastle gdzie oni są bardzo groźni w ofensywie, jedyne co nas może uratować to jakiś festiwal strzelecki i wynik typu 3:3, bo bez dobrego defensywnego pomocnika będą wchodzić jak w mało.

Drugie 120mln. Niektorzy to naprawde sa mitomani. Nie sciagniemy nikogo z Realu ani Barcy, chyba ze to bede gracze kolo 30. Albo ci ktorym nie wyszlo. A nke taki co jest podstawowym graczem.

Jezu człowieku, zawróć z tego kosmosu już i wróć na ziemię

2 polubienia

Ktoś widzę ogląda świat przez różowe (czerwone) okulary z Liverbirdem wytłoczonym i myśli, że wszyscy chcą do Liverpoolu. Niestety tak świat nie działa…

3 polubienia

Tchouameni w Liverpoolu :joy: No pewnie, właśnie po to Perez przebudował cała pomoc żeby mieć spokój na lata żeby teraz go sprzedać za 120 mln. Ja wiem, że niektórzy są tutaj bardzo zdesperowani żeby w końcu kogos kupiono, ale nie wiem w sumie jak można nawet pomyśleć o takim transferze.

Weź typie zejdź na ziemie, bo Real to nie Brighton ze im rzucisz 120 baniek na stół, i bierzesz piłkarza. Jak Tchouameni wygra z 3 LM i dwa Mistrzostwa to w wieku 30-32 lat może by przyszedł do LFC

2 polubienia

Proszę nie reagować na ewidentny trolling jakiegoś kibica innej drużyny.

Z czego widze już cena Doucoure zaktualizowana na 60 baniek :smiley:
image

Zgadzam się, sam mam podobne zdanie aktualnie. Aktualnie, bo w moim przekonaniu najlepszym rozwiązaniem (3-4 tygodnie temu) było trio: Ciacedo, Thuram i Inacio. Ale cena za Caicedo podskoczyła z 85-90 mln o prawie 30 mln, więc dobrze, że wybrał Chelsea.
ŚPD to “must have” dla Nas w tym okienku transferowym, więc Doucure, Kone czy Sangaré to chyba już ostatnie 3 rozważane opcje na tą pozycję. Stawiam, że przyjdzie ktoś z tej trójki albo ŻADEN ŚPD.
Thuram - dziwię się, że ludzie tutaj krytykują ten potencjalny transfer. Ludzie, My mamy DWÓCH POWAŻNYCH POMOCNIKÓW(!) w postaciach Szobo i Maca, a wy marudzicie na gościa, który może grać jako ŚPD i ŚP… :man_facepalming:
ŚO to kolejny “must have” dla Nas w tym okienku transferowym, więc liczę, że plotki o Inacio się sprawdzą.

2 polubienia