Ryan Gravenberch

Majstersztykiem jest, że chłop wynegocjował 150k tygodniówki siedząc cały poprzedni sezon na ławce.

2 polubienia

Znikający punkt, zrobi ładne podanie , ładnie przyjmie pilke i mu to wystarcza. Wygląda jakby wychodził na boisko kolekcjonować dobre momenty a nie grać w piłkę 90 min. Do zmiany.

Strasznie słabo ostatnio wygląda, z nim w składzie gramy w 10. Oby się otrząsnął, bo wejście w zespół miał nienajgorsze.

Chłopak się ogarnie jeszcze, dalej mam w niego wiarę.

Sporo go ostatnio ganiłem ale dzisiaj solidne zawody w wykonaniu Ryana. Oby tak dalej!

image

Niezły mecz Holendra, trochę brakuje mu lepszej decyzyjności w pewnych sytuacjach i czasami za bardzo spowalnia grę.

Pewnie pracują z Jurgenem nad grą w obronie bo ta kulała, dziś widać że było lepiej
Najlepszy w nim jest że wie co zrobić gdy dostaje piłkę i po chwili ma już rywala za plecami

Też miałem takie wrażenie, że pod kątem zaangażowania w grę obronną wyglądał dzisiaj lepiej niż zwykle. Oby jego rozwój poszedł w takim właśnie kierunku :slight_smile:

Dajmy chłopakowi czas, technicznie jest bardzo dobry, ogarnie się w obronie i będą z niego ludzie.
Potencjał ma, pytanie czy go wykorzysta.

Fajny zawodnik. Z piłką przy nodze- niesamowity. Potrafi minąć z wielką łatwością nawet kilka zawodników, ale….

On nie rozumie jak działa pressing. Może też ma problem z angielskim i nie wie co ma robić.

Druga rzecz- nie wystawia się do podań. Nie wiem czemu. Mamy problem z wyjściem spod pressingu, bo jego nie ma nigdzie pomiędzy strefami.

Słaby mecz i mocno obnażył nasz problem w środku.

5 polubień

On jest słaby od kilku msc, dobry początek i potem zgasł.
Jestem zmartwiony czy ktoś poza Jurgenem sobie z nim poradzi.

1 polubienie

To jest niesamowite jaki on jest ślamazarny w pressingu, z nim w skladzie tracimy podstawowy atut w grze jakim jest pressing, intensywnosc. A jesli na placu jest jeszcze Gakpo to wtedy jest ich dwóch. Ale jeszcze gorsze, jest to jak on w fazie rozegrania chowa sie za rywalami, zeby tylko nie uczestniczyc w rozgrywaniu pilki. Dobry na mecze z outsiderami, gdzie nie trzeba biegac. Dzisiaj koszmar i w taktyce Kloppa ciało obce.

2 polubienia

Myślałem, że nic nie przebije transferu Endo za 20 mln, ale kiedy patrzę na jego grę, to skłaniam się ku temu, że Bayern zrobił jeszcze lepszy interes niż Stuttgart.

2 polubienia

Chłop to leń do kwadratu.

2 polubienia

Nigdy więcej transferów z Bayernu-wystarczy tych połamańców i leni! :rage:

Holendrzy to chyba nie mają z tym problemu, ale kto wie.
ja mam nadzieje, że on jeszcze sie rozwinie, bo tak jak mówisz, jak juz ma piłke to widać, że mu ona nie przeszkadza. Szkoda tylko, że rzadko ją ma, przez to chowanie i człapanie.

1 polubienie

Ogarnij się, bo to jest ten sam poziom jak hejterzy Nuneza.

1 polubienie

Holendrzy umieją bardzo dobrze angielski chociaż jakieś wyjątki mogą oczywiście się zdarzyć :man_facepalming:t2:

Pierwszy do zmiany. Tragiczny występ.

Obaj Holendrzy to transfery Lijndersa, ale ponoć nie potrzeba klasowego dyrektora sportowego…