Rzym - pub z transmisją meczu LFC z ManCity

Cześć, od 10 do 13 kwietnia ’22 będę w Rzymie. Chciałbym na forum zapytać o to czy znacie jakiś pub, który może transmitować mecz LFC z ManCity 10 kwietnia? Chodzi w szczególności o miejsce, w którym nie będzie bardzo drogo oraz nie trzeba będzie raczej rezerwować stolika. Tylko 2 osoby.

Z góry dziękuję za każdą informację,
Pozdrawiam, Kamil.

Info od mojego znajomego z Rzymu, który poleca:

Scholars Lounge Irish Pub

Generalnie jak jesteś za granicą i chcesz obejrzeć mecz LFC, to wszystkie Irish Pubs (które przeważnie nie są tanie) są dobrą opcją, bo jest większa szansa na to, że w dniu meczu priorytetem nie będą mecze ligowe danego kraju, w którym przebywasz (np Serie A), tylko spotkania Premier League. Tak też wynika z moich osobistych doświadczeń na przykład z pobytu w Niemczech, gdzie w większych miastach można spokojnie znaleźć jakiś Irish Pub i obejrzeć mecz PL.

Poza tym, nie sugeruj się tylko tym jednym miejscem tylko zrób porządny research w necie. Do kwietnia masz dużo czasu, żeby sprawdzić, które puby i inne lokale pokazują football na żywo i które mogą ewentualnie pokazać nasz mecz. Ja mam podobną sytuację, bo akurat 11-tego kwietnia będę w Budapeszcie i nie ma opcji, żebym pozwolił sobie opuścić nasz mecz z City. :slight_smile:

Dzięki za info :slight_smile: właśnie w tym problem, że w zasadzie w tym samym czasie Roma rozegra mecz w Serie A. Znalazłem już jakiś jeden irlandzki pub w Rzymie, postaram się tam dostać :slight_smile:

Nie wiem czy to że Roma gra mecz jest jakikolwiek problem, bo powątpiewam, że puby są pełne kibiców, bo same stadiony są puste :slight_smile: kiedyś jak tam byłem w dniu kiedy Roma grała Ligę Mistrzów, to pracownicy Romy chodzili po ulicach namawiając do kupna biletu na stadion :smiley:

Hej, będąc w Rzymie na przełomie 2018 i 2019 roku, spędziłem świetny wieczór w pubie The Druid’s Den. Transmitowali spotkanie Liverpool - Arsenal, wygrane przez nas 5:1. Świetni klimat, dużo kibiców, w tym z Anglii, nie z przypadku, tylko w barwach klubowych, tłok, atmosfera… ogółem bardzo polecam. Lokal spoko, dużo telewizorów i elegancki wybór wyspiarskich piw, niestety prawdopodobnie w cenie kilku euro (w Rzymie ogólnie nie jest tanio). Nie rezerwowałem tam stolika, przyszedłem jakieś 20-30 minut wcześniej i bez problemu zajęliśmy dwa miejsca.