Saudi Professional League

FIFA to takie piłkarskie Hendersony, z jednej strony kreują się na wielkich obrońców praw człowieka, LGBT, akcje antyrasistowskie, a z drugiej strony za pieniądze są w stanie się sprzedać ludziom, którzy są zupełną odwrotnością tego o co podobno walczą.

3 polubienia

W sumie tak jak prognozowałem, ta liga skończy się szybciej niż się zaczęła, chociaż wiele osób się ze mną spierało, że tu zupełnie inny projekt niż chińska, że tu jest wszystko przemyślane i obliczone. No jednak chyba nie, kolejni piłkarze chcą za wszelką cenę stamtąd uciec, po chwilowym bum, następuje srogi zjazd. W roli głównej hipokryta Henderson

4 polubienia

Niech hipokryta gnije do końca kariery w tej pseudo lidze. Tak się zeszmacić, bo ktoś pomachał mu dolarami przed oczami. Upadek człowieka.

5 polubień

Henderson chcę wrócić, bo się obawia o miejsce na euro.

1 polubienie

Ale oceniasz człowieka tylko dlatego że odszedł do lepszej płatnej pracy ? Przecież tak go wypychaliście wszyscy z Liverpoolu, jak nagle odszedł do Arabii to wielki hipokryta. Gość w Europie praktycznie wygrał wszystko co może wygrać, nie miał zagwarantowanego miejsca w podstawowej 11-stce, na dodatek widział że z roku na rok coraz to gorzej prezentuje się, więc uważam że to normalne że poszedł tam gdzie było to modne i gdzie miał taką kasę do zarobienia - gdzie nigdzie indziej by nie zarobił. Jeżeli chce wracać z Arabii, wizerunkowo najlepiej dla niego by było jakby poszedł do Sunderlandu i pomógł Czarnym Kotom w awansie do Premier League - a co zrobi to czas pokaże.

7 polubień

Nie ma co hejtować Hendo za jego wybór. Finansowo zrobił najlepsze, co mógł, a przy okazji zrobił świetną przysługę Liverpoolowi, który to sprowadził piłkarsko lepszych graczy w to miejsce.

1 polubienie

Ale oceniasz człowieka tylko dlatego że odszedł do lepszej płatnej pracy ?

Oceniam go za to, że sprzedał swoje wartości, sprzedał coś o co tak gorliwie walczył grając jeszcze w Anglii :slight_smile:

8 polubień

Nie. Jak zapewne pamiętasz, Hendo był wielkim orędownikiem ruchu LGBT, wchodził im w dupę przy każdej okazji, z dumą zakładał tęczową opaskę, a później odszedł grać do ligi, gdzie jawnie są łamane prawa tych osób, bo ktoś mu sypnął parę groszy więcej. To chyba się nazywa hipokryzja, prawda?

@jaszyn ta liga podzieli los ligi chińskiej.

2 polubienia

Firmino niezadowolony, Hendo chce odejść, na stadionach po 500 osób. Projekt ligi arabskiej średnio się sprawdza. Być może po euforii w 2023 okaże się że nie będzie już tylu chętnych do grania w piłkę na pustyni.

6 polubień

Jeszcze takie słowa wypowiadał, a teraz wraca z podkulonym ogonem i już mu nie przeszkadza.

2 polubienia

Mamy teraz lepszego kapiatana i lepszych pomocników, Hendo nie ma po co wracać. Żadnej korzyści z tego by nie było. Jego odejscie to jeden z lepszych transferów 2023

6 polubień

Henderson miał wszystko, co potrzeba do życia na tym świecie (pieniądze, przyjaciół, uznanie, pozytywny wpływ na lokalne środowisko) i postanowił zaryzykować i rozmienić to na jeszcze większe pieniądze, tracąc pozostałe wypracowane przez lata wartości.

Wizerunkowo nie powinien się tutaj pokazywać, bo łże jak pies. Gada głupoty o jakimś wielkim projekcie, nawet mu brewka nie tyknie.

On zarabia takie pieniądze jako zawodowy piłkarz dzięki milionom fanom na świecie, którzy oglądają ten sport,(piszę o europejskiej piłce, bo tam poszedł odcinać kupony) więc hejt mu się należy. To nie jest jakiś anonimowy pracownik.

9 polubień

Mógł iść do zespołów pokroju Brighton, Fulham, Aston Villa, ba odważę się zaryzykować, że nawet przydałby się w Tottenhamie. Jednak te kluby widziały, że Henderson już nie domaga, teraz najlepsze dla niego wyjście to chyba MLS. Też uważam, że jest wielkim hipokrytą i zamydlił wszystkim oczy.

To, czy hejt mu się należy, to jest wyłącznie Twoja opinia. Ja się nie podpisuję pod takim stwierdzeniem, bo mi osobiście Henderson nic nie zrobił, a część osób tutaj zachowuje się jakby Hendo im co najmniej matkę wyobracał i zostawił.

Hendo niczym nie ryzykował, to był świadomy wybór i finansowo świetna decyzja w jego wykonaniu. Zbliża się do końca kariery, ostatnia szansa zarobić tak potężne pieniądze, które dodatkowo zabezpieczą jego i jego rodzinę. Za rok czy dwa przejdzie na emeryturę i tylko nieliczni hejterzy na forum lfc.pl będą wspominać, że w ich głowach Hendo rzekomo stracił przyjaciół i uznanie.

3 polubienia

Sądzę, że większy hejt byłby na niego gdyby dalej tu grał. Odszedł wiedząc że stanie się tutaj marginalną postacią i nie kłócił się o to. A że poszedł grać do Arabii zamiast siedzieć w PL i grać przeciwko LFC, to jeszcze ma za to pod górkę wśród własnych kibiców.

Właśnie on chciał cały czas być podstawowym zawodnikiem, a jak Klopp stwierdził, że tak nie będzie, to odszedł. „Kapitan”.

3 polubienia

Tzn ocenianie jego zachowania jest w porządku moim zdaniem. W moim przypadku jest to hejt.
Ja wiem, że Henderson jest zwykłym kopaczem i tak naprawdę nie ma zamiaru świata zmieniać. Tak się jednak życie potoczyło, że został kapitanem LFC. Każdy wie, że w porównaniu do Gerrarda, to bardziej wyrób kapitanopodobny, ale charakter mocny miał, ciężko pracował, więc mimo średnich umiejętności stał się liderem drużyny. Skoro jego umiejętności nie były na takim poziomie jak poprzednika to musiał swoją reputację budować w inny sposób m.in wychodząc do ludzi i angażując się w życie społeczne. Został twarzą LBGT+, zaczął jakieś “catchy” rzeczy mówić o tym jaki to wielki i wyjątkowy jest nasz klub i jaki to zaszczyt w nim grać. Zapędzał się w kozi róg zgrywając wielkiego orędownika wyższych wartości, wiedząc, że to tylko słowa i życie nigdy nie zweryfikuje tego.
Stało się jednak inaczej i teraz wychodzi jakim to był łgarzem. Teraz siłuje się jaki to idiotyczny argument wymyślić, aby usprawiedliwić to, że w życiu liczy się dla niego tylko pieniądze i nic poza tym.
Gdyby siedział cicho, albo nie udawał tego kim nie jest to nie byłoby problemu. A tak sam sobie piwa nawarzył i musi go wypić.
Dlatego go hejtuję i nie widzę nic w tym złego.

1 polubienie

Jeśli nie widzisz nic złego w tym, że hejtujesz, to nie mnie oceniać poziom Twojej autorefleksji. Hendo został kapitanem, namaszczonym notabene przez nikogo innego, jak przez Gerrarda, również wieloletniego kapitana LFC. Czy Gerrarda ktoś hejtuje za wybór ligi arabskiej jako punktu swojej kariery trenerskiej? Nie sądzę. A przecież chyba jako kapitan wyznawał te same wartości, co klub, prawda?

Podejrzewam, że bycie kapitanem niewiele różni się od stanowiska kierowniczego w dużej firmie. To, że zachowujesz pewien poziom dyplomacji, który zwyczajnie przystoi na tym stanowisku, nie znaczy, że w 100% podzielasz zdanie firmy na dany temat. Robisz to przy kamerach, bo tego od Ciebie oczekuje klub. Na tym polega pozytywny PR i społeczna odpowiedzialność biznesu, by wspierać lokalną społeczność. Wydaje mi się, że Hendo zwyczajnie musiał robić to, co wypadało mu robić, piastując takie stanowisko, a to ludzie wmówili sobie, że Hendo próbuje naprawiać świat i nagle zdradza jakieś wartości. Dokonał wyboru, którego dokonałaby większość dojrzałych ludzi, bo czy się to komuś podoba, czy nie, pieniądz jest nadrzędnym celem w wieku produkcyjnym.

Hejt na Hendo pojawił się nie dlatego, że odchodził. Hejt, a raczej brak szacunku powstał, jak on już tam był. Wiele wypowiedzi, wywiady których nikt nie potrzebował, rzeczy które powiedział spowodowały, że ludzie przestali go szanować. Okazał się chorągiewką. Ten sam poziom co Morawiecki.

A do tego sam piłkarz zderzył się z rzeczywistością. Dla pieniędzy gra dla 350 osób, bo tyle przychodzi na mecze jego drużyny. W derbach w 7 lidze angielskiej ostatnio było 6 tysięcy. Nikomu się tam nie chce grać ani tego oglądać. Coś czuję, że Araby szybko przestaną przepłacać za piłkarzy z Europy. Jedynie C.Ronaldo robi jakąs reklamę ligi i się stara. Liga francuska ma aktualnie zerowy poziom a co dopiero piłkarze z pastwisk w AS.

Co do samego Hendo to mi powiewa gdzie będzie grał. Czy dalej będzie zbierał kokosy w AS czy może wróci do nas i będzie pełnił rolę Milnera, czyli zagraj tam gdzie go potrzebujemy. Czy może wróci do Sunderlandu. Szczerze to mi to obojętne.

5 polubień

A mnie tam kompletnie Hendo nie obchodzi. Mówił co chciał. Byle nikt nie pomyślał o sprowadzeniu go z powrotem w roli mentosa.

5 polubień