Snooker

Mam wielka nadzieje,ze Ronnie zdobedzie w koncu swoj 7 tytul mistrza swiata :grinning: w Crucible Theatre i wyrowna osiagniecie Hendryego.
Jego szanse wzrosly moim zdaniem po odpadnieciu Selbyego-nudziarza oraz Robertsona.

Selby nie gra nic w tym sezonie. Od wygrania tytułu zapomniał jak się gra. Najwiekszym i chyba jedynym przeciwnikiem teraz jest Williams.

Williams obecne prowadzi wyrównany bój z Yanem. Ronnie póki co faworyt, pewny turniej w jego wykonaniu. Ciekawe czy Trump awansuje.

A Ronnie na luzaku juz w polfinale-wynik 13:5 mowi wszystko!
Ciekawe czy Higgins da rade mlodemu Lisowskiemu i dojdzie do starcia wielkich czempionow?

Ronnie o 18 zwycięskich(w finale) frejmów od zapisania się złotymi :trophy::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal:zgłoskami w historii!
Zrób to😀

Ostatni finał z jego udziałem to pojedynek z Kaylem Wilsonem wysoko wygrany. Dobra forma w tym turnieju jest widoczna gołym okiem, ciekawe jak poradzi sobie z Trumpem.

Fantastyczny Ronnie prowadzi 12:5 :muscle::8ball::smiley:
Jeszcze tylko 6 wygranych frejmów!

Wreszcie miałem czas i obejrzałem całą wieczorną sesję.

Ktoś ogląda historyczne (oby!) chwile! :grinning:

Jeeest! 7 tytuł :trophy::1st_place_medal:
Ronnie to snookerzysta wszech czasów :muscle:

3 polubienia

Szkoda tylko, że ta 16 setka nie chciała wpaść…

Moment finału:

Fakt ale może za rok😀

O’Sullivan mój ulubiony snookerzysta, dzięki niemu nie jest tak nudno. Szkoda że finał nie był bardzo emocjonujący i Trumpowi trochę brakowało do swojej najlepszej dyspozycji. Swoją drogą styl gry Judda przypomina młodego O’Sullivana.
Ronnie jesteś najlepszy!

Judd dobrze zagrał popołudniową sesje, wygrał kilka breaków i zbliżył się do Ronniego. Jednak w ostatniej sesji popełnił kilka błędów i stracił szanse na sukces. Ronnie grał świetnie, dobrze prowadził białą bile, widać było luz w jego grze. Fajnie zagrał i w pełni zasłużył na mistrza.