Spotkania na mecze Liverpoolu

W Katowicach zazwyczaj oglądali (bo ja jeszcze nie bylem, wiecznie praca) w Homerun ale będzie zamknięty, wiec finał w Greenpoint.

Cześć. Jestem nowy w Rzeszowie. Chciałbym zapytać jak wygląda atmosfera w Corner Pub, ktoś był, może coś powiedzieć o meczach LFC tam?

Ja sam mam kilku znajomych w Londynie, ogólnie stworzyłem fajną grupkę jeżdżących na Anfield ale więcej opowiem przy spotkaniu, finał Paryż znajdziesz czas?

A gdzie w Katowicach finał FA Cup w sobotę? Homerun czy Greenpoint?

Ktoś z forum w warszawskim Bolku na finale LM będzie? :grinning:

Ja wpadnę z Radomia.

Finał FA Cup Homerun ul. Wojewódzka 21 Katowice

FA Cup w Katowicach: KATOWICE: Liverpool FC v Chelsea FINAŁ FA CUP!
Finał LM będzie, dla odmiany, w Greenpoincie przy Mariackiej.

Jakąś listę spotkań na finał Pucharu Anglii macie tutaj: Redirecting...

Hej czy ktoś z Mińska Mazowieckiego lub okolic wybiera się do Warszawy na finał jutro? Mogę zabrać.

Wybiera się ktoś jutro na finał w Corner Pub w Rzeszowie?

Wie ktoś czy w Poznaniu z okazji meczu o 17:45 otwierają może Cooliozum chwilę wcześniej niż zwykle?

Ktoś podpowie gdzie obejrzeć w Zadarze w Chorwacji? Jestem na urlopie i chciałbym sobie spokojnie przy piwku strzelić meczyk.

Podbijam. Ktoś coś więcej wie?

Z tego co się dowiedziałem otwierają na mecz, trochę wcześniej

W sumie otwierają już na mecz Warta - Lech

Ja się wybieram do Szczecina na finał LM jak ktoś też to pisać w grupie weselej :smiley:

To jak łapiemy się w Cooliozum? :grinning: ktoś chętny?

Gdzie w Warszawie będzie można obejrzeć ostatnią kolejkę Premier League w towarzystwie sympatyków The Reds? Akurat będę w stolicy, z chęcią bym do jakiegoś większego grona dołączył

Finał Ligi Mistrzów i ostatnią kolejkę Premier League w Katowicach obejrzycie w pubie Greenpoint przy Mariackiej: KATOWICE: LIVERPOOL FC v REAL MADRYT! Finał Ligi Mistrzów w Greenpoincie

Ktoś będzie w English Pub w Krakowie? :red_circle::soccer::blush: