Spotkania na mecze Liverpoolu

Cześć!

W imieniu LFC Spółdzielnia Poznań zapraszam na inaugurację sezonu!
Mecz o Tarczę Wspólnoty oglądamy w “naszym” Cooliozum

W Krakowie zbiera się gdzieś jakaś grupa ludzi?

Jeśli ogarnięcie temat chętnie wbije :slight_smile:

Edit: żeby nie było ze jestem taki leniwy :smiley: po prostu mam prawie 50 km dojazdu do Krakowa więc wolałbym nie być organizatorem :sweat_smile:

Hey jest tu ktoś kto mieszka na stałe w Niemczech okolice Bremen, Hamburg?
Może znajdzie się ktoś kto byłby chętny od czasu do czasu spiknąć się w pubie na jakiś mecz Liverpoolu żeby razem obejrzeć.

Czy jest ktoś z Częstochowy?
Nawet jeśli się nie spotykacie, to podpowie ktoś gdzie mogę obejrzeć mecz na mieście?

Mam takie pytanie, bo służbowo jestem we Wrocławiu. Gdzie obejrzeć mecz Liverpoolu? Gdzie spotykają się fani?

Edit
Znalazłem. Pub Felicita transmituje nasz mecz

Hej. Ktoś chętny na obejrzenie meczu z Chelsea w jakimś pubie w Sopocie? Akurat będę tam na urlopie i fajnie byłoby gdzieś wyskoczyć. Może polecacie jakąś miejscówkę?

Cześć, w Gdańsku jest całe wydarzenie na rozpoczęcie sezonu, łap: https://tiny.pl/c9kvd

Hej, akurat będę w Gdańsku w weekend, ustawiamy się w tym pubie, co kolega podał?

Ktoś coś w Wawie? Znaki

Gdzie w Warszawie będę mógł obejrzeć Liverpool vs Tottenham w sobotę 30 września?

W Emerald Irish Pub.

Czy Warszawa gdzieś jutro ogląda mecz?

Warszawska ekipa ogląda mecze w pubie Emerald blisko palmy.

Jest tu ktoś z Częstochowy?
Czy znacie jakiś pub gdzie puszczają mecze które transmituje Viaplay?
Oczywiście chodzi mi o dzisiejszy mecz z Arsenalem.

Udało mi się ustalić z Panią z obsługi że mecz jest do obejrzenia w pubie Fabryka Rowerów.

Finał EFL Liverpool - Chelsea jutro o 16. Jest informacja na stronie, że w Katowicach w Green Poincie na ulicy Mariackiej będzie wspólne oglądanie. Wybiera się ktoś?

Mi się zapowiada luźniejszy dzień, więc chyba wyjdę do greenpointu

Witam, będę cały weekend w Krakowie. Znacie jakieś miejsce, pub, gdzie będą puszczać sobotni mecz z Nottingham? Obejrzałbym w normalnych warunkach, a nie na telefonie :slight_smile: