Strona/forum i wszystko z tym związane

W wyszukiwarce google jak sie kliknie na forum to przenosi na stare a nie na nowe forum

Na to raczej nie mamy wpływu - trzeba poczekać.

Jedyne co mnie JUŻ uwiera w tym nowym forum (choć to nie jest kwestia stricte techniczna (?)) to cenzura przejawiająca się w kasowaniu postów, które nie łamały żadnego punktu regulaminu ale komuś się mówiąc kolokwialnie nie spodobały. Post ów nasączony był ponadnormatywną dawką sarkazmu, ale ten jeszcze (?) jest dozwolony. Ktoś może powiedzieć “ale komuś ten post się nie podobał albo poczuł się nim dotknięty” - no to sorry, to dotknięty “ktoś” ma problem a ponad to na tym właśnie polega dyskusja, że następuje wymiana opinii, które nie każdemu się muszą podobać (no chyba, że wyrażane opinie mogą być takie same jak większości forum/moderatorów).

Odnosząc się do posta @Tomasz - gdzie znajdę regulamin korzystania z forum?

Przebrnąłem przez FAQ ale wygląda to jak gotowy szablon w którym nawet “firma” nie zmieniono na “LFC.pl”.

Dalej obowiązuje nas stary regulamin czy może ponownie założyć można temat “Polityka”?(zdaję sobie sprawę, że braknie moderatorów na tym forum aby utrzymać w takim temacie porządek, ot taki przytyk :wink: )

1 polubienie

Zakładaj dopóki nie jest zabronione, najwyżej moderacja zdejmie :wink:

Możesz sobie założyć ale licz się z tym, że zostanie on usunięty :slight_smile: Co do regulaminu nie został jeszcze skopiowany, ktoś będzie miał chwilkę to to zrobi za moment.

Ponowie pytanie: mimo zapisania zmiany polegajacej na zablokowaniu(uciszeniu jak to na nowym forum sie nazywa) 2 uzytkownikow w dalszym ciagu widze ich posty-dlaczego? :see_no_evil:

nie jest zle, wyglada w miare ok. nowoczesniej na pewno.

1 polubienie

Ponieważ wyciszenie sprawia ze nie otrzymasz ewentualnego powiadomienia od tych użytkowników - tak jak jest to opisane pod przyciskiem.

“Wstrzymaj wszystkie wpisy, powiadomienia i wiadomości od tych użytkowników”

Sorry Kolego ale ja to rozumiem/interpretuje inaczej skoro jest napisane “wstrzymaj wszystkie wpisy” .
To oznacza dla mnie,ze posty tych osob nie powinny mi sie pokazywac.

Jezeli jednak jest jak piszesz to do bani z ta funkcja i prosilbym (o ile sie da) o mozliwosc blokowania jak na starym forum-to do Administracji.

Zmieniłem Tobie poziom zaufania na drugi - pojawi się Tobie opcja (w tym samym miejscu, tylko powyżej):

“Zignorowany
Wstrzymaj wszystkie wpisy, powiadomienia i wiadomości od tych użytkowników.”

1 polubienie

Super dzieki n_t :+1:

A da się “odznaczyć” temat, który nas nie interesuje?

Mógłbyś rozwinąć?
Na dole, obok przycisku Odpowiedz, jest opcja Wyciszenia wątku - nie otrzymasz powiadomień o nowych wpisach oraz temat nie pojawi się na liście nieprzeczytanych - ale całkowicie z forum nie zniknie.

Mniej więcej o to mi chodziło, nie wchodziłem we wszystkie tajniki nowego forum, dzięki. :grinning:

Czyli Staszek01 już na zawsze będzie wyświetlał się jako ostatni zarejestrowany użytkownik starego forum :upside_down_face:

1 polubienie

Kurde, fatalnie wygląda to forum

Ja mam całkiem odmienne zdanie, dużo prostsze w obsłudze, dużo więcej opcji przy dodawaniu postów, na tamtym było ciężko czasami dodać zdjęcie lub może nie potrafiłem tego zrobić ale ja osobiście, z tego forum jestem strasznie zadowolony

1 polubienie

Może jakieś uzasadnienie Twojej opinii?
Mam całkowicie odmienne zdanie.
Jest przejrzyście,nowocześnie tylko trzeba się z nim …zaprzyjaźnić :smiley:

1 polubienie

Nowe forum totalnie mi nie pasuje, jest malo przejrzyste, wyglada na sekcje komentarzy na jakiejs nudnej stronie. Separatory postow sa malo widoczne co powoduje, ze wszystko sie zlewa, uklad postow itd. tez jakos malo mi podchodzi. Po prostu wyglada na sekcje komentarzy na Facebooku, co mnie odrobine odrzuca. Temu jako stary dziad siedze na forach bo nie lubie tego stylu. Mam wrazenie, ze zacheca on do krotszej, pobieznej formy wypowiedzi, a uwazam, ze nie to jest celem for. Miejsce przeznaczone na posty tez jest malutkie (co takze nastawia i zacheca do bardzo krotkiej formy wypowiedzi). Sam silnik jest ok, mozliwosci techniczne sa fajne. Layout to tragedia moim zdaniem i to w dodatku nie do naprawienia (nie to, ze ktos na dluzsza mete cos z tym bedzie robic, nie ludzilbym sie). Avatary sa za male, okno posta jest za male i siedzac w normalnej odleglosci od komputera fatalnie czyta sie dlugie posty, wyswietlanie czasu posta w godzinach/dniach. Totalnie nie rozumiem jak mozna zrobic forum, ktore ma na celu wymiane dluzszych opinii i zająć praktycznie 50% strony… no niczym w sumie nie zająć - pozostawić puste.

Swoja droga te teksty o tym, ze stworzenie forum na gotowym silniku kosztuje 30 tysiecy sa calkiem dobre.

2 polubienia