Strona/forum i wszystko z tym związane

Hahaha ynwa19 dostal bana za prowokowanie kłótni, przeciez to kulturalny gosc, ktory sie z nikim nie kloci a jedynie wdaje w polemike, wymiane zdan, w dodatku zaraża innych swoim optymizmem, wezcie sie juz admini nie osmieszajcie. Josif chce byc chyba jak forumowy gestapo :laughing:

3 polubienia

O kurw., jeśli dziadek dostał bana, to z 10% aktywnych użytkowników powinno ;D

Zbanowanie zupełnie nieszkodliwego ynwa19 za rzekome prowokowanie kłótni to jest jakiś nowy poziom abstrakcji, bo w teorii każde zdanie idące nie z nurtem forumka jest potencjalną prowokacją kłótni, więc na oko 20 userów jest do zbanowania, w tym ja.
Do moderatorów - nie ośmieszajcie się, jest wystarczająco wesoło i bez tego.

7 polubień

Ynwa 19 to największy zwolennik forumowej cenzury, wielokrotnie prosił ze łzami w oczach moderację o zamykanie różnych tematów, gdzie toczyła się żywa dyskusja, do czego sam się w tym wątku przyznawał. Na dodatek to fanatyk Evertonu. Nic do niego nie mam, ale lekko mnie bawi, że teraz zasmakuje tego, do czego sam wielokrotnie nawoływał. Kolego, jeśli to czytasz, to mam nadzieję, że zrozumiesz, do czego sam doprowadziłeś.

Dokładnie. A pewien pan na R, to wgl nie prowokuje kłótni i nie obraża innych tym swoim pełnym wyższości tonem :wink: jak wyjaśnić brak bana dla niego? Chyba tym, że by się skończyły kłótnie w temacie o fsg, Darwinie i spekulacjach transferowych.

1 polubienie

Uuuu jeżeli “pełny wyższości ton” pewnego pana na R, który potrafisz wyczuć przez ekran komputera kogoś obraża, to owszem, obrażam zapewne jakieś 101% forumka w tym siebie. 9 na 10 poważnych użytkowników, którzy mieli kiedykolwiek coś sensownego do powiedzenia, w tym jeszcze na starym forum, już się tutaj nie udziela. Bo posiadanie innego zdania niż 90% forum dowolnym temacie, może to być Nunez, może to być FSG, może to być zawodnik meczu, w sumie cokolwiek, powoduje, że automatycznie stajesz się wrogim numer 1, fanatykiem, i “prowokatorem kłótni z tonem wyższości”.

Mój największy “pocisk” to ten fragment, za który zresztą dostałem wtedy kilkudniowego bana, a załatwił to sam Kijoraptor, bo ponoć “nazwałem kogoś małpą” i poczuł się tak bardzo urażony

A ja jedynie przyrównałem, zachowanie dokładnie takie jak w twoim poście wyżej. Nie, że “jesteście małpami” tylko “zachowujecie się jak one”. Rzucicie sobie jakimś gówienkiem: Radbug twierdził, że mecz z AV był przekupiony, Radbug fanatyk, Pan na R (ale sprytne, nie wiadomo przecie o kogo chodzi, nic a nic hihi) obraża innych, pan na R prowokuje, pan na R nazywa innych małpami, zbanowaliście już tym sposobem Lucasa, rzucaliście podobnymi gównami w Lapaino, licząc, że coś się przyklei.

Za 70 iq przeprosiłem. Cześć pierwsza podtrzymuję bo nadal to robicie.

Jak to wygląda w rzeczywistości?
Wołacie mnie (jak teraz ty)
Odpisuje wam
RADBUG ZNOWU PROWOKUJE!!!

P.S. Również i ja dziwię się banowi dla ynwa19 (zwłaszcza tak długiemu), a skoro raczej nie byliśmy w tym samym obozie, to coś musi być na rzeczy.

P.S. 2 Osobiście jestem za jeszcze większym zamordyzmem jak to było jeszcze na starym forum, byle zachować zasadę, że “prawo nie działa wstecz”

P.S. 3 Moderatorów nie obrażajcie i nie wincie, za każdego jednego bana nawet jeżeli uważacie, że był niesłuszny. Moderować cokolwiek w tym śmietniku… podziwiam, że nadal im się chce to w ogóle robić.

6 polubień

Ależ ja nie wołałem Ciebie, tylko wyraziłem zdziwienie, że ynwa19 dostał bana za prowokowanie kłótni, a Ty przez całą tutejszą karierę: nie. Komentarze pod postami meczowymi typu: , będziecie przepraszać w sierpniu, smarujcie już dupy, przepraszajcie Henrego, to nie jest prowokowanie kłótni? Szczególnie, że wiadomo jak jest sytuacja z Tobą i twoimi poglądami. A co do, wyższości" tonu, doprecyzuję: nawet przez komputer da się wyczuć ironię, którą się często poslugujesz by obrazić czy poniżyć oponentów; manipulujesz ich wypowiedziami, robisz fikołki logiczne, piszesz półprawdy, wypierasz się swoich słów, jak ktoś cię złapię na kłamstwie itd. Jak byś dyskutował w stylu np użytkownika lfc257, to myślę że by Cię nikt nie obrażał ani się nie śmiał. A i zanim się doczepisz, nie jestem subkontem żadnego użytkownika;)

1 polubienie

Literalnie, komentarz wyżej podałem swój wpis za który zostałem ukarany. Dalej twierdzisz, że ja rzekomo przez “cała swoją karierę” bana nie dostałem… Jak mam brać ciebie (was) na poważnie, skoro nawet nie czytacie komentarzy innych osób a przechodzicie do odpowiedzi i atakujecie inne osoby?

Zacytuj (używając funkcji forum) cały mój komentarz gdzie rzekomo pisałem takie rzeczy jakie wymieniłeś…

Zobaczymy czy nie była to jedynie moja odpowiedź na zaczepki ze strony przeciwników FSG, które o dziwo już ci nie przeszkadzają.

Znowu leci gówienko i liczysz że się przyklei?

P.S. no jeżeli jawny kłamca lfc257 wprost wypisujący bzdury na mój temat, jest twoim idolem i wzorem do naśladowania w dyskusji, to już się nie dziwię i nie mam pytań. Fajnie, że wszystkie rzeczy które wymieniłeś, dotyczą akurat jego i twoich kolegów, nie mnie. Odpowiedziałem BEZPOSREDNIO MU, ze coś zrobię. On dalej twierdzi i rozprzestrzenia bzdury, że robię coś dokładnie odwrotnego.

Różnica miedzy nami polega na tym, że nawet jeżeli ja jestem jakiś szorstki i traktuje waz z rzekomą wyższością, to robię to zawsze tylko na podstawie waszych słów i poprzednich wypowiedzi, niemal zawsze CYTUJĄC wasze wcześniejsze. Wy pieprzycie sobie bzdury o mnie jak wlezie, nie przejmujac się kompletnie czy coś jest prawdą czy nie i niemal nigdy nie używacie cytatu, działajać na zasadzie “Radbug bedzie na 100% bronił FSG, nawet jeżeli nikogo nie kupią, TRUST ME BRO!!!”

Wystarczy, ze nie będziecie jawnie kłamać, wołać mnie bez powodu w co 2 swoim poście jako punkt odniesienia, nie będziecie hipokrytami, a swoje słowa poprzecie cytatami, lub źródłami, nie będziecie wymyślać o mnie niestworzone historie i przypisywać mi słowa których nigdy nie napisałem jak to często na forum robicie, a wtedy i ja nie będę was “obrażać” swoim tonem wyższości i śmiać się z was.

4 polubienia

Czy w tej tabeli PL na stronie można dodać kolory oznaczające europejskie puchary oraz strefę spadkową?

Dobry pomysł. Dodamy kolory i legendę.

3 polubienia

A czy w terminarzu można dodać kolory do wyników odbytych meczów - wygrane na zielono, przegrane na czerwono, remisy na szaro?

Dzisiaj o 21:10 @ynwa19 :

1 polubienie

Szkoda, ze to tak szybko minęło.

2 polubienia

Air Canada oraz Szanowna Administracjo!

Dzisiaj mija czas mojej banicji na forum ale sprawa nie ma,przynajmniej dla mnie, jeszcze swojego zakończenia.

DOMAGAM SIĘ WIĘC! co podkreślę pisząc dużą literą, wyjaśnień w tym temacie czyli:

  • Po pierwsze udowodnienia mi, że faktycznie prowokowalem do kłótni w danej dyskusji z Kolegą Edum co w mojej opinii jest pozbawione jakichkolwiek podstaw i dlatego albo wyssane z palca bądź też jest swoistym „widzimisie“ moderatora
  • a po drugie PRZEPROSIN za ten absurdalny ban

W razie potrzeby mogę zacytować mój usunięty post,ktory podobno był katalizatorem tej całej sytuacji.

Sorry droga Redakcjo ale tak się bawić nie będziemy! Oczywiście panują tutaj pewne reguły, do nich jednak muszą dostosować się nie tylko użytkownicy ale i moderatorzy.

W ogóle odnoszę wrażenie,że zostalem ukarany za poglądy na temat pewnego klubu(Manchester United,który niegroźnie,prześmiewczo nazywam „MEMnited“ bądź „menczyster“ i po raz enty zwracam uwagę na cudzysłów,no ale jezeli ktoś nie wie do czego ów może być zastosowany w języku polskim to już nie jest mój problem-tak! -to jest złośliwa uwaga z mojej strony :smiley:) a to pachnie mi niestety komuszymi ,cenzorskimi metodami.

Kończąc wyrażam nadzieję ,że będziecie mieli na tyle cywilnej odwagi aby publicznie odpowiedziec mi na ten post.

Z czerwonymi pozdrowieniami ynwa19 :red_circle:

PS i tak! Jestem za banowaniem ale to musi mieć jakieś konkretne podstawy czyli dana wypowiedź musi być ewidentnie sprzeczna z regulaminem.

Zarzucanie mi prowokowania kłótni jest natomiast ABSURDALNYM WYMYSŁEM! że się powtórzę

PS 2 serdecznie dziękuję Kolegom za głosy wsparcia :+1: :smiley:

I’m back
LM dla LFC :red_circle:

2 polubienia

Redakcja, a forum to trochę dwie różne sprawy chyba :sweat_smile:

W sumie to mi obojętne kto i co, byleby ktoś się do mojego postu merytorycznie ustosunkował

Wiadome jest kto nałożył bana ? Chętnie bym poznał powody zawieszenia i jakieś konkrety. Jak się prowokuje kłótnie na forum wg moderatora?

Ale ban nie był za żadne kłótnie z Edum tylko próbowanie wywołania kolejnej gownoburzy z Radbugiem w roli głównej temacie spekulacji. Raz ci usunąłem posta to drugi raz wrzuciłeś to samo. Z resztą tam wyżej zadałeś pytanie dlaczego ktoś ci posty usuwa.

1 polubienie

Sorry Josip ale nie idź tą drogą!
Skoro dziwnym przypadkiem uważasz, że chciałem wywołać jakąś “gównoburzę” z Radbugiem, co znów jest absurdalnym pomysłem🤦🏻‍♂️ to po usunięciu pierwszego posta mogłeś mi zwrócić w tym temacie uwagę pisząc na priv.

Zmień proszę Twój system banowania.

I bez spiny😊

PS i piszemy zresztą. :rofl:

2 polubienia

Jasna cholera ale wołowina się tworzy na naszych oczach