Strona/forum i wszystko z tym związane

josif to był właśnie jeden z najgorszych wyborów na moderatora i dziwię się, że ktoś wpadł na pomysł dania mu takich poważnych obowiązków. Wielu ludzi odeszło przez niego z forum przez jego żenujące wpisy albo nie wróciło po banach, które były dawane za najgorsze głupoty typu wulgaryzmy. Co prawda nie robił burdelu w tematach innych niż ‘sprawy pozasportowe’ ale przez niego ten temat praktycznie przejął forum. Dobrze, że tamten temat umarł praktycznie i na forum wróciła normalność. Jedynie kuczq chce to zachwiać teraz.

ale to ty mnie zaczepiasz

A próbowaliście ludzie zalogować się do normalnego życia? Internet to nie wszystko. Jest po sezonie, dajcie też odpocząć sobie.

5 polubień

Bardzo poważne obowiązki, niczym prezydent Internetu a użytkownicy którzy opuścili forum pewnie i sformatowali Windowsa, żeby tychże mrocznych dni panowania Josifa nie pamiętać!

Ale on akurat pozwalał się rozwijać kontom typu fabianmrozek albo abes, więc to nie jest tak do końca, że gość ogarniał to forum. Ludzie go prosili o bana dla nich, a on specjalnie to przedłużał.

Rozwinął to się kaczek i radził, forumowi konfidenci i płaczki, przez których jest tyle roboty

Chłopaki możecie przestać płakać? Moderator też człowiek, nie będzie cały dzień usuwał waszego bełkotu.

1 polubienie

Ale to Ty dzwonisz kaczka

Tego radzimordki to w sumie nie jest taki zły. Kuczq to jest prowokator i jeden z najwiekszych farmazoniarzy na tym forum. Powtarzam to cały czas, że gość powinien być jedną nogą na banicji przynajmniej na jakiś czas.

1 polubienie

A później donosi i płacze w prywatnych wiadomościach, potwierdzone info

1 polubienie

@AquerdationLFC a za co w sumie josifa zbanował naczelnik. Bo to troche beka z niego [z josifa]

Jaki Josif był, taki był - ja akurat bardzo rzadko się z nim zgadzałem. Z drugiej strony wciąż doceniam każdy wysiłek wkładany dobrowolnie przez użytkowników w taką inicjatywę jak moderacja. Wiadomo, to jest czas wolny, raczej nie jest to zajęcie płatne, ale za to bardzo niewdzięczne, więc o ile zdarzało mi się wchodzić z Josifem jako użytkownikiem w dyskusje, o tyle props do Josifa jako moderatora, że przeznaczył ten swój wolny czas na dbanie o forum

@Down

Kto pamięta temat Polityki na starym forum, ten wie, że moderacja jest tutaj potrzebna

2 polubienia

ale mówię to jeszcze raz, że lepiej byłoby może żeby nikogo nie było niż taki ktoś jak on był moderatorem. Nawet takiego mrozka czy abesa nie potrafił zbanować mimo, że ludzie go o to prosili.

Przecież to również świetnie do Was pasuje :joy:

2 polubienia

https://discourse.lfc.pl/guidelines

To są wytyczne dla społeczności. Tam jest taki podpunkt Twoje uczestnictwo ma znaczenie… a teraz sobie myślę o postach kuczqach. xdd

Moi Drodzy, najważniejsze jest to, żebyśmy wszyscy zrozumieli, że forum to nie jest sprawa życia i śmierci. Jeśli ktoś się nie zgadza z opinią innej osoby, to owszem, może spróbować przekonać ją do swoich racji, ale nie za wszelką cenę. Dyskusja i wymiana zdań na forum jest rzeczą bardzo ważną - w końcu po to stworzono to narzędzie. Musimy, jednak, pamiętać, że jeśli dyskutujemy np. w temacie Darwin Núñez, to dyskutujemy na temat ZAWODNIKA, a nie prowadzimy dyskusji w stylu: “moja racja jest mojsza, niż twojsza, a moja racja jest racja najmojsza”, bo to właśnie przez tego typu “przeciąganie liny” w tym wątku zawsze na końcu wybija “szambo”.

Tak jak wspomniałem, Darwin Núñez jest zawodnikiem specyficznym i on będzie miał na forum, zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, więc pogódźcie się z tym i zacznijcie szanować zdanie swoich interlokutorów, którzy mają w kwestii Urugwajczyka inne spojrzenie. Każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeśli się z nią nie zgadzamy.

Jeśli np. moderujemy dyskusję na forum, to przy ewentualnych ingerencjach w posty czy zachowania użytkowników, nie kierujemy się tym, czy merytorycznie się z danym użytkownikiem zgadzamy, czy też nie. To nie ma żadnego znaczenia, bo ja jestem takim samym użytkownikiem forum jak wszyscy. Jedyna różnica polega na tym, że moderuję dyskusję, czyli pilnuję tego, żeby nikt nie łamał regulaminu, żeby nikt nikogo nie obrażał, no i żeby się trzymał tematyki danego wątku - to wszystko :slight_smile:
Cała reszta to już jest inwencja twórcza nas wszystkich.

Dyskusja na forum, nawet bardzo żywa, jest jak najbardziej wskazana, ale nie może łamać pewnych standardów forumowej społeczności, bo wtedy esencja tematu zostaje przykryta jakimiś niezdrowymi emocjami czy też chęcią wyładowania się na kimś innym, kogo najpewniej nawet się osobiście nie zna. Przecież takie zachowania to jest nie tylko dziecinada, ale też zwykła strata czasu. Nie szkoda Wam dnia i nastroju na taką ostrą polaryzację? I to w imię czego? Postawienia na swoim w debacie pt. “Czy Núñez jest dobry czy zły”? Naprawdę, bądźmy poważni, bo to od nas wszystkich zależy czy poziom tego forum będzie wysoki, czy też sprowadzi się do wzajemnych przepychanek, wulgaryzmów i obrażania się.

Pamiętajcie, że jesteśmy jedną społecznością zgromadzoną wokół Liverpool Football Club i tak naprawdę, pomimo różnic w ocenie pewnych kwestii, wszyscy gramy do jednej bramki, przeżywając wspólnie klubowe wzloty i upadki. Nie psujmy tego, zwłaszcza, że jeśli spojrzycie sobie na niektóre strony fanowskie konkurencyjnych klubów, to tam naprawdę można dostrzec niezłą “Sodomę i Gomorę” :smiley:

Trzymajta się !

8 polubień

Obszczyjmurek gościu dołączyłeś tu kilka dni temu, a się rzucasz na lewo i prawo, próbując być głównym rozdającym karty przy stole.

Radzę Ci szybko sfolgować, bo zacząłeś mnie irytować po przeczytaniu Twoich kilku postów ledwie.

17 polubień

To forum i strona to jedna z najlepszych rzeczy jakie udało się stworzyć środowisku kibiców Liverpoolu.

Nie będzie naszej zgody na próby tego zniszczenia. To forum jest o rozmawianiu o naszym klubie, żartowaniu, czasami pokłóceniu się, ale nie polega na wyzwiskach i ciągłej walce.

Dość.

11 polubień

Dziękuję za pomoc i szybka reakcję

1 polubienie

Więc nie próbuj tego psuć kasując co chwilę posty bez słowa wyjaśnienia czy zamykając wątki.
Tyle