Strona/forum i wszystko z tym związane

ale mówię to jeszcze raz, że lepiej byłoby może żeby nikogo nie było niż taki ktoś jak on był moderatorem. Nawet takiego mrozka czy abesa nie potrafił zbanować mimo, że ludzie go o to prosili.

Przecież to również świetnie do Was pasuje :joy:

2 polubienia

https://discourse.lfc.pl/guidelines

To są wytyczne dla społeczności. Tam jest taki podpunkt Twoje uczestnictwo ma znaczenie… a teraz sobie myślę o postach kuczqach. xdd

Moi Drodzy, najważniejsze jest to, żebyśmy wszyscy zrozumieli, że forum to nie jest sprawa życia i śmierci. Jeśli ktoś się nie zgadza z opinią innej osoby, to owszem, może spróbować przekonać ją do swoich racji, ale nie za wszelką cenę. Dyskusja i wymiana zdań na forum jest rzeczą bardzo ważną - w końcu po to stworzono to narzędzie. Musimy, jednak, pamiętać, że jeśli dyskutujemy np. w temacie Darwin Núñez, to dyskutujemy na temat ZAWODNIKA, a nie prowadzimy dyskusji w stylu: “moja racja jest mojsza, niż twojsza, a moja racja jest racja najmojsza”, bo to właśnie przez tego typu “przeciąganie liny” w tym wątku zawsze na końcu wybija “szambo”.

Tak jak wspomniałem, Darwin Núñez jest zawodnikiem specyficznym i on będzie miał na forum, zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, więc pogódźcie się z tym i zacznijcie szanować zdanie swoich interlokutorów, którzy mają w kwestii Urugwajczyka inne spojrzenie. Każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeśli się z nią nie zgadzamy.

Jeśli np. moderujemy dyskusję na forum, to przy ewentualnych ingerencjach w posty czy zachowania użytkowników, nie kierujemy się tym, czy merytorycznie się z danym użytkownikiem zgadzamy, czy też nie. To nie ma żadnego znaczenia, bo ja jestem takim samym użytkownikiem forum jak wszyscy. Jedyna różnica polega na tym, że moderuję dyskusję, czyli pilnuję tego, żeby nikt nie łamał regulaminu, żeby nikt nikogo nie obrażał, no i żeby się trzymał tematyki danego wątku - to wszystko :slight_smile:
Cała reszta to już jest inwencja twórcza nas wszystkich.

Dyskusja na forum, nawet bardzo żywa, jest jak najbardziej wskazana, ale nie może łamać pewnych standardów forumowej społeczności, bo wtedy esencja tematu zostaje przykryta jakimiś niezdrowymi emocjami czy też chęcią wyładowania się na kimś innym, kogo najpewniej nawet się osobiście nie zna. Przecież takie zachowania to jest nie tylko dziecinada, ale też zwykła strata czasu. Nie szkoda Wam dnia i nastroju na taką ostrą polaryzację? I to w imię czego? Postawienia na swoim w debacie pt. “Czy Núñez jest dobry czy zły”? Naprawdę, bądźmy poważni, bo to od nas wszystkich zależy czy poziom tego forum będzie wysoki, czy też sprowadzi się do wzajemnych przepychanek, wulgaryzmów i obrażania się.

Pamiętajcie, że jesteśmy jedną społecznością zgromadzoną wokół Liverpool Football Club i tak naprawdę, pomimo różnic w ocenie pewnych kwestii, wszyscy gramy do jednej bramki, przeżywając wspólnie klubowe wzloty i upadki. Nie psujmy tego, zwłaszcza, że jeśli spojrzycie sobie na niektóre strony fanowskie konkurencyjnych klubów, to tam naprawdę można dostrzec niezłą “Sodomę i Gomorę” :smiley:

Trzymajta się !

8 polubień

Obszczyjmurek gościu dołączyłeś tu kilka dni temu, a się rzucasz na lewo i prawo, próbując być głównym rozdającym karty przy stole.

Radzę Ci szybko sfolgować, bo zacząłeś mnie irytować po przeczytaniu Twoich kilku postów ledwie.

17 polubień

To forum i strona to jedna z najlepszych rzeczy jakie udało się stworzyć środowisku kibiców Liverpoolu.

Nie będzie naszej zgody na próby tego zniszczenia. To forum jest o rozmawianiu o naszym klubie, żartowaniu, czasami pokłóceniu się, ale nie polega na wyzwiskach i ciągłej walce.

Dość.

11 polubień

Dziękuję za pomoc i szybka reakcję

1 polubienie

Więc nie próbuj tego psuć kasując co chwilę posty bez słowa wyjaśnienia czy zamykając wątki.
Tyle

Odpowiem tylko raz, bo już mam dość takich ludzi jak Ty, którzy notorycznie o wszystko mają pretensje:

jakie wątki zamykam czy kasuje posty bez słowa? W wątku Nuneza było ponad 100 postów, w których większość to były wyzwiska.

Może chodzi Ci o Twoje komentarze? Mam przytoczyć jakieś poszczególne z nich?

“I jak nie gardzić tymi parchami?”

"Niezłą masz dwubiegunówkę, najpierw krytykujesz, potem odpowiadasz sam sobie i chwalisz. "

To są te rozmowy na poziomie gdzie ludzie wymieniają się swoimi przemyśleniami. Absolutnie normalny sposób komunikacji.

1 polubienie

Tez Ci odpowiem ostatni raz, bo widzę ze wczułes się w rolę moderatora, zapytałem dlaczego wątek Nuneza został zamknięty, mimo ze nie udzielałem się tam od dawna, napisałeś ze mam ochłonąć. Zapytałem więc konkretnie z czym mam ochłonąć? Odpowiedzi oczywiście nie uzyskałem, co mnie nawet nie dziwi bo napisałeś głupotę nie pierwszy raz zresztą i nie wiedziałeś jak wybrnąć. Po kilku godzinach mój post z tym zapytaniem magicznie znikł. Napisałem więc kolejny post z prośbą o uargumentowanie dlaczego skasowano mój post, w jaki sposób łamał regulamin, oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem a kolejny post zniknął w ciągu kilkunastu minut. Sam sobie wystawiasz świadectwo, zachowujesz się jak dzieciak któremu zabierano w szkole kanapki a teraz musi odreagować w internecie bo ma chwilową władze
I w sumie miałbym to gdzieś, gdybys nie kreował sie na wielkiego obrońcę zasad i strażnika regulaminu
I fajnie ze odgrzebales moje posty na temat kibiców arsenalu zapewne, szkoda ze tak prężnie nie pilnowałes forum jak robili tu inwazję na forum zakładając wątki i pisząc posty obrażające nasz klub, które wisiały przez kilka godzin

Nie odpisałem Ci, że Ty masz ochłonąć - “tylko forum”. Nie poradzę na to, że nie umiesz czytać, a potem konsekwentnie to udowadniałeś w każdym kolejnym komentarzu. Napisałem czemu ten wątek został zamknięty- napisał również Clashman.

Wszystko to co napisałeś można skrócić do tego, że nie umiesz czytać. Zresztą wtedy inna nawet osoba Ci odpisała, że chodzi o FORUM, nie personalnie Ciebie.

Nie próbuj się teraz wybielić i zrzucić to na kwestię kibiców Arsenalu, bo odpisywałeś tak m.in. Aldorowi.

Tutaj skriny tego co napisałem i jakie odpowiedzi otrzymałeś:

Kolejna osoba Ci odpisała to samo:

Rzuciłeś jakieś oskarżenia, oczywiście znowu nieprawdziwie./

2 polubienia

Powiem Wam jedno - moderatorzy są tutaj z własnej woli, ale za darmo, nie wymagajcie od nich więcej niż sami moglibyście dać. Nie podoba Wam się, że ktoś Wam skasował post, a inne podobne lub nieco gorsze zostały? To nim o to się przywalisz, to zgłoś je i potem dowal się, że pomimo zgłoszeń nikt tego nie usunął, a nie dlatego że o późnej godzinie już nikt specjalnie nie właził w ten syf i nie przeglądał tego. A jakieś pety, które się czepiają o wszystko wstawiając typowo pro-realowe posty na forum Liverpoolu to są pierwsze do odstrzału.

Jeśli wg Was moderatorzy nie spełniają swojej roli - zgłoście się i pokażcie jak to się robi. To forum, strona, ogólnie miejsce skupiające kibiców Liverpoolu i tak są świetnie prowadzone, zorganizowane, patrząc na inne strony jak kanonierzy czy devilpage to tam jest często syf, dyskusje prowadzone w tematach ogólnych na stronie głównej, wymieszane słodkie z gorzkim i z kwaśnym, nie ma ciągłości, trudno się odnaleźć.

8 polubień

Czy mogę prosić moderację o zrobienie porządku z takimi wpisami/użytkownikami, jak w załączonym przykładzie?

https://discourse.lfc.pl/t/darwin-nunez/1969/4384?u=steady

Zgadzam się w pełni z tym co wyżej napisał @ManiacK i mam pełną świadomość, że moderatorzy mają swoje życie i pilnują porządku na forum wtedy, kiedy pozwala na to czas. Uważam, że od pewnego czasu na forum zapanował zbyt duży luz, jeśli chodzi o wzajemny brak szacunku. Granice przesuwane są coraz dalej, a przykładem jest podlinkowany wpis. Od lat tworzymy jedno z lepszych miejsc dyskusyjnych, jeśli chodzi o piłkę i oldschoolową formę komunikacji, jaką jest forum. I tak jak zawsze było i jest tu miejsce na różne poglądy, tak całkowicie przeciwstawiam się formom słownego uwłaczania innym i przejawom zwykłego, czystego chamstwa i prostactwa.

5 polubień

Ale to mu sie udalo, powinno chyba sie znalezc w dziale Humor. W zasadzie nie wiem czy chcial ublizyc „oponentowi” czy sobie xD

Dziękuję za raport Steady. Kolega odpocznie od pisania na forum do 1 września.

6 polubień

Zabawne, bo wyzywał ludzi którzy jeżdżą Skodami, a z własnego doświadczenia mogę śmiało napisać , że w grupie VAG to akurat Skoda> Cupra

@Aldor pewnie, że kto jakim autem jeździ nie ma nic wspólnego jakim jest człowiekiem.

Mam znajomych którzy pobrali kredyty na samochody, a później problemy z serwisowaniem, bo nie stać.

A i mam znajomego który ma parę hoteli i pizzeri, a jeździ starym golfem 6 GTI, bo tani w utrzymaniu, a na daily wystarczy.

Po prostu ciśnięcie na skody, gdzie w cuprze masz dużo tych samych elementów jak manetki itd, do tego gorsze materiały w środku to taki trochę autodiss

1 polubienie

Wiadomo. W sumie nie mam nic ani do Cupry, ani do Skody (choc to nie auta dla mnie, wole cos mniej typowego temu mam Alfe Giulie i Tesle MY :smiley: ) - po prostu nawet jakby tam wstawil Lambordżini (zeby juz przy jednym koncernie pozostac) to brzmialoby to nadal niesamowicie komicznie. xD Takie troche obrazanie sie dzieciakow w podstawowce:

Haha ty gupku moi rodzice to jezdza Audi, a twoi Fiatem!!

Chciałem jeszcze ostatni raz zapytać bo doczekałem trochę czasu z nadzieją na odpowiedź, koniec sezonu już nadszedł a blokada dalej aktualna a odpowiedzi na moje pytania brak

przecież pisałem Ci, że sezon konczy sie 30 czerwca :smiley:

1 polubienie

Konto @Ydnarek zostało zablokowane. Powód zbyt wojowniczy