Strona/forum i wszystko z tym związane

@ynwa19 Tak jak napisał przedmówca, temat był zamykany przez bota :slight_smile: Wyłączyłem go.

I brawo dla bota. Tak powinno właśnie być. Zamkniecie tematu dla uspokojenia emocji, a jeszcze po czymś takim, powinny się potem (już ręcznie) posypać srogie wyciszenia i bany od adminów, dla głównych prowodyrów tej gównoburzy. Pewien osobnik miał bana na starym forum, a jednak po otwarciu nowego, hasał sobie tutaj wesoło. Myślałem żeby dać szansę, że może tym razem się nieco uspokoi, ale jak widać niekoniecznie i każda kontrowersja, każda taka gównoburza musi być oczywiście z jego udziałem w roli głównej. Chyba nie muszę po nicku mówić kto…

1 polubienie

Ja tam dla uspokojenia emocji zamknął bym całe forum, a co. Po co to się męczyć, moderować, banować jak można zamknąć i będzie spokój.

To może by tak napisać bota, który za 5 zgłoszeń dawałby z automatu bana autorowi posta?

Chyba lepiej by modzi za to odpowiadali :slight_smile:

Jakie są zasady wyciszania użytkowników? Dlaczego kolega szpieg nawet nie podaje powodów? Jakiś regulamin? Który punkt złamałem? Zero odpowiedzi. Krytyka tutejszej władzy jest niedozwolona? Bawimy się w TVP? Użytkownicy dajcie na nowe forum, ale nie wyrażajcie swojego zdania tak to ma działać?

Forum z zasady polega na wymianie poglądów, banowanie za to, że ktoś ma poglądy takie czy inne jest niepoważne.
Może nie zauważyłem problemu - które wątki czy którzy uzytkownicy i z jakich powodów miałyby być blokowane?
Jedyny warunek to trzymanie się danego wątku i nie zaśmiecanie wypowiedziami nie na temat.

Ja dostałem kilkudniowe wyciszenie bez podawania powodu. Jest to kpina. Jeżeli napisałem coś złego to nie mam problemu z tym żeby przyznać się do błędu. Ale muszę najpierw znać powód.

No to sobie właśnie sam odpowiedziałeś.

Ja mam wręcz odmienne zdanie. Modzi są tutaj zbyt łagodni i zdecydowanie częściej powinni korzystać z wyciszenia przynajmniej 1 dniowego lub 7 dniowego i bana po takim 5 albo którymś kolejnym mucie. To ich święte prawo i niech korzystają. Ostatnio przeciez w komentarzach pod wypowiedzią Jurgena o szczepieniach wylało się prawdziwe szambo i minimum 15 osób ( w tym ja bo przyznaję, że dałem się sprowokować) powinno na jakieś 3 dni odpoczać od forum.

Nie. Forum sportowe nie polega na wymianie poglądów politycznych, a o takie tutaj chodzi. Jak chcesz o tym dyskutować, to serio są do tego o wiele lepsze miejsca. Kiedyś, dobre parę lat temu, był na forum oddzielny dział “polityka” i naprawdę nie chcecie wiedzieć, młodsi stażem użytkownicy, co tam się działo. Wystarczy powiedzieć, że wątek został w całości skasowany, a sam naczelny, który na forum osobiście rzadko wchodzi, zdecydował, że “polityka” to będzie jedyny temat który na zawsze będzie zakazany do utworzenia na forum w jakiejkolwiek postaci.

Kiedyś był też wątek “Rozważania transferowe”. Bez słowa “spekulacje” w nazwie. Zasady zostały specjalnie złagodzone, bo tam obowiązywała nie tylko zasada podawania źródła ZAWSZE, ale nawet 5 stopniowa hierarchia tych źródeł, by od razu było widać czy info to bzdura czy warto o tym chociaż przez 1 minute porozmawiać. Teraz obowiązuje jak najbardziej łagodny regulamin (wiem bo sam go tworzyłem), a i tak codziennie kilka osób go po prostu łamie, może nie w jakiś drastyczny sposób, ale jednak nie przestrzega tych zasad. Ja dawałbym 1 dzień (albo parę godzin np. 10 jeśli jest taka opcja) wyciszenia, tak w ramach przypominajki. To żadna kara, a na pewno zostałaby w głowie takiego użytkownika i więcej by zasad nie przekroczył. Więc cieszcie się, że nie mam tutaj władzy, a modzi jak będziecie chcieli zrobić jednak czystkę, to wiecie do kogo napisać :wink:

Co do użytkowników, to jest tutaj taki jeden, prawdziwa gwiazda z reputacją ciągnącą się za nim od lat, jeszcze od starego forum. Wielokrotnie banowany, zakładał wielokrotnie nowe konta, wprost przyznając się kim jest. Wyśmiany na stronie i forum już chyba przez każdego. Jego imię to synonim “głupi post, nie zwracajcie uwagi”. Najgłupsze pomysły, najgorsze prowokacje to zawsze on. Dostał kolejną, pewnie 10 już szansę, wraz z założeniem nowego forum, ale jej nie wykorzystuje robiąc nadal to samo. 2-3 innych użytkowników też potrafi napisać coś kontrowersyjnego, ocierającego się o łamanie zasad, ale jednak do naszej “forumkowej legendy”, to się nie umywa.

@Tomasz widzisz tam cudzysłów przy słowie forumkowa legenda? To trochę zmienia sens wypowiedzi, wiesz. A takie płacze jak twój, że “łeee cenzura, łeeee brak wolności słowa” były od zawsze i jakoś nigdy ci użytkownicy nie odeszli. Nie myl wolności słowa z marnymi prowokacjami, zwykłą głupotą i ordynarnymi kłamstwami jak ostatnio właśnie SEB twierdził, ze Musk, Kaczyński i Gates są niezaszczepieni - informacja która można zweryfikować w 3 minuty i okazuje się, że wszyscy są. Dla mnie za coś takiego od razu ban, albo długie wyciszenie. Bezczelne kłamstwo (nie mylić z pomyłką) to jedyne do czego nie mam żadnego pobłażania. W dodatku był on jednym z prowodyrów gównoburzy gdzie w wątku o transferach kilkadziesiąt postów dotyczyły szczepień i były odpowiedziami na wypisywane przez niego głupoty (w dodatku same kłamstwa). Zakaz powoływania się na “th s*n” to też dla ciebie przejaw braku wolności słowa? Zasady są po to, żeby ich przestrzegać i żeby na forum panował względny porządek.

3 polubienia

Jak zostanie tutaj garstka kilku(nastu) użytkowników - bo poprzez cenzurę albo większość pójdzie na FB albo wręcz założy własne forum to modzi będą się tym swoim świętym prawem dupę podetrzeć wiesz?

Uważasz SEBa za “legendę”? To Ty jeszcze mało wiesz o legendach. SlawekLfc, Shelby, Shostie - oo to były (i są) legendy - w każdym znaczeniu tego słowa :smiley:

1 polubienie

Czy jest możliwość wyciszenia danego użytkownika, tak żebym nie widział jego postów?

Wówczas nie będzie zachowana ciągłość dyskusji i możesz dublować wcześniejszy wpis którego Ty nie widzisz.

Na starym forum była taka możliwość i jako ze mało piszę to mi nie przeszkadzało, było widać kto pisał ale niebyło tekstu i chciałbym żeby tutaj było podobnie. Pozdrawiam.

Przydałaby się możliwość spoilerowania, bo jak wrzuca się link (np. z Twittera) to pokazuje sie odnośnik w postaci dużego okienka.

1 polubienie

Zadam mozliwosci wyciszenia/ukrycia postow wybranych uzytkowników. Przeciez tutaj nie idzie normalnie czytać niektóre tematy…

Albo moderatorzy niech rusza dupska i zaczna kasować posty nie zwiazane z tematem…

3 polubienia

@kukikuki , @Negrys
W ustawieniach jest możliwość zignorowania użytkownika (wyciszenia również, ale to nie ukryje postów) po uzyskaniu drugiego poziomu zaufania. Poziomy zaufania zdobywa się aktywnie uczestnicząc w życiu forum (bądź wysyłając do mnie prośbę o nadanie poziomu).

@josif
spoiler można dodać klikając w ikonkę zębatki i wybierając “Ukryj szczegóły”.

3 polubienia
spoiler

Próba spoilera

Sprawdźmy

Rzeczywiście działa ;))

OOO troche musiałem poszukac bo nie jest t intuicyjne ale mozna zignorować użytkownika i nie widze teraz zadnych jego wpisów, zajebiscie! Polecam kazdemu :smiley:

3 polubienia

Halo widzisz mnie? Pytam, bo nie wiem czy chodzi o mnie.

To pochwal się jak. Jedna z najważniesjzych funkcji patrząc na to co niektórzy tutaj na forum potrafią wysr… napisać :wink: